Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Ufkun Photography Hakkında

Ufkun Photography, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde gelişmiş teknolojiyle donattığı stüdyosunda sizi ağırlıyor. Dış çekim anında Jimmi Jib kamera kullanarak yeni nesil teknoloji eşliğinde yanınızda oluyor. Bunun haricinde tüm yenilikleri takip eden ve çekimlerinde mutlaka bu yenilikleri kullanan fotoğrafçı, özel günlerinizin en büyük destekçisi oluyor. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile şehir genelinde popülerlik yakalıyor.

Çekim Türleri

Ufkun Wedding ile istediğiniz tüm hizmetler en iyi şekilde karşılanıyor. Son model ekipmanlar ile düğün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapılıyor. Düğün fotoğraflarınıza duygu dolu her dakikanız profesyonel bir şekilde yansıtılıyor. Dış çekim ve nişan çekimleriniz güvenilir eller tarafından gerçekleştiriliyor.

Stüdyo çekiminden sonra istediğiniz tüm hizmetleriniz karşılanıyor. Müşterilerinin memnuniyetle ayrıldığı bu çekimlerden sonra adından söz ettirmeyi başarıyor. Samimiyeti ve işine verdiği önem sayesinde kendinizi rahat bir düğün çekiminin içerisinde buluyorsunuz.

Ufkun Photography Bakırköy Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veren firma, 1.000 - 1.500 TL’den başlayan fiyatları ile dikkat çekiyor. Başlangıç paketin fiyatları 1.000 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 1.500 TL'den başlıyor. Bu fiyatlar alacağınız hizmete ve çekim türüne göre değişebiliyor.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak fiyatlar hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Her özel gününüzde yanınızda olmaktan kıvanç duyan Ufkun Photography, size cazip fiyatları ile hizmetini sunuyor. Alanında yetkinleşmiş ve profesyonel uzman bir ekip temin ederek en özel ve mutlu gününüzü taçlandırmayı başarıyor.

Çektiği video ve fotoğraflarla yüzünüzde hoş bir tebessüm bırakarak sizden tam not almayı başarıyor. Çiftlerin isteğine göre, arzu edilen bir dış mekanda çekimler yapılıyor. Bu çekimler sonucunda seçtiğiniz fotoğraflardan düğün albümü hazırlanıyor. Fotoğrafların orijinal halinin teslimi 2-3 hafta içerisinde gerçekleşiyor. Ürün teslimi ile fotoğraflar arasından daha iyi seçimler yapabiliyorsunuz.

Ulaşım Bilgisi

İstanbul ili Bakırköy ilçesinde olan Ufkun Photography stüdyosuna ulaşım çeşitli toplu taşıma araçlarıyla mümkün oluyor. Otobüs, minibüs ve Marmaray gibi ulaşım araçlarıyla gidilebiliyor. Özel aracıyla veya taksi ile gitmeyi düşünenler için açık adres şu şekildedir:

Kartaltepe, Lavanta Çiçeği Sk. Ağaçsaray Apt. No:4, 34144 İncirli, Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal fotoğraf temini ve ekip temini gibi avantajları yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve stüdyo fotoğraf çekimi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi hazırlığı bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış çekimde çeşitli aksesuarlar ve objeler kullanılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2-3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Ufkun Photography düğün fiyatları ne kadar?

Ufkun Photography düğün fiyatları Ufkun Photography düğün fiyatları Ufkun Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Ufkun Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ufkun Photography

Yorum yaz