İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
400 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
350
Max
Açık Davet Alanı
350
Min
700
Max
Kır Bahçesi Alanı
350
Min
700
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Urza İstinye Hakkında

Doğanın içinde, yemyeşil bir ortamda unutulmaz bir kır düğünü deneyimi yaşamak tüm çiftlerin istediği bir şeydir. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan Urza İstinye, kır düğünü salonları arasında dekorasyonu, sunduğu hizmetler ve geniş kapasitesiyle öne çıkan bir yer. Eşine az rastlanır bir doğal ortamda rüyalarınızdaki düğün deneyimini yaşama fırsatı sunan Urza, bu tarz bir mekan için oldukça uygun fiyatlarsa sahip. Urza İstinye kır düğünü fiyatları kişi başı 200 - 400 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Urza İstinye, çiftlerin harika bir doğa manzarası eşliğinde ve yeşilliklerin arasında kır düğünü yapabilecekleri bir yer. Sadece açık davet alanında oluşan mekan, yemekli etkinliklerde 500-750 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Oldukça geniş bir ortama yayılmış olan bu davet alanı, rahat ve ferah bir ortamda düğün gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Salonda, olumsuz hava koşullarına önlem olarak yaklaşık 400 kişilik bir kapasiteye sahip olan bir çadır bulunuyor. Bu çadırın içi kumaşlarla oldukça şık bir şekilde dekore edilmiş durumda. Eğer düğününüz sırasında yağmur gibi bir olumsuzluk yaşanırsa, organizasyonunuz 30 dakika içinde bu çadıra taşınabiliyor! Bir adet after party alanının bulunduğu salonda, 500 araçlık bir otoparkta var.

Genelde beyaz tonlarının hakim olduğu salonda, tam olarak kır düğünü atmosferini yansıtan bir tasarım yapılmış. Süslemelerde canlı çiçeklerin tercih edildiği salonda, masalar, gelin yolu ve nikah alanı için farklı renk ve tasarım seçenekleri de çiftlere sunuluyor.

Urza İstinye Kır Düğünü Fiyatları

Sarıyer ilçesinde yemyeşil bir ortamda kır düğünü deneyimi yaşamak isteyen çiftlere pek çok farklı hizmet sunan Urza, böyle bir mekana göre oldukça uygun fiyatlara sahip. Urza İstinye hafta içi yemekli düğün fiyatları kişi başı 200-300 TL arasındayken, hafta sonları bu fiyat 300-400 TL gibi bir rakama sahip. Kokteyllerse 200-300 TL civarında değişiyor. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümüne tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzun yıllardır, uzman ve tecrübeli bir ekiple kır düğünü yapmak isteyen gelin ve damat adaylarına hizmet veren Urza İstinye, tam olarak böyle bir organizasyonun ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetlere ve imkanlara sahip. Kır düğünü gibi organizasyonların planlamasının ne kadar önemli olduğunun farkında olan Urza, organizasyon sorumluları ve ekibiyle düğününüzü her ihtimali düşünerek planlıyor. Bu sayede hayalini kurduğunuz düğün, tam istediğiniz bir şekilde gerçekleşebiliyor. Üstelik isterseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsunuz!

Urza, düğünleriniz için DJ ve orkestra temin edebiliyor. Son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemleriyle desteklenmiş olan orkestra sayesinde, organizasyonlarınız eğlenceli bir şekilde gerçekleşebiliyor. Mekanın fotoğraf ve video çekim ekibi, bu eğlenceli anları en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alıyor. Bu uzman ekip sayesinde dışarıdan bir ekiple çalışmanıza gerek kalmıyor.

Salonun farklı organizasyonlar için özel olarak hazırlanmış farklı farklı menüleri bulunuyor. İsteyen çiftlerin menüde tadım ve değişiklik yapabilmesi sayesinde, çiftler diledikleri tarzda bir menüyü ortaya çıkarabiliyor. Servis hizmeti ve elemanına sahip olan mekan, profesyonel bir catering hizmeti de sunmakta.

Urza İstinye’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan Urza İstinye’ye ulaşmak isteyen kişiler, Hasdal-Okmeydanı bağlantısı üzerinden Poligon Caddesine vararak ulaşabilirler. Toplu taşımayla gitmek isteyen kişilerse 29B, 29Ş, 40B, 58A, 59A gibi otobüs hatlarını veya M2 metrosunu kullanabilirler.

İstinye, Poligon Caddesi, No:1, Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, nikah, kına, sünnet düğünü, doğum günü partisi, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılış ve galalar, davetler ve resepsiyonlar

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde değişiklik ve menüde tadım yapılabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, masa ve sandalye süslemeyle, ses, sahne ve ışık hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi ve catering hizmetini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın kır düğünü konseptine uygun bir dekorasyonu bulunuyor. Masa ve sandalyelerde beyaz rengin hakim olduğu mekanda, süslemelerde canlı çiçekler kullanılıyor. Gelin yolu, nikah alanı süslemesi ve masa dekorasyonu için farklı dekorasyon türleri ve renk çeşitleri bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet açık davet alanı bulunuyor. Oldukça geniş ve ferah bir ortam sunan bu alanın kapasitesi yemekli etkinliklerde 500-750 kişi arasında. Ayrıca olumsuz hava koşullarına önlem olarak bir adet çadır kullanılmakta, bu çadırında 400 kişilik bir kapasitesi var. Salonda bir adette after party alanı blunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın kır düğünü konseptine uygun bir dekorasyonu bulunuyor. Masa ve sandalyelerde beyaz rengin hakim olduğu mekanda, süslemelerde canlı çiçekler kullanılıyor. Gelin yolu, nikah alanı süslemesi ve masa dekorasyonu için farklı dekorasyon türleri ve renk çeşitleri bulunuyor.

Urza İstinye düğün fiyatları ne kadar?

Urza İstinye düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Urza İstinye düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL,

Urza İstinye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Urza İstinye açık alan kapasitesi 350 - 700 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 350 kişiliktir,

Yorum yaz