Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1600 ₺
Her Şey Dahil Paket
2700 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Uğur Foto Hakkında

İstanbul ili Pendik ilçesi konumunda yer alan Uğur Foto, düğün fotoğrafçılığı kategorisinde oldukça çok tercih ediliyor. Yeni trendlere uygun fotoğraf çekimi ile ön plana çıkıyor. Dış çekim fiyatları 1.600 TL’den başlıyor ve seçilen paket seçeneklerine göre fiyatlandırılıyor. Dinamik genç ekibi ve deneyimleriyle adından söz ettiriyor. Bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Olanakları

Uğur Fotoğrafçılık Pendik olarak da bilinen bu firma, samimi ekip arkadaşları ve profesyonel çekimleriyle göze çarpıyor. Çekimlerde yanınızda olan ekip eğlenceli bir çekim imkanı sunuyor. 1-2 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor. 3-4 hafta içinde ürün teslimi orijinal fotoğraflar ile beraber yapılıyor. Son teknolojik bilgisayarlarda yapılan gölgelendirme, ışıklandırma ve belirginleştirme sanatları da kullanılıyor.

Uğur Foto Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbul’un en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından olan bu firma, sizlere 3 paket seçeneği sunuyor. Başlangıç paket fiyatları 1.600 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları 2.200 TL’den hizmetinize sunuluyor. Diğer paket fiyatları ise 2.700 TL’den başlıyor. Erken rezervasyon isterseniz paket fiyatları 1.500 TL’den hizmetinize sunuluyor.

Çekim Türleri

Bu fotoğrafçı, birçok alandaki çekim türleriyle sizlere hizmet sunuyor. Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimi yapıyor. Düğün boyunca en özel anlarınızı video çekim ve fotoğraf çekim hizmetiyle karşılıyor. Dış çekim imkanı bulunuyor ve çiftlerin uygun gördüğü lokasyonlarda çekim yapılıyor. Uğur Foto ile şehir dışı çekim imkanı bulunuyor ve istenilen yer ve zamanda çekime başlanıyor. Çekim için ekip temini bulunuyor.

Ekip profesyonel bir çalışma yürütüyor ve son teknolojik ekipmanları ile muhteşem görünmeniz için çabalıyor. Yurt dışı çekim imkanı ile dilediğiniz ülkede çekim yaptırabiliyorsunuz. Sahil kenarı, doğa temalı ihtişamlı çekim türleri bulunuyor. Save the date ve trashday çekim seçenekleri de bulunuyor. Nişan çekimi ise ek hizmet oluyor. Düğün hemen her alanda çekim için sizlere hizmet veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Pendik ilçesi konumunda yer alan Uğur Fotoğrafçılık, ulaşım açısından oldukça kolay bir lokasyonda yer alıyor. Otobüs ile 146B, 36B, 91E, 97M, 98A, HT10 hat seferlerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca metro M3- M7 hat seferleri ve minibüs A-31, A-40 ve A-48 seferleriyle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kişisel aracınız ile gidebilmeniz için açık adres: Dumlupınar mahallesi İnönü caddesi No:8 Pendik / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı haricinde, doğum, doğum günü ve mezuniyet çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday konseptleri, nişan, konsept çekim ve katalog çekimi ek avantajları oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi yapılıyor ve size özel albüm hazırlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yurt dışı çekimi, dış çekim ve şehir dışı çekim imkanı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Zevk ve isteklerinize göre dekorasyon hizmeti sağlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3-4 hafta içinde ürün teslim ediliyor.

Uğur Foto düğün fiyatları ne kadar?

Uğur Foto düğün fiyatları Uğur Foto düğün fiyatları Uğur Foto organizasyon fiyatları ise 1600 - 2700 TL arasında değişmektedir.

Uğur Foto Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Uğur Foto

Yorum yaz