İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
150
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
150
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Bahçe
  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Tarihi mekan

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
After party alanı
Alkol servisi

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi

İstanbul Sarıyer konumunda 2000 yılında hizmet vermeye başlayan bu davet alanı düğün, nişan, seminer, toplantı ve birçok alanda hizmet sunuyor. 60 tarihi otomobilin sergilendiği mekan dünü ve bugünü harmanlayarak mükemmel bir atmosfer yakalıyor. Uygun fiyatları bulabileceğiniz Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi konseptindeki davet alanları için fiyat seçenekleri 100 TL'den başlıyor.

Özellikleri

2000 metrekarelik alanda kurulu müze 1920-1970 yılları arasındaki otomobilleri sergilerken dönemin müzikleriyle de misafirleri geçmişe götürüyor. Modern ve klasiği tek çatı altına toplamayı amaçlayan mekan atmosferin büyüsünü bozmayacak şekilde müzik ve ışıklarla desteklenerek 1900'lü yılların ortasında hissettiriyor. Amerikan Bar alanı olan bölüm neon tabelaları ve ışıklarıyla  after partiler için 1950'lerin Amerika'sını getiriyor.

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Fiyatları

Sarıyer’de tarihi saklayan bu davet alanı, yemek ve kokteyl şeklinde davet verebilme imkanı sunuyor. Yemekli davetler için hafta içi 150 TL hafta sonu 200 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunan müze, kokteylli davet isteyenler için hafta içi 100 TL hafta sonu 150 TL’den başlayan fiyatları hizmetinize sunuyor.

Verilen davete, davetli sayısına, seçilen menüye ve seçilen salona göre değişiklik gösteren Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi detaylı fiyat bilgisi için "Fiyat Teklifi Al!" butonuna tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi’ne özel kampanya ve indirimlerden yararlanmak içinse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davet Salonları

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, 250 kişi kapasiteli A-1 Amerikan Salonu ile yemekli davetler için ideal bir ortam yaratıyor. Kokteyllerdeyse bu sayı 300 kişiye ulaşıyor. Diner katı olarak geçen A-1 Amerikan Salonu alt katında 1950'li yılların ‘‘Amerikan Bar’’ konseptini yansıtıyor. Bar karşısındaki büyük perde ise görsel etkinlikler için kullanılıyor. Davet sonrası alkol ve dansı buluşturabilen mekanda harika danslara klasik otomobiller eşlik ediyor.

Tiyatro düzeniyle oturma imkanı sağlayan A-1 Güverte Salonu nikah törenleri, okul etkinlikleri gibi birçok amaçla kullanılabiliyor. 150 kişiye kadar yemekli konuk ağırlayabilen salon kokteylde 250 kişiye kadar misafir alabiliyor. Yemekli davetler ve organizasyonlar için ideal olan B-1 Avrupa Salon, balkon ve terasa sahip olmasıyla diğer bölümlerden ayrılıyor.

Ural Ataman Classic Car Museum olarak da bilinen mekan, hem kış hem de yaz aylarında dilediğiniz daveti verebilme imkanı sunan üç harika mekana ek olarak, yaz aylarında kullanabileceğiniz bir de Avlu alanını sunuyor. Dört ayrı alanda davet verebilme fırsatı sunan bu Sarıyer davet alanı, mutlu günlerinize tarihinde tanıklık etmenizi istiyor.

Nasıl Ulaşılır?

Bu davet alanı, otobüs, minibüs, metro gibi farklı toplu taşıma araçları ile ulaşılabilecek bir alanda bulunuyor. SRY01, 25C, 29D, 41C, 41SF ve 42 numaralı hatları kullanarak Nuripaşa Caddesi'nde inebilir, birkaç dakikalık yürüme mesafesinin ardından mekana ulaşabilirsiniz. Kişisel aracıyla gelmek isteyenler içinde 50 araçlık otoparkı mevcut.

Mekanın Adresi: Ferahevler Mahallesi, Nuri Paşa Caddesi, No: 107 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon yetkilisi ve fotoğraf ekipleri dışarıdan da temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kokteyl, iş toplantısı, okul etkinliği, seminer, sunum, tiyatro, nişan, nikah, düğün gibi pek çok davet organize edilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

After parti alanı bulunan mekanda büyük gösterim perdesi ile de farklı konseptleri birleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme hizmetleri, sahne ve ışıklandırma sistemleri, masa ve sandalye giydirme seçenekleri başlangıç hizmetleri arasında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davetlilere özel hazırlanan ikramlıklar, dekorasyon konusunda geliştirilen aksesuar temini gibi farklı olanaklar, bu pakette yer almakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın dışından farklı ekiplerle anlaşma imkanınız mevcut.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

250 kişi kapasiteli A-1 Amerikan Salonu, 150 kişi kapasiteli A-1 Güverte Salonu, balkon ve terasa sahip B-1 Avrupa Salonu, yaz aylarında kullanabileceğiniz bir Avlu bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu ekipler sizlere yardımcı olacaktır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekan yemekli menü ve kokteyl seçeneği bulunduruyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 24.00 servis 01.00 'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

1920-1970 yılları arasında varlığını sürdürmüş otomobillerin arasında tarih kokan mekan dün ile bugünü, klasik ile moderni buluşturuyor.

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi açık alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz