İzmir Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
250 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
140 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu

200 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
80
Max
Açık Davet Alanı
60
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
60
Min
250
Max
Havuz Başı Davet Alanı
60
Min
250
Max
Otopark
40
Araç

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Açık alan
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Orijinal fotoğrafların teslimi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Varia Event Hall Hakkında

İzmir’in Foça ilçesinde ağaçlar ve kuş cıvıltıları eşliğinde hizmet veren Varia Event; doğal atmosferi ve şık dekoruyla dikkat çekiyor. Mutluluğa atılan ilk adım olarak unutulmaz söz ve nişan organizasyonlarına imza atıyor. Masa ve sandalye süslemeden fotoğraf köşesine kadar her detayın sizin zevklerinize göre hazırlanmasına dikkat ediyor. Söz ve nişan fiyatları konuk başı 150 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Kapalı davet alanının yanı sıra eşsiz bir kır bahçesi ve havuz başı davet alanı bulunuyor. Bahar ve yaz aylarında söz ve nişan organizasyonları için sıklıkla tercih edilen kır bahçesinde 300 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Havuz başı kapasitesi de minimum 100 ve maksimum 300 olan Varia Event Hall; havuz başında ilk dansınız için volkan şovu da organize ediyor. Bunun yanı sıra geniş otoparkıyla sizin veya misafirlerinizin yaşayabileceği park sorununun önüne geçiyor.

Bu özel gününüz için uzaktan gelen misafirlerinize veya sizlere konaklama imkanı da sunuyor. Yüksek kapasitesiyle kolaylık sağlayan mekan; düğün, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi farklı davetlere de ev sahipliği yapıyor.

Sunulan İmkanlar

Mutluluğa giden yolda attığınız ilk adımlardan biri olarak söz ve nişan davetleriniz için gerekli her detay ve hizmeti kendi bünyesinde barındırıyor. Yıllar sonra baktığınızda dahi özlemle anacağınız fotoğraflar çekilmeniz için sizin zevk ve isteklerinizi ön planda tutarak kır temalı fotoğraf köşeleri hazırlıyor. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetiyle anılarınızı pürüzsüz bir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Aynı zamanda davetiye ve pasta hizmeti de sunan Varia Event Hall; söz ve nişan için her ihtiyacınızı karşılıyor. Yemekli organizasyonlarda standart menülerin dışına çıkarak sizin ve misafirlerinizin damak zevkine göre menüde değişiklik yapmanıza müsaade ediyor.

Organizasyon süresince repertuarı oldukça geniş canlı müzik grubu veya dj sizlere eşlik ediyor. Doğadan ilham alarak hazırlanan masa ve mekan süslemesine beyaz kır çiçekleri eşlik ediyor. Doğallığı, zarafeti ve şıklığı bir arada arayan çiftler için muhteşem bir tercih haline geliyor.

Varia Event Hall Söz ve Nişan Fiyatları

Yüksek kapasite, otopark ve konaklama gibi birçok hizmetiyle kolaylık sağlayan mekanda söz ve nişan fiyatları 150 TL’den başlıyor. Yemekli veya sadece kokteyl paketi tercihinize bırakılıyor. Size ve konuk sayınıza özel fiyatları öğrenmek için “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Foça ilçesine bağlı Kozbeyli Köyü mevkiinde bulunan Varia Event’e özel araç dışında 745, 756 numaralı hatlar gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşılabiliyor.

Kozbeyli Mahallesi Kozbeyli Köyü Küme Evleri No:249 Foça İzmir.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Oda kahvaltı yada kahvaltısız seçenekler.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering, fotoğraf, müzik ve ses, sahne hizmetleri.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Video ve fotoğraf çekimi. İsteğe göre ham hali veya montajlı hali. Ekstra drone seçeneği mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dj ve kadın - erkek solist seçeneği.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00:00

Varia Event Hall nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Varia Event Hall nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Varia Event Hall nişan ve söz fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 150 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 180 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL,

Varia Event Hall Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Varia Event Hall açık alan kapasitesi 60 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 20 - 80 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 60 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Fotoğrafçıları çok başarılı. Harika kareler yakalamışlar çok beğendik.

 2. Puan

  Nişan törenim için harika bir konsept hazırladılar. Yemekler, süslemeler çok güzeldi

Yorum yaz