Utku Düğün Sarayı

Masal âleminden çıkmış gibi bir dekorasyona sahip olan Utku Düğün Sarayı; hayalini kurduğunuz evlilik merasimlerinizi unutulmaz yapmak için sizlerle! Profesyonel ekibimiz verdiği kaliteli hizmetlerle dilediğiniz gibi bir gece yaşayıp, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor. Farklı dizaynı, tasarımları ve geniş mekânıyla organizasyon yaptığımız Utku Düğün Sarayımızda, düğün, nişan kına, kadınlar matinesi, sünnet ve benzeri yemekli yahut yemeksiz organizasyonlarda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Merkezi ve ulaşımı hayli kolay olan Utku Düğün Sarayı, Ankara'nın Mamak ilçesinde yer alıyor. Özel aracıyla gelecek müşterilerimiz için navigasyon adresi; Başak Mahallesi, Karapürçek Caddesi 06320 Mamak, Ankara’dır. Utku Düğün Sarayı’na Recep Yazıcıoğlu Parkı’na gelerek de ulaşabilirsiniz. Otobüsle gelecek misafirlerimiz ise 354-3 numaralı otobüse binebilirler.

Kapasitesi Ve Hizmetleri

Utku Düğün Sarayı özgün dekorasyonuyla ilk bakışta diğer firmalardan ayrılan birçok özel şeye sahip! Benzersiz düğün konseptlerini ve hayal edemeyeceğiniz hizmetleri sizlere sunan Utku Düğün Sarayı’nda engelli tuvaletinden kapalı otoparka kadar her detay sizler için düşünülmüştür. 500 ila 750 kişi arasında değişen davetli kapasitemizle rahatlıkla kalabalıklara hizmet verebilmekteyiz; Utku Düğün Sarayı ’nda zengin menüler ile misafirlerinizin damakları şenlenecek!

Üstün kalite ve yenilikçi teknolojisiyle sizlerin tüm taleplerine yanıt veren Utku Düğün Sarayı ’nda gönlünüzce eğleneceksiniz! Özgürlükçü ruha sahip mekânımızda karaokeden canlı müziğe kadar her türlü eğlenceyi düzenleyebilir, sevdiklerinizle güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Çok şık ve konforlu gelin odasından çocuklar için güvenilir oyun parkına, bebek emzirme odasından bay ve bayan mescitlerine kadar her türlü ihtiyacınızı düşünen Utku Düğün Sarayı’nda yok yok!

Isıtma ve soğutma sistemleri, fotoğrafçı, profesyonel orkestra ekibi ve DJ sizlere vereceğimiz hizmetlerin sadece birazı! Otopark ve vale hizmetiyle konuklarınıza harika bir jest yapmak ise sizin elinizde!

İhtişamlı tasarımı ve ferah konseptiyle misafirlerinize zarifliğin ve şıklığın en görkemli halini hissettirebileceğiniz Utku Düğün Sarayı ’nda, nişan, düğün, sünnet töreni, kına gecesi ve bir çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Düğün öncesinden prova danışmanlığınızı yapıyor ve siz değerli evlenecek çiftlerimizle deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Hayallerinize dokunmak ve en mutlu ânınızı bizlerle paylaşmak için bir telefon kadar yakınız. Buyurun bir kahvemizi yudumlarken bir yandan salonumuzu gezelim. Size uygun konseptlerimizin kararını verelim. Utku Düğün Sarayı profesyonel ve sürekli yenilenen ekibiyle sizleri bekliyor!

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Koray
    Puan

    Utku düğün salonunda güzel bir mekan.fiyatları da güzel.düğün paketleri bize çok uygun geldi.hizmetleri de genel olarka güzel.ikramlı bir düğündü,birkaç sorun dışında sorunsuz oldu.

Yorum yaz