Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
120
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
120
Min
200
Max
Otopark
75
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Mezuniyet töreni organizasyonu

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Hakkında

İstanbul ilinin en gözde müzelerinden birisi olan Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, balo ve mezuniyet organizasyonu için Sarıyer ilçesinde şık ve eşsiz bir kullanım alanı sunuyor. Klasik otomobiller ve modern çağı bir araya getiren bu mekan, sizler için hizmet veriyor. 1903 yılından bu yana üretilen ve zamana meydan okuyan otomobilleri ile bu mekan, birçok etkinliğiniz için tam sizlere göre olarak biliniyor.  Bu eşsiz tasarımlı mekanda mezuniyet ve balo organizasyonları için kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Mekan, klasik çağ otomobilleri, klasik dönemlere ait benzin pompaları, neon reklam panoları, jant kapağı koleksiyonu, eski benzin firmalarının amblemleri, oyuncak otomobil koleksiyonu ve dev reklam panoları koleksiyonu ile birlikte mezuniyet ve balo organizasyonlarınız için benzersiz tasarımıyla seviliyor. Mezuniyet ve balo organizasyonlarınız için son derece harika olan bu mekan, 2000 m2’lik kapalı alanı ve 200 m2’lik avlusu ile geniş bir kullanım alanı sunuyor.

75 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Kapalı alanda 500 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Müze içerisinde olan A-1 Amerikan Salon, A-1 Güverte, B-1 Avrupa Salon ve Avlu alanları ile davetleriniz için özel bir bölüm seçme imkanınızda bulunuyor. Mezuniyet partileri, balo organizasyonları, toplantı, yemek davetleri, kokteyller, doğum günü kutlamaları ve tüm organizasyonlarınız için aradığınız her şey Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi’nde sizlerin hizmetinize sunuluyor.

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Mezuniyet Balosu Fiyatları

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi’nde mezuniyet balosu kokteyl ve yemekli olarak değişiyor. Hafta içi yemekli fiyatları 150 TL’den başlıyor. Hafta sonu yemekli mezuniyet davetleriniz için fiyatlar 200 TL’den başlıyor. Kokteyl mezuniyet davetleriniz veya balolarınız için fiyatlar hafta içi 100 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise fiyatlarda değişiklik olup 150 TL’den başlıyor.

Özel davetleriniz veya mezuniyet partileriniz için daha detaylı bilgi almak ve fiyat öğrenmek isterseniz, DüğünBuketi.com ekibinden danışmanlık alabilir veya “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, son derece profesyonel ekibiyle mezuniyet balo ve davetleriniz için catering, after party, dekorasyon, otopark, vale, klima gibi bir çok hizmet sunuyor. Yemekleri arzunuza göre seçiliyor ve menü tadımı ile mezuniyetiniz için kusursuz bir plan yapılıyor. Fotoğraf ve video çekim olanakları bulunurken, siz isterseniz dışarıdan bir fotoğraf, catering veya organizasyon firmasıyla çalışma avantajını da sizlere sağlıyor.

Nasıl Gidilir? Nerededir?

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi İstanbul’un Sarıyer ilçesindedir. Müzeye metro 29D, 41SF ve 41C otobüsleri ile ulaşılıyor. Müzeye taksi ile de ulaşım sağlanıyor. Ayrıca müzenin 75 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor ve kendi aracınızla gidiliyor. Müzenin açık adresi ise şu şekilde: Ferahevler, Nuri Paşa Caddesi, No:107, Sarıyer / İstanbul

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, organizasyon firma ve fotoğrafçı ile anlaşılabilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, kına, toplantı, yemek daveti, nişan, parti, düğün organizasyonlarınız için hizmet verilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

75 araç kapasiteli otopark, vale, özel menü ve menü tadımı seçenekleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde mekan organizasyonu, servis hizmeti, ses, ışık ve sahne hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette organizasyon sorumlusu, organizasyon danışmanı, orkestra, fotoğraf ve video çekimi ve yemek servisi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf hizmeti veriliyor ve dışarıdan fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

4 farklı davet alanı bulunmaktadır. Amerikan Salon'da 300 kişiye kadar davetli kabul edilebiliyor. Güverte bölümünde 250 kişiye kadar davetli kabul edilebiliyor. Avrupa Salon’da 400 kişiye kadar davetli kabul edilebiliyor. Avlu alanı 200 kişiye kadar davetli kabul edebiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ses ve sahne hizmetleri bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuk, Vegan, Vejeteryan, Özel Tadımlı Menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 01:00 saatinde son buluyor. Müzik yayını 24:00 saatinde son buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Amerikan Salon'da yemekli, klasik araba manzarası ile davet kabul edilebiliyor. Güverte bölümünde yemekli, eğlenceli davet kabul edilebiliyor. Avrupa Salon’da klasik arabalar ve modern tasarımın birleştiği bir tema bulunuyor. Avlu alanı açık hava organizasyonlarınız için hizmet veriyor.

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi açık alan kapasitesi 120 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz