İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Vadim Balo Davet Salonu Hakkında

Ümraniye ilinin en işlek caddesi Kaşgarlı Mahmut Caddesi’nde yer alan Vadim Balo Davet Salonu, unutulmaz bir organizasyon vaadediyor. Çiftlerden yoğun ilgi gören salon uygun düğün fiyatları ile de beğeni topluyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Özellikleri

Kapalı alanda şehir manzaralı hizmet sunan ve eski adıyla Anıl Düğün Salonu olarak bilinen mekan, 500 - 750 kişilik davetli kapasitelidir. Tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla ferah bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz yemekli ya da yemeksiz tercih edebileceğiniz düğün salonu bünyesinde konforunu rahatsız etmeyecek masa düzeni isteğinize göre ayarlanmaktadır. Ayrıca, sizin ve misafirlerinizin araçları için de 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de mevcuttur.

Bembeyaz dekore edilmiş Vadim Balo Davet Salonu’nda masalara ışıltı katan gold supla, şamdan ve masa üstü avize görünümlü biblolarla normal bir düğün salonundan fazlasını göreceksiniz. İstediğiniz renkte giydirme yaptırabileceğiniz sandalye süslemeleri ise tamamen siz değerli çiftimizin zevkine göre hazırlanmaktadır.

Vadim Balo Davet Salonu Ümraniye Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları ikramlı ve yemekli menülere göre değişkenlik gösteriyor. Pasta meşrubat ikramlarında 10 - 30 TL'den başlayan fiyatları bulunuyor. Yemekli davetlerde ise 30 - 50 TL arasındaki menüleri seçebilirsiniz.

Olanakları

Düğün organizasyonunuzun başladığı andan itibaren video kaydı gece sonuna kadar devam ediyor. Ekipman temini de sunan salonda orkestra hizmeti de bulunuyor.

Bir düğün salonundan beklediğiniz her şeyin fazlasını sunan Vadim Balo Davet Salonu bünyesinde engelli girişi, yemek servisi, menü tadımı ve menülerde değişiklik yapma gibi hizmetler bulunuyor. Eli lezzetli şeflerin hazırladığı yemeklerin servis edildiği salonda özel yapım düğün pastası da hazırlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kaşgarlı Mahmut Caddesi Ümraniye’de bulunan Vadim Balo Davet Salonu’na çeşitli semtlerden çeşitli toplu taşıma araçlarıyla gidebilirsiniz. Kadıköy’den bineceğiniz İETT’nin 14A, 14DK, 14M, 15BK ve 15F numaralı otobüs hatlarını kullanabileceğiniz gibi Üsküdar’dan binebileceğiniz 9Ü, 9ÜD, 11A, 11D, 11M, 11ST, 11ÜS ve 522 numaralı otobüs hatlarıyla da Vadim Balo Davet Salonu’na rahatça gidebilirsiniz.

D020 karayolu üzerinden İstanbul Çevre Yolu istikametine doğru giderek de kendi aracınız ile mekanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Mekana geldiğinizde de 100 araç kapasiteli otoparkımız da gönül rahatlığıyla araçlarınızı bırakabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan ve söz, sünnet düğünü ve davet organizasyonları düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Davet boyunca fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Kendi orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Standart beyaz mekan giydirmeleri bulunuyor, davet türüne göre farklı renk seçenekleri bulunuyor.

Vadim Balo Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Vadim Balo Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Vadim Balo Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Vadim Balo Davet Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vadim Balo Davet Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  bir düğün salonundan beklediğiniz herşeyi ve fazlasınıda bulabilirsiniz. ben herkese tavsiye ediyorum hepimiz çok memnun kaldık teşekkürler Anıl Düğün Salonu

 2. Puan

  Salonun ışıklandırması çok iyi orkestara da harikaydı çok eğlendik. Güzel mekan iyi hizmet verdi. Teşekkür ederiz.

 3. Puan

  biz anıl düğün salonunda 300 kişilik düğün yapmıştık düğün pakedimize dahil olan bütün hizmetlerden yararlandık sözlerine duran ve güvenilir mekan yetkilileri var her şey çok güzel geçti teşekkürler

Yorum yaz