Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Hakkında

Refah şehirlerimizden olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Umut Yıldız Luxury Wedding Story, harika vakit geçireceğiniz bir dış mekan ve düğün fotoğrafçısı. Fotoğrafçılık konusunda bir hayli tecrübesi olan Umut Yıldız ile fiyatlar oldukça uygun. Yalnızca 1.000 TL civarındaki fiyatları ile Umut Yıldız Photography fırsatından yararlanmak içi teklif formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekim Türleri

Sizlere bu en özel gününüze dair harika kareler bırakacak olan Umut Yıldız Luxury Wedding Story, profesyonel ve bir o kadar da cana yakın. Neşeli ekibi ile beraber sizlerin düğün fotoğraflarınızı gayet başarılı açılardan çekiyor. Alanında yetenekli Umut Yıldız ve ekibi ile profesyonelce vakit geçirerek geriye en harika anılarınızı bırakıyorsunuz.

Sizler için düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli çeken Umut Yıldız Photography ve ekibi başarılı kurgulama ve fotoğraf teknikleriyle düğününüzü eşsiz bir film havasına sokuyor. Güler yüzlü, samimi personelleriyle rahatlatarak bu stresli gününüzde muhteşem konsept ve katalog fotoğraflarınızı çekiyor.

Ayrıldığınızda yüzünüzde tatlı bir tebessüm bırakan Umut Yıldız Luxury Wedding Story ile uzmanlığı hissediyorsunuz. Bu en mutlu gününüzü sosyal medyadan sevdiklerinize duyurmak için sizlerle oldukça kaliteli bir save the date çekimi gerçekleştiriyor. Oldukça özgür davranabileceğiniz trashday çekimlerinizden ise bol kahkaha ile ayrılıyorsunuz. Ayrıca nişan çekimi yapmak isteyen çiftler için nişan çekimi de gerçekleştiriyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Umut Yıldız Luxury Wedding Story, siz evlenecek olan çiftlere gayet uygun fiyatlar sunuyor. Minimum paketi 1.000 TL’nin altında başlatıyor. Hem kaliteli bir dış mekan çekimi ve düğün fotoğrafı isteyenler hem de uygun fiyat arayanlar için kaçırılmayacak fırsat sunuyor sizlere. Her şey dahil kapsamlı dış çekim fiyatları ise, ortalama olarak 1.500 TL civarında.

Olanakları

Umut Yıldız Photography ve ekibi bu alanda çokça başarısıyla müşterilerini oldukça memnun bırakıyor. Cazip olanakları ile sizlerin bu en mutlu, en özel gününüzde olmaktan keyif alan Umut Yıldız, sizlere profesyonel, samimi bir fotoğraf ekibi sunuyor. Siz bu günün telaşına dalmış giderken sizlerin bu en tatlı anlarınızı ölümsüzleştirmek üzere fotoğraf karelerine yansıtmayı başarıyor.

Daha farklı dış mekanda çekim yapmak isteyen çiftler için şehir dışında çekim yapma imkanı sunuluyor ve ortaya muazzam kareler çıkıyor. Umut Yıldız ve profesyonel ekibi elbette bu eşsiz anların orijinal kopya fotoğrafını size 5 hafta içinde teslim etmeye çalışıyor.

Umut Yıldız Photography Nerededir? Nasıl Gidilir ?

Açık adresi, "Tahran Cad. No: 25 Çankaya - Ankara" olan bu firma, Başkent'in göbeğinde yer alıyor. Buraya Sıhhiye veya Ulus yönünden kalkan metro ile veya, Cebeci, Dikimevi istikametinden kalkan Ankaray ile ulaşım mümkün. Arzu edenler, Yenişehir Banliyö durağında inerek, Tahran Caddesi güzergahlı dolmuşlara aktarma yaparak da ulaşım sağlayabilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve bölge geneline hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Farklı organizasyon türlerinden bazıları, nişan çekimi, doğum çekimi ve parti çekimleri olarak belirtilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Arzu eden çiftler için şehir dışı veya yurt dışı çekim avantajları da bu firma ile mümkün.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bu firma, başlangıç paketi olarak dış çekim ve düğün belgeseli olanaklarını sunmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların ham görüntüleri, arzu edenler için de photoshop uygulanmış görüntüler teslim edilmekte. Yurt dışı çekim imkanı da bu paket dahilinde.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış mekan çekimlerinde tercih edilen konsept, Marvel filmlerinden çıkmış bir kareyi andırsa da aslında o sizin fikirleriniz ve yaratıcılığınız.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 4 hafta içinde arzu edilen ürünler hazırlanmış olacaktır.

Umut Yıldız Luxury Wedding Story düğün fiyatları ne kadar?

Umut Yıldız Luxury Wedding Story düğün fiyatları Umut Yıldız Luxury Wedding Story düğün fiyatları Umut Yıldız Luxury Wedding Story organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Umut Yıldız Luxury Wedding Story Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Umut Yıldız Luxury Wedding Story

Yorum yaz