İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
900 ₺
Her Şey Dahil Paket
1100 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Uğurkan Kuaför

Diğer adıyla Uğurkan Unisex Coiffure, hem kadın hem de erkek müşterilerini ağırlayabiliyor. Yeni evlenecek çiftler burada çift hizmeti alma şansını da bu sayede elde ediyor. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Kadıköy İstanbul konumunda bulunuyor. Gelin saçı ve gelin makyajı dışında daha birçok hizmeti bünyesinde karşılayabileceği için hedef kitlesini geniş tutuyor. 900 TL’den başlayan fiyatları ile kendine hayran bıraktıran Uğurkan Kuaför hakkında bilgiye ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan ulaşabilirsiniz.

İmkanları

Uğurkan Kuaför, yalnızca saç ve makyaj üzerine değil cilt bakımı, solaryum gibi hizmetler üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Stüdyoda bunların dışında; saç tasarım, manikür-pedikür, kaş kontürü ve epilasyon işlemleri de yapılıyor. Özellikle kısa saçlı gelin adaylarının beğendiği bazı gösterişli saç modellerinin yapılabilmesi için kaynak işlemiyle saç uzatılıyor.

Tüm saç modellerinde düğün günü sıkıntı yaşanmaması adına önceden prova gerçekleştiriliyor. Bu şekilde kuaförünüzle ortak kararlar alabiliyorsunuz. Üstelik gelinin yanında 15 kişiye kadar hizmet kapasitesi de mevcut. Gelelim İstanbul dışından gelen taleplere. Uğurkan Saç Tasarım Göztepe harici şehirlerde de gelin adayları ile buluşmaya geliyor. Yeter ki isteyin ve 4 hafta öncesinden iletişime geçin gerisini Uğurkan ve ekibi hallediyor.

Saç Tasarımları

En özel günlerde sizin kadar dış görünüşünüze özen gösteren Uğurkan Kuaför, saç ve makyaj modellerini sizin istekleriniz doğrultusunda planlıyor. Kararsız kaldığınız anlarda veya tavsiye istediğiniz noktada ise uzman deneyimleriyle sizlere model seçenekleri sunuyor. En fazla tercih edilen toplu saçlarda topuz modelleri, dağınık saçlarda ise örgülü gelin başı oluyor.

Makyaj konusunda ise Uğurkan Kuaför profesyonel makyöz ekibine sahip. Onların desteğiyle yüz hatlarınıza en yakışacak makyaj tasarımı yapılıyor. Gece boyu dayanıklı kalması için sabitleyici kullanılabildiği gibi isteğe göre porselen makyaj da trend oluyor. Güzelliğinize güzellik katmak isterseniz emin ellerdesiniz.

Uğurkan Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Özel günlerin hazırlık sürecini gönül rahatlığıyla geçirmeniz için uğraşan Uğurkan Kuaför, fiyatlarıyla da memnun ediyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları 900 TL'den başlayarak 1100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Hem taleplerinizi karşılayan hem de bütçeniz için uygun paketi seçebilirsiniz. Ayrıca unisex hizmet verilen salonda çift paketleri de bulunuyor. Gelin ve damadın ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan paketler cazip bir fırsat oluyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel ayrıcalıklar için de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Günün sonunda mutlu ayrılacağınız Uğurkan Kuaför, İstanbul’un Kadıköy kuaförleri arasında. En işlek semtlerinden biri olan Göztepe’de konumlanan kuaförün adresi; Merdivenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cd. Ekşioğlu apt. No: 165 / 1 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer şehirlerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç bakımı, solaryum, manikür ve pedikür.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında, evde veya mekanda hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı ile saç, makyaj provası başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette porselen makyaj, gelinin yakınlarına hizmet yer alıyor.

Uğurkan Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Uğurkan Kuaför organizasyon fiyatları Uğurkan Kuaför organizasyon fiyatları Uğurkan Kuaför organizasyon fiyatları ise 900 - 1100 TL arasında değişmektedir.

Uğurkan Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Uğurkan Kuaför

Yorum yaz