Vatan Düğün Sarayı

Vatan Düğün Sarayı 700 kişiye varan misafir kapasitesi ile geniş çaplı salon düğünü yaptıracak çiftlerin vazgeçilmez mekanıdır. İstanbul Fatih’te yer alan Vatan Düğün Sarayı kolonsuz ve yüksek tavanlı olması ile ferah bir görünüme sahiptir. Eğer uzun yıllar unutulmayacak bir düğüne imza atmak istiyorsanız tercihiniz hiç şüphesiz Vatan Düğün Sarayı olmalıdır.

Vatan Düğün Sarayı’nda Hizmetler

Vatan Düğün Sarayı geniş, yüksek tavanlı ve kolonsuz bir mekandır. Aynı zamanda klima ve havalandırması da bulunan Vatan Düğün Sarayı'nda her bir detay sizler için düşünülmüştür. İçeriğinde pek çok paket hizmet bulunan Vatan Düğün Sarayı'nda en çok düğün paketi ve kına paketi rağbet görmektedir. Son dönemlerde oldukça popüler olan kına gecesi trendine Vatan Düğün Sarayı aracılığı ile ayak uydurabilirsiniz. Bunlar dışında mekan içerisinde nişan, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı ve pek çok önemli davet organize edilebilir.

Güler yüzlü ekibi ve işinde profesyonel yöneticileri ile Vatan Düğün Sarayı tamamen hayallerinizi gerçekleştirmeye dayalı bir salondur. Yemekli ve yemeksiz kokteyl tarzında davet imkanları sunan Vatan Düğün Sarayında yemekler ve ikramlar alanında başarılı kişilerce yapılmaktadır. Üretim konusuna bilhassa önem veren Vatan Düğün Sarayında tüm yiyecekler hijyenik koşullarda üretilmektedir. Düğün organizasyonunuz için mekan içerisinde pek çok düğün menüsü yer almaktadır. Bu menüler düğün öncesi daveti verecek çiftlerin beğenisine ve tadımına sunulmaktadır. Eğer lezzetini beğenmediniz bir yiyecek olursa menüde değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz dışarıdan catering firması ile anlaşarak misafirlerinize kendi dilediğiniz yiyecekleri ikram edebilirsiniz. Vatan Düğün Sarayında ayrıca minik misafirleriniz için çocuk menüsü de yer almaktadır. En az yetişkinler kadar çocuklarında düşünce ve memnuniyetine önem veren mekanda kusursuz bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz.

Vatan Düğün Sarayı'nda tüm bunlar haricinde diğer konularda da siz söz sahibi oluyorsunuz. Mekan süsleme ve masa-sandalye giydirme için Vatan Düğün Sarayı sizlerden bir renk seçmenizi ister ve böylelikle en mutlu gününüzü en sevdiğiniz renkler eşliğinde kutlayabilirsiniz. Seçtiğiniz renklerle süslenmiş masa-sandalye ve ışıklandırma ile tam olarak rüya gibi bir düğün yaşayacaksınız. Bunlar dışında ilgili garsonlar, profesyonel ses ve ışık, profesyonel orkestra ve karşılama hostesleri mekanda sizlere hizmet etmek için beklemektedir. Tüm detaylarını sizin seçeceğiniz bir düğün için gönül rahatlığı ile Vatan Düğün Sarayını tercih edebilirsiniz.

Vatan Düğün Sarayı Fiyatları

Vatan Düğün Sarayı fiyatları siz sevgili çiftlerin düğününüze çağıracağı davetli sayısı ve mekandan istediğiniz imkanlar sonucunda oluşmaktadır. Bu sebeple mekan fiyatları hakkında kesin bir rakam yoktur. Vatan Düğün Sarayı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve mekan fotoğraflarını dikkatli incelemek için Düğün Buketini tercih edebilirsiniz. Düğün Buketi zaten telaşlı ve yoğun geçen düğün hazırlıklarında çiftlere her açıdan kolaylık sağlamak için kurulan bir firmadır. Düğün Buketi aracılığı ile evinizin konforunda mekan hakkında detaylı bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sayfada yer alan fiyat teklifi al formunu doldurarak mekan sorumlusundan fiyatları hakkında teklif alabilirsiniz. Dönem dönem Düğün Buketi üzerinde yer alan kampanyalar ve indirimleri takip ederek de uygun fiyatlı düğün salonlarına ulaşabilirsiniz.

Vatan Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Vatan Düğün Sarayı İstanbul’un Fatih ilçesinde yer almaktadır. Fatih’in en işlek ve toplu taşımaya oldukça yakın bir yerde konumlanan Vatan Düğün Sarayı'na ulaşım oldukça kolaydır. Merkezi konumu sayesinde nasıl gidilir gibi kaygılara gerek bulunmamaktadır. Eğer İstanbul dışından gelecekseniz havayolu, karayolu ya da demiryolu tercih edebilirsiniz. İstanbul içinden ulaşım sağlayacaksanız şehir içi dolmuş, otobüs, metro, metrobüs ve taksi ile kolayca Vatan Düğün Sarayına ulaşabilirsiniz. Mekanın tam adresi; Molla Gürani Mahallesi, 9, Aksaray Mektebi Sk., 34093 Fatih/İstanbul’dur.

Vatan Düğün Sarayı Fatih’in popüler salon düğünü mekanlarından birisidir. Müşteri odaklı olması ve her zaman kusursuz hizmet vermeye çalışması ile müşterilerinden tam not almıştır. Çiftlerin düğün öncesi en büyük yardımcısı olan Düğün Buketi üzerinden Vatan Düğün Sarayına ulaşabilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Vatan Düğün Sarayı siz yeni evlenecek çiftlere mükemmel düğünü vaat ediyor!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğünümüz tüm misafirlerimiz son derece beğendiler ve ağzı açık izlediler, sadece salonun güzelliği değil, işletmenin yaklaşımı da 10 numara, herkese tavsiye ederiz…

Yorum yaz