Vakıftepe Sosyal Tesisleri

İstanbul'un eşsiz boğaz manzarasına tam anlamıyla hakin bir tesis olan Vakıftepe Sosyal Tesisleri, birçok organizasyon için yeşil alanı ve doğal güzelliğiyle misafirlerine kapılarını açmaktadır. Hayalini kurduğunuz rüya gibi organizasyonu dilediğiniz konseptte ve renklerde hazırlayan Vakıftepe Sosyal Tesisleri’nde adım adım mutluluğa yürüyeceksiniz.

Kaç Kişilik Kapasiteye Sahiptir?

Vakıftepe Sosyal Tesisleri, yemekli organizasyonlarında 400 kişi kapasiteyle hizmet verirken kokteyl gibi etkinliklerde 500 kişilik bir kapasite ile hizmet verebilmektedir. Temizlik ve hijyene her şeyden çok önem gösteren Vakıftepe Sosyal Tesisleri, kişi sayısı gözetmeksizin tüm organizasyonlarınızı büyük bir rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Vakıftepe Sosyal Tesisleri’nde bulunan 150 araç kapasiteli otopark hizmetimiz ile park sorununuzu da ortadan kaldırmaktayız.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un incisi Sarıyer’de konumlandırılmış Vakıftepe Sosyal Tesisleri 'ne gitmek oldukça kolay ve basittir. Alternatif ulaşım olanaklarının ortasında bulunan Vakıftepe Sosyal Tesisleri’ne dolmuş, otobüs, taksi ve metro ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Metronun M1A, M6, hatları ile yaklaşık 1 saatte ulaşabileceğiniz Vakıftepe Sosyal Tesisleri’ne Çengelköy, Üsküdar noktasından binebileceğiniz İETT 'nin 15F, 50A, 72T, 522B ve 59K numaralı otobüsleri ile de gelebilirsiniz. Özel otomobiliniz ile Galata Köprüsü, Büyükdere Caddesi, Piyalepaşa Bulvarı ya da Atatürk Bulvarı üzerinden ulaşabileceğiniz Vakıftepe Sosyal Tesisleri’ne aynı güzergahları tercih ederek taksiyle de gelebilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Yapılmaktadır?

 • Sünnet Düğün Organizasyonu
 • Kına Gecesi
 • Baby Shower
 • Bayi Toplantısı
 • Doğum Günü
 • Mezuniyet Törenleri
 • Nişan ve Söz Organizasyonu
 • Sünnet Düğünü ve aklınıza gelebilecek her türlü etkinliğe ev sahipliği yapan Vakıftepe Sosyal Tesisleri ’nde hayatınızın en özel anlarını yaşayacaksınız.

Mükemmeliyetçi Bir Ekibi İle Sizleri De Vakıftepe Sosyal Tesisleri’ne Bekliyoruz!

Muhteşem boğaz manzarası ve mükemmel yeşil alanıyla eşi benzeri olmayan organizasyonların altına imzasını atan Vakıftepe Sosyal Tesisleri ’nde hayatınızın en özel anlarını yaşayacaksınız. Organizasyon sorumlumuz ile her detayı önceden belirleyebildiğiniz Vakıftepe Sosyal Tesisleri’nde hiçbir kötü sürprize fırsat tanınmamaktadır. Etkinliğiniz başladığı andan itibaren hem sizinle hem de konuklarınızla birebir ilgilenen Vakıftepe Sosyal Tesisleri’nin güler yüzlü ekibiyle çalışmaktan memnun kalacaksınız. Tüm sevdiklerinize tavsiye edeceğinizden emin olduğumuz Vakıftepe Sosyal Tesisleri, hakkında sizlerde yorum yapabilir ve sizden sonraki çiftlerin geleceğine ışık tutabilirsiniz.

Yıllarca Hafızalardan Silinmeyecek Bir Organizasyon İçin En Doğru Adres: Vakıftepe Sosyal Tesisleri!

Vakıftepe Sosyal Tesisleri'nin yemekli organizasyonlarında zengin menüsü ile titizlikle hazırlanmış yemekleri gelen misafirlerinizin tadıyla ve görsel sunumlarıyla hafızalarından silinmeyecektir. Yemeksiz organizasyonlarında ise sayısız kurabiye, çerez ve içecek ikramlarıyla misafirlerinize kaliteli hizmet sunan Vakıftepe Sosyal Tesisleri ’nde hayalini kurduğunuz her detayın en iyisine kavuşacaksınız. Dilediğiniz konseptte dilediğiniz organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz Vakıftepe Sosyal Tesisleri’nde sarı, turuncu ve mor gibi renkleri kullanarak yeşilliklere eşlik edebilir ve mekana inanılmaz bir atmosfer katabilirsiniz.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Verilen hizmetin kalitesi ve manzarası karşışında çok etkilendik, düğün için çok uygun bir mekan, gönlümüze göre bir düğün oldu, teşekkürler…

Yorum yaz