İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Çocuk eğlence alanı
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Kolonsuz salon
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
After party alanı

Urfadan Palace Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane ilçesinde yer almaktadır. Urfadan Palace geniş kapalı alanıyla İstanbul halkının düğün ve davet gibi çeşitli organizasyonlarında faaliyet veren bir mekandır. Mekan sunduğu avantajlar ile son zamanlarda dikkat çekmektedir. Sağladığı hizmete göre sunduğu uygun fiyatları seçim sebebi olmaktadır. Mekan ile gerçekleştireceğiniz davetlerin fiyatları kişi başı 30 TL'den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri

Beyaz renk, yuvarlak masa ve tiffany sandalyelerle bezenmiş Urfadan Palace birbirinden farklı şamdanlar ve çiçek aranjmanları dikkat çekiyor. Duvar işlemeleri göze çarpan mekanda doğru konumlandırma tekniği uygulandığı için sahne ve pist alanı her misafir tarafından net bir şekilde görülebiliyor. 750 ila 1000 kişiye kadar kapasitesi olan mekan ayrıca 500 araçlık otopark hizmeti de sunuyor.

Urfadan Palace Düğün ve Davet Fiyatları

Uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışında ilerleyen mekanda yemekli organizasyon fiyatları hafta içi ve hafta sonu kişi başı 50 TL ve 80 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl hizmeti de sunan mekanda fiyatlar hafta içi ve hafta sonu kişi başı 30 TL ve 50 TL arasında değişiklik gösteriyor. Organizasyon çeşidine göre değişkenlik gösteren Urfadan Place fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Düğün organizasyonuyla ön plana çıkan mekanda ayrıca; kına, nişan, sünnet düğünü, söz, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler de yapılabiliyor. Organizasyon sorumlusuyla mekan dekorasyonundaki renklerin seçiminden tutunda, giriş dansının ve pasta kesiminin zamanlamasına kadar her detayı planlayabilirsiniz.

Organizasyonu yemekli veya kokteyl menü şeklinde seçebiliyorsunuz. Her iki durumda da tecrübeleriyle isimlerinden bahsettiren şefler damaklarda iz bırakıyor. Organizasyon öncesi menüyü tadarak, menüde değişiklik sağlama hizmeti sunan Urfadan Palace ile her şey kontrol altında ilerliyor. Fotoğraf ve video hizmetiyle her ayrıntıyı kayda alan ekip organizasyon sonrası tam da hikayenize uygun bir taslağı sizlere sunuyor.

Minik misafirlerinde eğlenceye katılımını sağlamak için animasyon ve palyaço hizmeti sunulan mekanda birbirinden güzel etkinlikler sizleri bekliyor. Işık, ses ve sahne hizmetiyle beğenileri toplayan mekanda eğlence ve servis 24.00’a kadar devam ediyor. Organizasyon sonrası eğlenceye devam etmek isteyenler için after party alanı da seçenekler arasında yerini alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Kağıthane ilçesinde bulunan Urfadan Palace kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır. Dilerseniz toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz kendi araçlarıyla kolaylıkla gelebilir. Mekanın size sunduğu otopark seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Hamidiye Mahallesi, Anadolu Caddesi, No:28 Kağıthane / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmete gerek kalmıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ,kına, nişan, sünnet düğünü, söz, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler de yapılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale hizmeti, after party alanı, menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

İkram servisi, orkestra, fotoğraf çekimi ve standart mekan süsleme bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, fotoğraf ve video çekimi, organizasyon sorumlusu, düğün pastası, konsept mekan süsleme, orkestra, ses ve sahne sistemleri ve servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan en güzel anlarınızı kayıt altında tutmaları için profesyonel bir çekim ekibiyle çalışıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Urfadan Palace'de sadece kapalı alan hizmeti verilmektedir. 750-1000 kişilik kapasitesi ile kalabalık organizasyonlar için birebirdir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik hizmeti bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Organizasyonunuzu yemekli veya kokteyli tercih edebilirsiniz. Vejetaryen ve çocuk misafirlerinize özel alternatif menüler sunulmakta. Alkol servisi bulunmamaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin yolu, şamdan, supla ve çiçek aranjmanları bulunuyor.

Urfadan Palace organizasyon fiyatları ne kadar?

Urfadan Palace organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Urfadan Palace organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Urfadan Palace Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Urfadan Palace kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz