İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Klima
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları, hayalinizdeki kır düğünü için sizi bekliyor. Tuzla Termal Tesisleri içerisinde yer alan davet mekanı alternatifleri, doğanın içinde huzurlu atmosferi ve 50 TL'den başlayan düğün fiyatları ile rüya gibi bir organizasyona "evet" deyin.

Mekanın Davetli Kapasitesi Nedir?

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları, etkinlikleriniz için farklı konseptlerde mekan alternatifleri sunuyor. Bu alternatiflerde ağırlanabilecek kişi sayıları da farklılık gösterebiliyor. Mekanın yemekli veya kokteyl organizasyonları için kullanılan kır bahçesi 750-1000 kişi arasında davetli kapasitesine sahip. Mekan kapalı alanda ise 400- 500 kişi arasında davetliyi ağırlayabiliyor.

Otel olarak da hizmet veren mekanda 100 kişiye kadar konaklama kapasitesi mevcut. Dilerseniz düğün sonrası küçük bir tatil yaparak termal havuzlarda ve otelin tesislerinde stres atabilirsiniz. Mekana kendi aracıyla ulaşım sağlayacak olan davetlileriniz için 1000 kişi kapasiteli otopark da mevcut.

Tuzla Termal Tesisleri Düğün Fiyatları

Tuzla Termal Tesisleri düğün öncesinde bütçenize uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Firmanın fiyatları, gerçekleşecek organizasyona ve seçilen paketlere göre değişiklik gösterebiliyor. Yemekli menülerde 80 TL'den başlayan fiyatlar, hafta sonu 100 TL'ye ulaşıyor. Kokteyl menülerde ise başlangıç paketi fiyatı 50 TL olarak belirlenmiş.

Düğün salonunuzu seçmeden önce tesisin kına paketi, düğün paketi, indirimler ve kampanyalar eşliğindeki avantajları hakkında bilgi almayı unutmayın. Bunun için hemen ücretsiz fiyat teklifi formumuzu doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Tuzla Termal’de Alabileceğiniz Hizmetler

Firma, hem açık hava hem de kapalı davet alanı ile her mevsime ve her koşula uygun mekan alternatifleri sunuyor. Özellikle yaz mevsimlerinin trendi kır düğünü konseptini, mekan sayesinde şık bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Her iki alanda da termal otelin uzman ekibi tarafından düğününüze dair her detay özenle hazırlanıyor.

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları, görselliğiyle olduğu kadar catering hizmeti ve lezzetleriyle de beğeni kazanıyor. Birbirinden özel lezzetleri şık bir şekilde sizlerle buluşturan Tuzla Termal Tesisleri, yemekli ve kokteyl menüleri ile ağzınızı tatlandırıyor. Menü testi imkanıyla organizasyonunuz öncesinde dilediğiniz menü için tadım yapabilir ya da menülerde değişiklik talep edebilirsiniz.

Mekanın sunduğu bir diğer hizmet organizasyon sorumlusu. Organizasyon sorumlunuz düğününüzün her aşamasında yanınızda olacak ve düğün öncesinde beklentilerinizi öğrenerek size yardımcı olacak. Düğün esnasındaysa organizasyonun kontrolünü sağlayacak.

Tuzla Termal Nerede?

Tuzla Termal Tesisleri ulaşım açısından birçok farklı alternatife sahip. Dilerseniz Marmaray ile, dilerseniz C-319 ve C-72 minibüsleri ile salona ulaşabilirsiniz. Otobüs hatları arasında birçok alternatiften KM13 ve 133P hatlarını seçebilirsiniz. Mekana navigasyon hizmetlerini kullanarak ulaşmak isteyenler aşağıdaki adresten yararlanabilirler: Evliya Çelebi Mah. Atatürk Cad. No.: 5 Şifalısular Mevkii.

 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet ve her türlü kurumsal davet gerçekleştirilebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünBuketi.com olarak etkinlik tarihinden en az 4 ay öncesinde mekanla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde düğün pastası servisi, ışık, ses ve sahne hizmetleri ile standart mekan giydirme hizmetleri yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde gelin tagı ve mekan süsleme, gelin yolu, organizasyon danışmanlığı, düğün videosu, yemek servisi gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısı ve kameraman bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

500 kişi kapasiteli yüksek tavanlı düğün salonu ve 1000 kişi kapasiteli, doğa manzaralı kır bahçesi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik grupları ve düğün orkestrası seçenekleri mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz, kırmızı, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri yanında kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masalarda şamdan seçenekleri, masa ortası süslemeleri, renkli mekan giydirmeleri, gelin yolu ve gelin tagı süsleme gibi konseptler uygulanabiliyor.

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları düğün fiyatları ne kadar?

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuzla Termal Organizasyon ve Davet Alanları açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hem kapalı hem de açık alanı var ve ikisi de birbirinde güzel. Biz kapalı salonu seçmiştik ve termal fırsatlarda çok hoş oluyor. Hem stresten arınıyor hem de düğün eşlencesinin tadına varabiliyorsunuz, sonsuz teşekkürler.

Yorum yaz