Vakko Wedding Gelinlik Tasarımları

Vakko Wedding, 2001 yılında gelinlik tasarımlarına başladı. Benzersiz bir düğün alışverişi konsepti sunan Vakko Wedding, dünyaca ünlü tasarımcıların Vakko gelinlik tasarımlarını tek bir çatı altında topluyor. Elie Saab, Zuhair Murad, Gemy Maalouf, Marcela De Cala ve daha birçok gelinlik tasarımcısı, Vakko Wedding için mükemmel Vakko gelinlik alternatifleri sunuyor.

Gelinlik trendlerinin öncüsü bir marka olan Vakko Wedding; gelinlik modelleri hakkında belirleyici rol oynuyor. 2018 yılı İlkbahar/Yaz Vakko collection gelinlik trendleri için dünyaca ünlü yaklaşık 30 tasarımcı Vakko gelinlik tasarlıyor.

Dünyaca ünlü gelinlik tasarımcıları Elie Saab ve Zuhair Murad, Vakko Wedding bünyesinde eşsiz Vakko gelinlik tasarımları sunuyor. Saab ve Murad gibi çok sayıda tasarımcıyı bünyesinde bulunduran Vakko gelinlik, gelin adayları için kraliyet düğünlerine özgü modelleri vitrinine koydu.

2018 İlkbahar / Yaz Koleksiyonlarını gelin adaylarının beğenisine sunan Vakko Wedding, yeni trend konsepti ile öncelikle gelinleri, dolaylı olarak da damatları büyük bir stresten kurtarıyor. Misafir olduğunuz Vakko Wedding Zorlu Center mağazası, gelin adaylarının yanında damat ve aile fertlerine de aynı hassasiyetle hizmet veriyor.

Vakko Wedding Tercihinin Sebepleri Var!

Vakko Wedding’in gelin adaylarının ilk tercihleri arasına girmesinin sebepleri var. Örneğin; üç boyutlu çiçekler, tüller, dantel aplikeler, işlemeler ve zengin kabarık etekler özellikle Elie Saab koleksiyonunda göze çarpıyor. Her Vakko Wedding House mağazasında gelinlik modasına yön veren Zuhair Murad’ın gösterişli ve cesur Vakko gelinlik tasarımlarını görebilirsiniz.

2018 yılı Vakko Wedding tasarımlarında dantel tasarımlar ağırlıkta bulunuyor. Yeni sezon koleksiyon, dantel altı transparan doku ile iddialı ve olağan dışı modelleri içeriyor. Özellikle klasik tarzın dışında göze hitap eden bir Vakko gelinlik arayan gelin adayları için ise Vakko Wedding Zorlu Center mağazasından randevu almak mantıklı bir fikir olabilir.

Bu sezon 2018 trendleri arasında en çok tulum şeklinde tasarlanmış gelinlik modelleri ön planda tutulmuş. Dantel ve tül detayları her ne kadar Vakko gelinlik fiyatları veya gelinlik fiyatları üzerinde olumsuz etki yapıyor gibi gözükse de alternatifler var. Vakko Wedding House mağazalarında farklı Vakko gelinlik fiyatları seçenekleri sunulabilmektedir.

2018 yeni sezon Vakko'nun dikkat çekici modelleri arasında tüller, danteller, desenli işlemeler göze çarpıyor. Bunun yanında Vakko gelinlik veya Vakko Wedding tasarımcılarının ön plana çıkardığı detaylar, Vakko gelinlik için feminen ve zarif modelleri tercih sebebi yapıyor.

Vakko Wedding, gelinlik koleksiyonları sezon trendlerinin öncüsü niteliğindedir. Farklı kumaş alternatiflerinin de sunulduğu gelinlik seçenekleri; danteller, satenler, tüller ve çeşitli desen işlemeler her zevke ve göze hitap edebilir.

