Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
350 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
300
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Ümraniye Evlendirme Dairesi

Yeni evlenecek çiftler için kusursuz bir nikah töreni düzenlemek amacıyla geniş bir alan sunan Ümraniye Evlendirme Dairesi, nikah salonu özellikleri ile dikkat çekiyor. İstanbul içerisinde herhangi bir ilçede ikameti bulunan her çiftin nikah kıyabilmeleri de nikah salonunu ön plana çıkarıyor. Kolay bir şekilde randevu işlemleri yapabileceğiniz ve başvuruda bulunabileceğiniz evlendirme dairesinin nikah salonu kiralama fiyatları da oldukça uygundur.

Özellikleri

Anadolu Yakası'nın en büyük nikah salonu olarak ismini duyurmuş olan Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı, yıl içerisinde birçok çiftin nikahına şahitlik ediyor. Uygun fiyatları ve geniş kapasitesi ile çiftlerin de uğrak adresi haline gelen nikah salonları, çeşitli davet alanlarıyla göz dolduruyor. Nikah salonu, kokteyl salonu ve iki takı salonu bulunuyor.

Aynı zamanda giriş fuayesi ve kapalı otoparkının olmasıyla her açıdan kusursuz bir yer olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte nikah ile acil olan eşyaların alınabileceği alışveriş noktaları da Ümraniye Evlendirme Dairesi bünyesinde bulunuyor. Kültür merkezi ve bir bilgi evine de içinde yer açan nikah sarayı oldukça geniş çaplı hizmetlere ev sahipliği yapıyor.

Ümraniye Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir gün haline gelecek nikahınız için seçeceğiniz Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ideal bir yerdir. Hafta içi düzenleyeceğiniz törensiz nikah fiyatları 200 TL, törenli düğün fiyatları ise 350 TL olarak belirleniyor. Aynı zamanda kiralama hafta sonu için de törenli 650 TL gibi bir ücret talep ediliyor.

Siz de şimdiden randevu ve başvuru işlemlerine başlayarak gününüzü belirleyebilirsiniz. Gerekli evraklar ve belgeler tamamlandığında da geriye hazır bir şekilde beklemek kalıyor.

Toplanacak Evraklar

Sağlık Bakanlığına bağlı merkezlerden veya aile hekimliğinden sağlık raporu, 5 adet vesikalık (Son 6 ay içerisinde çekilmiş) ve fotoğraflı nüfus cüzdanı aslı gerekli belgeler arasındadır. Ümraniye Evlendirme Dairesi, çiftlerin ilgili belgeleri birlikte teslim etme ve müracaat etmelerini istiyor. Hafta içi saat 08.30 ile 15.00 saatleri arasında gerekli belgeler ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nerededir?

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesine bağlı bir şekilde hizmetini sürdüren Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı, çiftlerin nikahlarını kıymaya devam ediyor. Oldukça merkezi bir konumda bulunan nikah dairesi, şehrin her noktasından çiftleri ağırlıyor.

Adres: Saray Mah. Küçüksu Cad. No:68 Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan kendi istediğiniz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Nikah salonu kiralama, nikah memuru ile tören ve evlilik cüzdanı bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Nikah salonu ile anlaşmalı fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mavi ve mor renkler ağırlıklı olarak öne çıkıyor.

Ümraniye Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Ümraniye Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ümraniye Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ümraniye Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 200 - 350 TL arasında değişmektedir.

Ümraniye Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ümraniye Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz