Vatan Düğün Salonu

İnsan hayatında bazı özel günler vardır ve herkes bu günlerin hem sevdikleri hem kendileri tarafından vazgeçilmez olmasını ister. Herkes doyasıya eğlenmek, yakınlarını mutlu görmek ister. Eminiz ki sizin istediğiniz tam da bu. Vatan Düğün Salonu şıklığı, geniş alanı, 30 yıllık tecrübesi ve kalitesiyle bu özel gününüzde size en iyi hizmeti vermeyi kendine görev bilmekte. Her mevsim ve koşulda mutluluğunuzu yaşayabileceğiniz düğün salonumuz sizi rahat ettirmek ve en güzel hizmeti sağlamak için size bir çok konsept ve alternatif sağlamaktadır. Vatan Düğün Salonu İstanbul’un güzel ilçesi Kadıköy’de bulunmakta.

Vatan Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

En güzel gününüzü büyülü hale getirecek Vatan Düğün Salonu 1000 kişilik kapasitede siz değerli misafirlerine hizmet vermek üzere beklemektedir. Sevdiklerinizi ve sizi en rahat şekilde ağırlamak için üstün bir emek göstermekte. Aşkta emeğin değerini bilen güzel çiftlere, aynı hizmet aşkı ile onları mutlu etmek adına çalışmakta.

Vatan Düğün Salonu Nerededir? Vatan Düğün Salonu’na Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, Kadıköy’de yer alan düğün salonumuza özel aracı ile gelmek isteyen misafirlerimiz İstanbul çevre yolu O-1/D100 üzerinden Göztepe Kavşağı’ndan ilerleyerek, Dumlupınar Mahallesi konumunda Mektep Sokağı’na ulaşmak için Merdivenköy Yolu ve Mandıra Caddesi rotasını izleyip Mektep Sokak’ın solunda kalan düğün salonumuza ulaşabilir. Ayrıca Beşiktaş’tan U1, 34AS, 8A, 29C ve Fatih’ten 89T, 55T toplu ulaşım araçlarına binerek de mekânımıza ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Mekânımızın Genel Özellikleri

Şık görsel dizaynı, geniş alanı ile 1000 kişilik kapasiteye sahip salonumuz tek kapalı salondur. Yaz, kış, yağmur, kar, sıcak demeden klimalarımız ile uygun iklimlendirmeyi sağlayıp siz misafirlerimizi rahat ettirmek en büyük amacımızdır. Salonumuzda, estetik açıdan zengin, yeni hayata açılan siz değerli çiftlerimiz gibi farklı açılardan ferahlık sağlayan, mutlu anlarınıza açılan aynalar yer almaktadır.  Bunun ötesinde İstanbul içinde Ataşehir’de yılların tecrübesiyle kendi ailemize kazandırdığımız bir salonumuz daha bulunmaktadır.

Emin Ellerdesiniz

Sektörde 30 yılı aşkın süredir hizmet gösteren, engin tecrübeleriyle çiftlere en güzel ânı yaşatmayı temenni eden, alanında herkesten önce kendiyle yarışan, gelişime ve değişime açık Vatan Düğün Salonu size yıllar sonra da yüzünüzde tebessüm oluşturacak hizmet anlayışını sağlamaktadır.

Sadece Düğün Mü?

Nişan, kokteyl, kutlamalar, davetler, yemekli toplantılar gibi tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek kapasitede hizmet veren Vatan Düğün Salonu’na davetlisiniz! Sizler gibi binlerce müşterimizin organizasyonlarını üstlenmekten ve başarıyla tamamlamaktan dolayı çok mutluyuz. Mutluluğu referans alan Vatan Düğün Salonu olarak sizlerin de en mutlu gününde yanınızda olmak ister, sizlerle görüşmek adına Vatan Düğün Salonu’muza sizleri bekleriz.

Müzikli organizasyonlar, sünnet gibi özel törenler, mutlu güzel anlarınız dilerseniz firmamız tarafından, dilerseniz de dışarıdan organizasyon firmalarıyla anlaşılarak sizin isteğiniz üzerine yapılır.

Düğün için hizmetlerimiz

 • Gelin Damat Girişi
 • Gelin Yolu
 • Dans Çemberi
 • Konfeti ve Şelale
 • Anı Defteri
 • İsteğe Bağlı Salon Süslemeleri

Sünnet için hizmetlerimiz

 • Palyaço
 • Salon Süsleme
 • Tahterevalli

Müzik Hizmetlerimiz

Üç program kapsamında piyanist, halk müziği ve pop müzik sanatçısı, DJ, sinevizyon sağlanmakta. Aynı zamanda zengin ve eşsiz menülerle size benzersiz alternatifler sunan yemekli organizasyonlarımız da mevcuttur. Titizlikte ve lezzette annelerimizin yaptığı yemekleri aratmayan, bir o kadar da şık sunumlarla ağız tadınıza uyduğu kadar gözünüze de hitap eden yemek menülerimizle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyacağız.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Vatan düğün salonu sayesinde her isteğimiz ve rüyalarımız gerçekleşti, zaman su gibi akıp geçti, keşke hiç bitmeseydi. Sizlere sonsuz teşekkürler, bir daha evlenecek olsam gene bu salonu seçerdim.

Yorum yaz