Ufuk Yavuzyılmaz Fotoğrafçım Hakkında

Ufuk Yavuzyılmaz Fotoğrafçım ihtiyaçlarınıza en kaliteli çözümleri sunmayı görev bilmiş bir firmadır. Geniş hizmet yelpazesi ile düğün, kına, nişan, mezuniyet, doğum, sünnet, doğum günü, seminer, toplantı, yemek, firma açılışları, bayi toplantıları gibi kurumsal etkinliklerinizde, sanatçı ve ünlü kişilerin organizasyon ve tanıtımları, firmanızın tanıtım video ve görselleri, ürün ve katalog çekimleri gibi tüm organizasyonlarınızda yanınızdadır.

Profesyonel ekipmanları, 20 yıllık deneyimi ile kaliteli hizmet isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olan firma tüm hizmetlerini mükemmel ve eksiksiz bir biçimde sizlere sunmaktadır. Her türlü özel gününüzde yanınızda olan firma başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Dilerseniz yurt dışı çekimlerinde de hizmet vermektedir.

Ufuk Yavuzyılmaz Fotoğrafçım ve Sunulan Hizmetler

Düğün etkinlikleriniz başta olmak üzere her türlü etkinliğiniz için her anınızı ve sizin mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için çalışan firma açık hava çekimlerinden, stüdyo çekimlerine ve mekan çekimlerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak teknik donanıma ve tecrübeye sahiptir.

Gündüz, gece, manzara çekimleri, drone çekimi, slayt ve video hazırlanması gibi akla gelecek her türlü hizmeti uygun fiyatları ile karşılamaktadır.

Mezuniyet, katalog Çekimi, düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, konsept çekim, nişan, kına, söz, sünnet çekimi, save the date, trashday gibi birçok hizmeti uygun ve rekabetçi başlangıç fiyatlarıyla sunan firma, ekip, orijinal kopya teslim, şehir dışında çekim, iç mekan ve dış mekan çekimi, yurt dışında çekim gibi bol seçenek ile sizlerle buluşturmaktadır. Her anınızı ölümsüzleştirmek için mutlaka iletişime geçiniz.

Ufuk Yavuzyılmaz Fotoğrafçım Nerededir?

Ufuk Yavuzyılmaz Fotoğrafçım İstanbul Beykoz’da bulunmaktadır. Sektöründe 20 yıllık tecrübe ve ilk günkü heyecan ile hizmet veren firma tüm organizasyonlarınız için çekim yapmaktadır. En mutlu ve değerli anlarınızı ölümsüzleştiren firma gelin ve damatlara özel paketleri ile de göz doldurmaktadır. Her saniyesinin, her anının, her karesinin önemli olduğu özel günlerinizde profesyonel hizmet veren firmanın verdiği hizmetin mutluluğu ve keyfini yaşayacaksınız.

Fotoğrafçım Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 1.000-1.500 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 15 gün
 • Hizmet İçeriği: Şehirdışında Çekim, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Yurtdışında Çekim, Ekip
 • Çekim Türleri: Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Katalog Çekimi, Nişan Çekimi, Save The Date, Trashday
 • Çekim Yapılan Mekanlar: Müşterimizin istediği her yerde çekim yapabiliriz...

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ufuk bey gerçek bir profesyonel aynı zamanda onunla birlikte çalışan ekibi de çok güler yüzlü ve en güzel pozları yakalayabilmek için bize tavsiyeler verdiler sonuç olarak da muhteşem fotoğraflarımız oldu teşekkür ederiz

 2. Puan

  Düğün hikayesi çekimimizde bizden güler yüzünü bir an olsun esirgemeyen sevgili Ufuk beye ve değerli ekibine teşekkür ediyoruz unutulmayacak anılar biriktirdik saolun :):)

 3. Puan

  Nişan çekimimiz için Ufuk Bey’le çalıştık dış çekim yaptırdık ve muhteşem pozlar verdik Ufuk Bey’in motivasyonu ve enerjisi çok yüksek onunla çalışması çok zevkliydi teşekkür ederiz..

 4. Puan

  Sultan albümü istiyordum. Ufuk Yavuz Yılmaz Fotoğrafçılık ile görüşmeye gittiğimde bana öyle güzel alternatifler sundular ve isteklerimi öyle anlayışla karşıladılar ki, onlara çok teşekkür ederim. Kına gecemi ve düğünümü çok güzel bir şekilde fotoğrafladılar. Birbirini bütünleyen şık fotoğraf albümümüz oldu. Düğün klibimiz de tam Osmanlı geleneğinde oldu. Anlayışlı bir ekipleri var.

 5. Puan

  Fiyat ve hizmetleri karşılaştırıldığında inanılmaz memnun kaldığımız bir şirket bu. Benzer fotoğrafçı şirketlerine göre gerçekten cazip hizmet paketleri var. Fotoğrafçı arkadaşlar işlerinde uzmanlar. Şık fotoğraflarımız oldu.

 6. Puan

  Düğün fotoğraflarımız için anlaşmıştık, sonrasında düğün slaytı yaptıklarını öğrendik, o hizmetlerini de istedik. Bizim ufkumuzu çok açıcı davrandılar. Fotoğraf ve kamera konusunda işlerinde çok uzmanlar. Tavsiye edebileceğim bir şirket burası.

 7. Puan

  Deniz temalı düğünümüze tam uygun fotoğraflar çektiler bize. Fotoğraf çoğaltma konusunda bize çok yardımcı oldular. Farklı mekanlara çok güzel uyum sağladılar. Bizi de rahatlattılar.Tavsiye ederim herkese. Çalışma profesyonellikleri takdir edilesi.

Yorum yaz