Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
400
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kır bahçesi
  • Şehir dışında
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi Hakkında

Ankara’nın en bilinen ilçelerinden biri olan Çankaya konumunda bulunan Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi, gerçek anlamda kır düğünü nedir sorusuna cevap veriyor. Mekân, sizi ve konuklarınızı kır alanında ağırlarken çeşitli hizmetlerle de eğlencenizin ritmini bozmadan olanaklarını ilginize sunuyor. Mekanın fiyatları ise 30 TL'den başlamak üzere düğün istek ve ihtiyaçlarınıza göre belirleniyor.

Mekân Kapasitesi ve Özellikleri

Mekan, uzun yıllardır süren deneyimini hizmet kalitesi ve profesyonel ekibiyle göstermeyi başarıyor. Yemyeşil kır bahçesinin hakkını vererek mekânın ismiyle de taçlandıran Veli Paşa Konağı Düğün Salonları, çeşitli etkinlik isteklerine kapısını açıyor. Kır düğünü isteğinizi tamamıyla anlayan mekân, butik ya da büyük ölçekli davetler için tüm imkânlarını kullanıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyli davet seçeneklerinden biri de seçilebiliyor.

Aynı zamanda restoran ve mangal evi olarak da anılan mekân, çeşitli etkinlik planları için serpme kahvaltı ve kendin pişir özellikleriyle olası organizasyonlarınıza uygun hâle geliyor. Tertemiz yeşil alandaki davet kapasitesi ise 300 kişiyi ağırlayarak ferah bir ortam havası yaratıyor. Hijyen ve doğa ortamının geçerli kurallarına uygun olarak kır bahçesinin tüm tadına varabiliyorsunuz. Mekânın otopark hizmeti ise 100 aracı karşılayabilecek bir kapasite olanağı sunuyor.

Veli Paşa Konağı Düğün Salonları Fiyatları

Deneyimin getirdiği başarıyla hareket eden mekân, çeşitli etkinlikler için düşünülmüş organizasyon planlarına göre hareket ediyor. Kır düğünü dışındaki etkinliklere de açık olarak günün güzelliğini kır bahçesinde yaşatmaya devam ediyor. Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi kır düğünü fiyatları ise yemekli fiyat ve kokteyli fiyat paketine göre değişiyor. Yemekli fiyat paketi, 50-100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Mekân fiyatlarıyla ilgili güncel bilgi ve fırsatlardan yararlanarak bütçenize zorlamamak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu İmkânlar

Veli Paşa Konağı Düğün Salonları öncelikle adının hakkını veren kır bahçesiyle öne çıkıyor. Kır düğünü etkinliğiyle beraber kına gecesi, doğum günü kutlaması, nişan parti, baby shower, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler için de uygun bir alan yaratıyor. Mekânda yemek seçenekleri olarak çocuklara ve vejetaryenlere özel menü sunumları yer alıyor. Menü tadımı, menü değişikliği, organizasyon firması getirme ve vale hizmetleri de isteklerinize göre sıralanıyor. Ayrıca engelli vatandaşlara uygun olarak engelli girişi de hizmet özellikleri arasında yer alıyor.

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi Nerededir?

Mekân, Ankara’nın merkez noktalarından biri olan Çankaya ilçesinde yer alıyor. Otoparkla girişe izin veren mekân, kişisel araçlarınızla alana ulaşabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Metro ile 330, 339-5, 341 ve 339-7 numaralı otobüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Ege, Kümeevler No:2/2, 06705 Çankaya/Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirme, catering firması getirme imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, doğum günü, mezuniyet töreni, baby shower, piknik, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon etkinlikleri de mekanda yer alıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale hizmeti, menüde değişiklik, menü tadımı, engelli girişi, organizasyon sorumlusu ve organizasyon firması ile anlaşma hizmetleri vardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın başlangıç içeriğinde; servis elemanı, otopark hizmeti, düğün pastası ve masa süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Paket içerisinde; butik ya da büyük davetler için organizasyon ve konsept oluşturma, anlaşmalı organizasyon firması getirme olanakları yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İstek ve ihtiyaçlara bağlı olarak talep oluşturabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Yemyeşil kır alanında 300 kişiyi ağırlayabilecek çimli kır bahçesi bulunuyor. Kokteyli davetlerde ise 400 kişilik bir kapasite bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

İsteğe bağlı olarak müzik yayını hizmetler arasında yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda; yemekli, yemeksiz, kokteyli, çocuklara ve vejetaryenlere özel menüler bulunuyor. Ayrıca mangallık alan ve serpme kahvaltı imkanları da var.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 24.00'a kadar devam ediyor. Servis saati ise 23.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa ve mekan süsleme, dekorasyon düzeni, organizasyon firması ile çalışma seçenekleri yer alıyor.

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Veli Paşa Konağı ve Kır Bahçesi açık alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz