İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Up Organizasyon Hakkında

Efkan Öz tarafından kurulan Up Organizasyon sizlerin özel gününe konuk oluyor, düğün orkestrası ve DJ alanında sizlere hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firma, geceden memnun ayrılmanız için profesyonel ekibiyle birlikte en iyi biçimde hizmet sunuyor. İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan firma, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verebiliyor. Orkestra fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Organizasyon Özellikleri

Bünyesinde barındırdığı profesyonel müzisyenleri ve kreatif ekibiyle birlikte davetinize konuk olan Up Organizasyon Orkestrası, kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte sizlere hizmet veriyor. En değerli misafirlerinizle birlikte eğlenceli dakikalar geçirmeniz için firma özenli ve eksiksiz biçimde çalışıyor. Sahip olduğu kaliteli ekipmanlarla açık havada da sahne alan firma, düğün orkestrası ve DJ alanında oldukça başarılı işlere imza atıyor.

Deneyimi ve tecrübesiyle adını duyuran orkestra, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Böylelikle en değerli gecenizde en ufak hataya bile yer vermiyor. Kusursuzluğa ve memnuniyete önem veren firma, istek ve arzularınıza da bir o kadar önem veriyor. Bu yüzden de başarılı müzisyenleriyle birlikte kendi oluşturduğunuz çalma listesinden istek parçalarınızı çalıyor. Ayrıca interaktif sahne performansı ve konsepte uygun kostüm hizmetleri de bulunuyor.

Bununla sınırlı kalmayan orkestra ayrıca bünyesinde dans gruplarını da barındırıyor. Gecenizde doyasıya eğlenmeniz için her seçenek mevcut kılınıyor. Müziğini kaliteyle sunan firma, sahip olduğu ses, ışık ve sahne sistemleriyle bunu gerçekleştiriyor.

Up Organizasyon Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Davetinizden en az dört hafta öncesine kadar Up Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Düğün orkestrası ve DJ için firmanın başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise performans süresine, müzisyen sayısına ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Orkestranın sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetleri

Up Organizasyon, rüya gibi bir gece yaşamanız için kalite ve özenle hizmet sağlıyor ve birçok olanağı sizlerle buluşturuyor. Geniş hizmet alanına sahip olan firma, davet konseptinizde ne isterseniz sizlere onu sunuyor. Dilerseniz davul, DJ, fasıl grubu, orkestra, enstrüman solo performansı, düğün bandosu ve karşılama/kokteyl grubu sahnede sanatını icra edebiliyor.

Ayrıca orkestra, birçok farklı konseptten de müzik seçkisini sizlere sunuyor. Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko ve Tango seçenekleriyle oldukça zengin müzik tarzlarını sizlere sunuyor. Bunları yaparken de geniş repertuar dillerinde de parçalar söylüyor. Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve İtalyanca dillerinden parçalara yer veriyor. Orkestra repertuarında Pop, Caz/Blues, Funk, Oyun Havaları, Rock ve daha birçok müzik türünden parçalar bulunuyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında çeşitli seçenekleri sizlere sunarken en değerli gününüzde unutulmaz deneyimler yaşamanıza katkı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Up Organizasyon, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunuyor. İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor.

Adresi: Koşuyolu mah. İmar Limited Sk. No:10 Kadıköy/İstanbul, 34000.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kadıköy'de yer alan orkestra tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi oluşturma, ekipman, enstrüman solo performansı, düğün bandosu ve karşılama/kokteyl grubu yer alıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul, DJ, fasıl grubu, orkestra, enstrüman solo performansı, düğün bandosu ve karşılama/kokteyl grubu seçenekleri yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kendi müzik listenizi oluşturma, ekipman, ses-ışık-truss ve sahne hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans grupları, davul, DJ, fasıl grupları, interaktif sahne performansı, karşılama müzik grubu ve konsepte uygun kostüm gibi hizmetler yer alıyor.

Up Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Up Organizasyon düğün fiyatları Up Organizasyon düğün fiyatları Up Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Up Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Up Organizasyon

Yorum yaz