Dünyaca ünlü şu isimler Vakko Wedding için gelinlik tasarlıyor; Alberto Makali, Allure Bridals, Basix Bridal, Calla Blanche, Fara Sposa, Galia Lahav, Inbal Dror, Jenny Packham, Lusan Mandongus, Mila Nova, Oscar De La Renta, Pronovias Atelier, San Patrick, Vera Wang, Yaniv Persy ve daha birçokları…

Feminen ve Zarif Modeller İçin Randevu Alın!

Bu tasarımcıların Vakko için tasarladığı gelinlikler, gelin adaylarının gözdesi haline geldi. Vakko Wedding, kendini özel hissetmek isteyen kadınlara eşsiz modelleri sunuyor. Vakko Wedding bünyesindeki zarif, feminen modelleri ve Vakko gelinlik fiyatları seçenekleri için hemen bir Vakko gelinlik katalogu incelemelisiniz. Dilerseniz, Vakko Wedding Zorlu Center ve Vakko Wedding House adresleri için hemen randevu alın.

Ayrıca, bütçenize uygun 2018 yılı ilkbahar ve yaz gelinlik fiyatları seçenekleri için Vakko Wedding sosyal medya hesabı instagram da, özellikle outlet için takip edilebilir. Bunun yanında Vakko Wedding haricinde Pronovias markası gelinlik tasarımları da ihtiyacınızı karşılayabilir.

Size en yakın Vakko Wedding House mağazasından randevu alarak eşsiz gelinlik modelleri ile tanışmak için ilk adımı atabilirsiniz. Vakko Wedding, sizi evinizin bir odasında gibi ağırlıyor. Gelin adaylarını tanıyarak hizmete başlayan mağaza görevlileri, beklentilerinizi ve kafanıza tasarladığınız modeli anlamaya çalışıyor.

Her gelin adayı, aklında bir Vakko gelinlik modeli tasarlayabilir. Gelinlik seçiminin ardından gelinlik fiyatları da önemli. Bu zor süreçte Vakko Wedding mağazalarından uygun gelinlik fiyatları alabileceksiniz. Daha sonra seçtiğiniz gelinlik modelinin tasarlanıp, size uygun bir şekilde sunulması ve teslim edilmesi süreci başlıyor.

Gelinlik tasarımından teslimine kadar geçen sürede sık sık sizinle irtibat kurulacak ve provalara çağrılacaksınız. Seçtiğiniz modele göre teslim süresi ve gelinlik fiyatları değişebilmektedir.

Sektörde Vakko Wedding fiyatlar veya Vakko Berta gelinlik fiyatları, Vakko gelin ayakkabısı, Vakko Wedding fiyat aralığı ve indirim seçeneklerini Vakko Wedding Zorlu Center veya Vakko Wedding House mağazalarında bulabilirsiniz. Bir an önce randevu alın, Vakko gelinlik fiyatları hakkında bilgi edinin.

2018 ve 2019 Vakko gelinlik trendlerini Vakko Wedding Zorlu Center dışında Suadiye, Ankara, İzmir ve İstanbul mağazalarından da görebilirsiniz. Bunun yanında Point Bornova ve Bağdat caddesi üzerinde hizmet veren Vakko Gelinlik ve Vakko Wedding House noktalarından inceleyebilirsiniz. 2018 Vakko gelinlik fiyatları için Vakko Wedding Zorlu Center veya Vakko Wedding house mağazalarından randevu alın!

Gelinlik tercihinizi Vakko Wedding'den yana kullanmışsanız, bu konudaki tecrübeleriniz birçok gelin adayını zor bir görevden kurtarabilir. Her bir deneyiminiz, farklı gelin adayının kafasındaki bir soruyu cevaplayabilir. Mağaza hizmetleri, provalarda yaşananlar ve endişelerinizi nasıl giderdiğiniz hakkında vereceğiniz bilgilerin çok önemli olduğunu bilmelisiniz!

Sırala

  1. Avatar
    Burcu & Murat
    Puan

    En güzel, son trend ve kaliteli gelinlikleri bulabileceğiniz adres, zaten kendi kendini anlatıyor, söyleyecek sözde anlatmakta az kalır. Muhteşem bir gelinlik istiyorsanız doğru yer tam da burası.

Yorum yaz