Üç As Düğün Salonu

Aşkınızla bir ömür aynı yastığa baş koymak için düğün hazırlıkları yaparken klasik salon düğünleri yerine; Üç As Düğün Salonunu seçin düğün geceniz yıllarca konuşulacak coşkulu bir şölene dönüşsün! Sizler için o kadar güzel düğün organizasyon fikirleri hazırladık ki .. Sektöre yıllarını vermiş bir işletme olarak tüm etkinliklerinize farklı farklı dekorasyonlar hazırlıyoruz.

Alternatif organizasyon fikirleriyle gecenizin ışığını ikiye katlamak, gelin ve damat olarak yıldızların bile zarafetini gölgede bırakmak istiyorsanız; Profesyonel ekibimizin sizlere sunacağı hizmetlerle tanışarak mükemmelliği yakalamanın imkânsız olmadığını düğününüzle kanıtlayacaksınız. Üstelik cazip fiyat teklifleriyle de yüzünüzün düşmesine asla izin vermeyeceğiz. Sizin mutluluk ve konforunuz verdiğimiz hizmetlerin en başında geldiği için organizasyon vaatleriyle kandırmıyor, ağzımızdan çıkan her sözü tek tek yerine getiriyoruz!

Üç As Düğün Salonu Etkinliklerinde Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Düğün geceniz için görüşmelerimiz başladığında etkinliklerinizde ekstra detaylar talep etmek isterseniz; Fiyat dâhilinde konuşulup gelin gazebosu veya gelin masasındaki değişiklikler not alınacak. Kesinlikle her detayı not alarak ilerleyeceğiz ki hazırlıklar sırasında eksik veya dekorda farklı sonuçlar almayalım ve sizleri mağdur etmeyelim.

Verilen hizmetlerimizin klasik düğün salonları baz alındığında çok daha kaliteli ve özenli uygulanacağını bilmenizde fayda var. Düğün çıkışınız için gelin yolu süslemesi, tüm gece canlı orkestra, düğün süresince video çekimi, çeşitli pozlardan oluşturulmuş aile albümü, düğün pastası, tatlı ve tuzlu ikramlar davetlerimizde verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Üç As Düğün Salonunda Kaç Kişiyi Ağırlayabilirsiniz?

Yüksek tavanlı ve pist çevresinde kolon bulunmayan salonumuz 800 kişiye kadar konuklarınızı ağırlama kapasitesine sahiptir. Salonun her köşesinde bulunan havalandırmalar konuklarımızı yaz/kış ferah bir ortamda eğlendirme vazifesini üstlenirken organizasyon ekibimizin salon duvarları veya masa aralarındaki kolonlarda yarattığı dekor tasarımları kendinizi çok farklı bir ortamda hissetmenizi sağlayacak. Pistin çevresinde kolon bulunmaması da masalardan konuklarınızın pistte dansları rahatça görmesini sağlayıp görememe gibi bir sorun oluşmasını engelleyecek. Düğün dışında nişan ve kına gibi evliliğin mutlu duraklarında buluşmak için bizleri tercih etmeniz hazırlıklarınızın modern bir salonda vücut bulmasını sağlayacak. Bu şıklığı aşkınıza ve değerli konuklarınıza yaşatmak için sizleri salon alanımızda bekliyor olacağız!

Üç As Düğün Salonu Nerede Yer Alır? Üç As Düğün Salonuna Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un kıymetli semtlerinden biri olan Kadıköy’de bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için Avrupa yakasından gelecek konuklarımızın Avrasya Tünelini kullanmaları zamandan tasarruf etmelerini sağlayacaktır. İstanbul Çevreyolu da kullanılabilecek güzergâhlar arasındadır. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak içinse İstanbul Atatürk Fen Lisesine oldukça yakın olan salonumuza Kadıköy çarşıdan hareket eden otobüs veya dolmuşlarla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy mevkiinde bulunduğumuzdan dolayı Hızır Bey Caddesi üzerinden yürüyerek 15 dakikada ulaşacaksınız. Kartal veya Göztepe’den gelecek konuklarımız için 16B veya 16Y numaralı otobüsler de alternatif olacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bir dostumuz tavsiye etmişti ve bizde onun sözüne uyduk ve çok mutlu olduk. Düğünümüz son derece iyiydi ve istediğimiz herşey oldu, herkese tavsiye ederiz.

Yorum yaz