Uluçay Köşk Düğün Salonu

En özel gününüz için planladığınız hayallerinizi gerçekleştirmek için Uluçay Köşk Salonu profesyonel ekibi ile yanınızda. Uluçay Köşk Düğün Salonu, salon düğünü yapmak isteyen gelin ve damat adayları için yemekli ve yemeksiz fiyatları ile kusursuz bir düğün organizasyonu sunuyor. Hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonunun yanı sıra sünnet, kokteyl, mezuniyet, bayi toplantısı, kına gecesi ve nişan organizasyonlarında da rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Ankara’nın Mamak ilçesinde merkezi bir lokasyonda bulunan Uluçay Köşk Düğün Salonu, mutluluğa attığınız bu önemli adımınızda kampanyaları ve düğün paketleriyle aradığınız hizmeti ayaklarınıza getiriyor.

Kalabalık düğün organizasyonları her çiftin hayalidir. Ancak uygun mekanı bulmak her zaman kolay değildir. Düğününüzde konuk sayınız arttıkça organizasyon sorumluluğu artar. Yemekli ya da yemeksiz olarak planladığınız düğünlerinizde ses sisteminden otoparkına, müzik sisteminden servis hizmetine kadar pek çok noktada özenle çalışılmalıdır. Bu kapsamda Ankara’da salon düğünü yapmak isteyenler için Uluçay Köşk Düğün Salonu profesyonel hizmet ekibi sunuyor. Bu özel organizasyon hizmeti ile hem siz hem de konuklarınız unutulmayacak bir an yaşayacak.

Yemekli ve Yemeksiz Paket Seçenekleri

Uluçay Köşk Düğün Salonu yemekli ve yemeksiz düğün paketi seçenekleri ile hizmet vermektedir. 750 ila 1000 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip olan Uluçay Köşk Düğün Salonu, sadece kapalı alanda davet gerçekleştirmektedir. Ankara Mamak ilçesinde bulunan mekan, şehir merkezinde yüksek tavana ve şehir manzarasına sahiptir. Düğün organizasyonlarınızda yemekli veya yemeksiz paket başlangıç fiyatları hafta içi ve hafta sonu seçeneklerinize göre değişiklik göstermektedir. Zengin menüsü ve catering seçenekleri ile Uluçay Köşk Düğün Salonu kına, sünnet, bayi toplantısı, mezuniyet ve kokteyl etkinlikleri için de profesyonel hizmet vermektedir.

Misafirleriniz İçin Kusursuz Hizmet

Uluçay Köşk Düğün Salonu bazı mekanlarda olduğu gibi aynı anda birden fazla düğün organizasyonuna ev sahipliği yapmaz. Işık, sahne, ses sisteminin profesyonel ekip tarafından karşılandığı paket hizmetlerde dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirilmemektedir. Salon çiftler için kendi fotoğrafçısı ile hizmet vermektedir. Ancak salon düğünü tercih eden çiftler için organizasyon sorumlusu olsa dahi mekan dışarıdan organizasyon firması ile çalışılmasına izin vermektedir.

Uluçay Köşk Düğün Salonu, tüm konuklarınız için kusursuz hizmet vermek amacıyla çıktığı bu yolda engelli misafirleriniz için de en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Salonda engelli misafirler için özel bir giriş bulunmaktadır. Araç otopark kapasitesi 50’den az olan Uluçay Köşk Düğün Salonu’na vale hizmeti ise verilmemektedir. Ankara’nın Mamak ilçesinde yer alan salonun açık adresi ise Peyami Safa Mahallesi, Mehmet Ali Altın Caddesi’nde ulaşımı kolay merkezi bir lokasyondur.

Profesyonel Ekibe Ulaşmak Bir Tık Uzağınızda

Düğün organizasyonunda yemekli servis hizmeti saat 22.00’a kadar sürmektedir. Müzik hizmeti ise saat 23.00’dan sonra sonlandırılır. Uluçay Köşk Düğün Salonu’nda evcil hayvan girişine izin verilmez. Havai fişek ve benzeri patlayıcı maddelerle kutlama yapmak da güvenlik önlemlerinden dolayı yasaktır. Sis, kari konfeti ve lazer gösterisinin yapıldığı mekanda düğün ve kına paketlerinde sizlerin tercihine göre hizmet verilmektedir.

Düğün organizasyonlarının bir diğer önemli noktası olan yemek konusunda ise catering hizmeti verilirken düğün öncesinde menü tadımı yapılabilir ve arzuya göre menüde değişiklikler yapılabilir. Profesyonel ekibi, kampanyaları ve uygun fiyat indirimleri ile Uluçay Köşk Düğün Salonu’nda hızlı ve size en uygun fiyatı ise bir tık uzağınızda bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Düğünbuketi.com sitesinde yer alan ücretsiz teklif al seçeneğine tıklamanız. Düğün Buketi ekibi en kısa sürede size ihtiyacınız olan bilgilerle dönüş yaparak en iyi tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mamak’ta merkezi bir yerdeki Uluçay Köşk salonundan güzel bir düğün yaptık.bizim için özel bir davet oldu.mutlu günümüzde bizi daha da mutlu eden, personele ve bize yardımcı olan bütün salona ekibine teskkuru borç biliyorz.

Yorum yaz