Tuzla Yat Kulübü

İstanbul’un en özel kıyı ilçelerinden birisi olan Tuzla’da yer alan Tuzla Yat Kulübü özel anlarınızda da sizleri bekliyor. Tuzla kıyılarında yer alan işletme deniz havasını sevenler için bulunmayacak fırsatlar sunuyor. Özellikle düğünleri için hem romantizmin doruklarına çıkmak isteyenler karşılarına İstanbul Boğazı manzarasını da alarak bu isteklerine kavuşabilirler. Bu manzaraya eşlik eden İstanbul’un incileri adaları da unutmamak lazım. Akşam ya da gündüz saatleri, dilediğiniz zaman diliminde hizmet alabilirsiniz. Düzenleyebileceğiniz organizasyonları da bunlarla sınırlı tutmayın, her türlü kokteyl ya da kutlama için Tuzla Yat Kulübü deneyimli personeli ile sizlerle birlikte olacaktır.

En Güzel Düğün Sizinki Olsun

Evelenecek çiftler kendi düğünlerinin en özeli olmasını isterler. Bu isteklerinde de haksız sayılmazlar. Yıllar sonra hatırlanacak bir düğün için Tuzla Yat Kulübü’nün tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Mekanın organizasyon sorumlusu ile bütün planlamaları yapabilir ya da bir organizasyon firması ile çalışarak bütün düğünü planlayabilirsiniz. Tuzla Yat Kulübü ışık ve ses sistemi düzeneğini kendisi sağlar. Açık ve kapalı davet alanları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İkisini ortak kullanmak da bir başka seçeneğiniz. Salon düğünü yapmak isteyenler de sadece mekanın kapalı alanını kullanabilirler. Daha kapıdan girdiğiniz anda sizleri büyüleyecek olan mekan düğün konseptinize göre süsleme yapma şansı da tanır. Böylece kendi renklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Pakete Göre Değişen Fiyatlar

Düğün fiyatları talepleriniz doğrultusunda değişecektir. Düğün paketi için fiyat belirlerken yemek menüsü seçimi önemli bir kriterdir. Menü ne kadar yoğun olursa fiyatta o derecede artacaktır. Aynı sistem kına paketi için de geçerlidir. Mekan catering firması getirme konusunda kısıtlama yapmaktadır. Ancak bu sizi endişelendirmesin. Kendi mutfağında hazırlanacak menülerinden memnun kalmama ihtimaliniz yok. Menü hazırlama aşamasında tadım denemeleri ve değişiklik yapma şansınız da var. Özellikle yemekli düğünler için çok da araştırma yapmadan hazırlık aşamasını tamamlamak isteyenler için mekanın kendi mutfağının olmasının da önemli bir özellik olduğunu hatırlatalım.

Ulaşım İmkanları

Tuzla Yat Kulübü için aklınızda nasıl gidilir sorusu oluşmuş olabilir. Tuzla ulaşımı zor bir bölge gibi görünse de yeni ulaşım sistemleri bu sorunu ortadan kaldırmıştır. Anadolu Yakası’ndan Tuzla’ya ulaşmak isteyenler Kadıköy ve Bostancı’dan kalkan toplu ulaşım araçlarını tercih edebilirler. Bir başka alternatif ise metro sistemini kullanmaktır. Kartal’a kadar metro ile gelip buradan kalkan otobüslerle Tuzla Yat Kulübü’ne gitmek mümkündür. Aynı sistem Avrupa Yakası’ndan gelenler tarafından da kullanılabilir. Avrupa Yakası’ndan gelenler Marmaray bağlantısı ile Anadolu Yakası metro sistemine eriştikten sonra diğer toplu taşıma araçları ile Tuzla’ya ulaşabilirler. Bir başka alternatif ise taksi ve özel araç kullanmaktır. Mekanın vale ve park hizmeti olduğunu da belirtmek gerek. Tuzla Yat Kulübü açık adresi ise Postane Mah. Cafer Bey sok. No:14/1 Mercan Tuzla’dır.

Her Davet İçin Bir Seçenek

Tuzla Yat Kulübü düğünler için mükemmel bir seçenek olduğu gibi diğer organizasyonlar için de ideal bir seçimdir. Nişan, kına gecesi, sünnet, bayi toplantısı düzenleyebileceğiniz mekanda çocuklarınızın sevincine ortak olmak için mezuniyet balosu da organize edebilirsiniz. Organizasyon fiyatları seçeceğiniz pakete ve konuk sayısına göre değişecektir. Her türlü davet için Anadolu Yakası’nda özel bir alternatif sunan Tuzla Yat Kulübü, deniz kenarında olmasından dolayı da bir başka artıya sahiptir.

Nedenleriniz?

Tuzla Yat Kulübünü seçmek için birçok nedeniniz var;

 • Adalar, İstanbul Boğazı ve deniz manzarasını birleştirmesi
 • Tecrübeye dayalı profesyonel hizmet alma şansı
 • Otopark imkanı
 • Paket fiyatlarından kendiniz için en idealini seçme şansı
 • Menülerde değişiklik yapabilme imkanı
 • Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, bayi toplantısı gibi farklı organizasyonları düzenleyebilme fırsatı

Sitemizden alacağınız teklif ile en uygun paket fiyatını öğrenebilirsiniz. Bizi takip ederek indirimler ve kampanyalar hakkında fikir sahibi olabilir, bunlardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz yorumlarınızı ve görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Dilek & Sedat
  Puan

  Yat Kulübündeki düğünümüz tam anlamıyla göz kamaştırdı ve bizim için unutulmaz bir andı. Tüm hizmetler kusursuzdu. Açık alanı muhteşem mutlaka görün deriz…

Yorum yaz