İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Ünsal Gelinlik

Ünsal Moda Evi pek çok gelinlik modeliyle evlilik arifesinde olan kişilere İstanbul Fatih ilçesinde hizmet sunuyor. Gelin adayları için tesettür gelinlik, dantelli, taşlı ve dar kesim gelinlik modelleriyle alternatif oluşturuyor. Marka sahip olduğu personellerle hayalindeki gelinliğe ulaşmak isteyen gelin adayları için pek çok hizmeti sunuyor. Ünsal Gelinlik 1000 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatları ile gelin adaylarını mutlu etmek için çalışıyor.

Ünsal Moda Evi Gelinlik Modelleri

Ünsal Modaevi gelinlik arayışında olan kişiler için sunduğu alternatifler ile beğeni topluyor. Her tarz gelinliğin bulunduğu modaevinde gelin adaylarının mutlu şekilde ayrılması için personeller çalışıyor. Tesettür gelinlik, dar kesim gelinlik, prenses model gelinlik gibi her tarza uygun sunduğu gelinlik modelleriyle düğün hazırlığındaki kadınların ilk tercihlerini oluşturuyor. Kına elbisesi ve nişanlıkların beğeniye sunulduğu modaevi fiyatları ile gelin adaylarının rüyalarını gerçekleştiriyor.

Sunduğu Hizmetler

Ünsal Moda Evi markası gelin adaylarının rüyalarını süsleyen gelinlik modellerini bulabilmeleri için hizmet sunmaya devam ediyor. Özel dikim fırsatı sunulan modaevinde gelin adayları 4 haftalık teslim sürecini bekledikten sonra hayallerini süsleyen gelinliğe kavuşuyor. Hazır gelinlik modellerini müşterilerinin beğenisine sunan marka duvak ile gelinliklerini tamamlayan müşterilerinin yüzlerini güldürüyor. Sizlerde Ünsal Moda Evi markasının sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ‘Hemen Ara’ butonuna tıklayarak yetkili kişi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ünsal Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Ünsal Moda Evi markası her bütçe düzeyine uygun olan fiyatları ile evlilik arifesindeki kişilerin ziyaretini bekliyor. Gelinlik modelleri için başlangıç paketini 1000 TL her şey dahil paketini 3000 TL olarak belirleyen markadan gelin adayları mutlu şekilde ayrılıyor. Her şey dahil paketinin içinde duvak aksesuarını sunan modaevi sizlerin ziyaretini bekliyor. Hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak isterseniz ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuyla sizlere özel sunulan fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nerededir?

Ünsal Moda Evi markası sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler için İstanbul Fatih ilçesinde gelin adaylarını bekliyor. İstanbul’un her noktasından ulaşım sağlanabilen mağazaya toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanabiliyor. Otobüs ile ulaşım sağlamak isteyen kişiler 28, 28T, 32A, 399B, 46Ç, 47E, 66 numaralı otobüslerle ulaşım sağlayabiliyor. Aynı zamanda mağazanın bulunduğu konuma Marmaray ve metro ile ulaşım sağlanabiliyor. Taya Hatun, Mahmutpaşa Ykş. No:123, 34120 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

özel dikim hizmeti sunulan ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlikler başlangıç modelinin içinde yer alır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette hazır model gelinlik, duvak ve aksesuar hizmeti bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Ünsal Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Ünsal Gelinlik organizasyon fiyatları Ünsal Gelinlik organizasyon fiyatları Ünsal Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Ünsal Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ünsal Gelinlik

Yorum yaz