İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım

Vassago Kuaför Capitol Hakkında

Düğün denilince akla ilk gelen hazırlıklardan olan gelin saçı yapımı ve gelin makyajı uygulaması tüm gelinler için önemli oluyor. Bu açıdan Vassago Kuaför Capitol 300 kişilik deneyimli ekibiyle size en ideal saç ve makyaj uygulamalarını sergiliyor. Alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen saç ve makyaj işlemleri ile yaşamınızın en özel gününde hafızalara kazınacak bir görünüme sahip olunuyor. İstanbul Üsküdar ilçesinde çokça tercih edilen Vassago Capitol 800 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile gelin adaylarını bekliyor.

Firmanın Özellikleri

Vassago Kuaför Capitol, gelin adaylarının beğenisine sunduğu birbirinden özel gelin saçı tasarımları ile sık sık tercih edilen gelin kuaförleri arasında bulunuyor. Vassago’nun tecrübeli ekibi sayesinde dilerseniz size özel bir gelin saçı da gerçekleştirilebiliyor. Birbirinden yetenekli stil danışmanlarını ve saç tasarımcılarını kadrosunda bulunduran Vassago’yu tercih ederek yıllar sonra bile hafızalardan kazınmayacak bir görünüm elde ediliyor.

Vassago Kuaför, yaptıracağınız gelin saçı uygulamasından önce saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlayarak daha sağlıklı bir saç görünümüne sahip olmanıza sağlıyor. Kuaförde tercih edeceğiniz tüm saç uygulamalarında natürel ve kaliteli saç ürünleri kullanılıyor.

Vassago Kuaför Capitol Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kuaför, gelin adaylarına saç ve makyaj konusunda oldukça fazla seçenek sunuyor. Firma, gelinin yakınlarına da hizmet veren geniş yetenekli kadrosuyla gelin adaylarıyla buluşmayı bekliyor. Vassago Kuaför Capitol gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 ile 1000 TL arasında değişiyor. Gelin adaylarının konforunu da düşünen firmanın evde hizmet seçeneği de bulunuyor. Firmanın size özel tekliflerini öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Vassago’da Sunulan Hizmetler

Kuaför, yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için bütün olanaklarını kullanıyor. Gelin adaylarının memnuniyetini kazanmak için elinden geleni yapan bu firma dilerseniz ücretsiz prova seçeneğini de sunuyor. Bu sayede düğünden önce gelin saçının ve makyajının duruşu hakkında fikir sahibi olunabiliyor. Gelin adaylarının favori saç modelleri arasında olan su dalgası, at kuyruğu, gelin topuzu gibi saç modellerine Vassago sayesinde ulaşılabiliyor.

Nasıl Gidilir?

Aynı anda 2 ya da 3 kişiye hizmet verebilen Vassago’ya ulaşım da oldukça kolay şekilde yapılıyor. Firma, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan Capitol AVM’de bulunuyor.

Vassago Kuaför Capitol Adresi: Altunizade mahallesi Mahir iz caddesi Capitol Avm zemin kat no:20/B, 34662 Üsküdar/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul, Ankara

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik /Profesyonel makyaj /profesyonel saç bakımı yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinin yakınlarına hizmet, evde hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı işlemi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı ile işlemler önce saç ve cilt bakımı bulunuyor.

Vassago Kuaför Capitol organizasyon fiyatları ne kadar?

Vassago Kuaför Capitol organizasyon fiyatları Vassago Kuaför Capitol organizasyon fiyatları Vassago Kuaför Capitol organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Vassago Kuaför Capitol Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vassago Kuaför Capitol

Yorum yaz