İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Deniz manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
İçecek barı
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Klima
Alkol servisi

Tuzla Lagos Balık Hakkında

İstanbul şehir kalabalığından oldukça uzak, misafirlerinin memnuniyetini zirveye taşıyan Tuzla Lagos Balık; 50 TL’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Tuzla sahil yoluna yakın eşsiz manzarası, lezzet konusunda iddialı yemekleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile bu davet alanı sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Davet Alanı Özellikleri

Bu davet alanı, 500 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip terası, 250 kişilik balo salonu, 90 kişilik Barbarossa Barı ile misafirlerini ağırlayabileceği üç farklı alan sunuyor. Lagos Balık Tuzla, davet alanları arasında otoparkı ile de ihtiyacınız doğrultusunda en nitelikli hizmeti misafirleri için sağlıyor.

Her türlü düğün, nişan, kına gecesi, doğum günleri, sünnet düğünü, evlilik yıl dönümü, nikah sonrası yemek, şirket yemekleri gibi özel günlerde de kaliteli ekibi ve sunumlarıyla misafirlerine hizmet veriyor. Zengin bir mutfağa sahip olan işletme, İstanbul’da maksimum düzeyde hijyen kurallarına dikkat ederek, görsel lezzeti de önemseyen kaliteli servisiyle hizmet veriyor.

Tuzla Lagos Balık Fiyatları

Mekan; fix menülerinden olan 9 çeşit başlangıç, 3 ara sıcak, seçmeli balık, serpme tatlı-meyve ve yerli içecek barındıran ve içeriği değiştirilebilen diğer menüleriyle kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Daha detaylı bilgi ve paket fiyatları için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurabilir, kendinize vakit ayırmak için doğaya bir adım atabilirsiniz.

Sunduğu Hizmet ve Olanaklar

Çeşitli fix menüleriyle misafirlerinin tercihini önemseyen Tuzla Lagos Balık, dileğinize göre de içeriklerini değiştirebileceğiniz menü fırsatları sunuyor. Mekanın zengin menüleri içinden en çok sevilenlerin başında levrek külbastı, balık köftesi, ızgara kalamar, ahtapot, lakerda ve levrek marina geliyor.

Mekanın girişinde taze balıklarınızdan seçimlerinizi yaptıktan sonra masanıza yerleştiğinizde siyah zeytin ve az salamura edilmiş turşu ve mısır ekmeği masaya ikram olarak geliyor. Balığa sarılmış karides ve sebzelerden oluşan Lagos lokum, Lagos Balık’ın yetenekli şeflerinin özel bir ürünü olarak karşınıza çıkıyor.

Manastır Yolu Caddesi üzerinde deniz manzaralı büyük bir alana yayılmış üç katlı deniz ürünleri restoranı olan Tuzla Lagos Balık; teras katındaki şöminesiyle ve özellikle hafta sonları sporseverler için farklı açılarda konulan televizyonlarıyla rahat etmenizi sağlıyor.

Nasıl Ulaşılır?

İstanbul Tuzla mevkiinde bulunan bu restorana dilerseniz şahsi aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra 130A, 133P, 133T, KM12, KM13 numaralı toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Marmaray ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ulaşımınızı sağlayabilmek için Deniz Harp okulu hattındaki minibüsleri de kullanabilirsiniz. Mekanın açık adresi de burada: Postane Mahallesi Manastır Yolu Caddesi No:11/5 Tuzla / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan, dilediğiniz hizmetlere olanak sağlamaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü düğün, nişan, kına gecesi, doğum günleri, sünnet düğünü, evlilik yıl dönümü, nikah sonrası yemek, şirket yemekleri gibi tüm özel günlerde hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 1 ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü içeriğinin çeşitliliği ve konum itibariyle manzarası oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca salonun genişliği, ek bir barı bulunması da iyi bir avantaj.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde 1 adet başlangıç tabağı + 2 ana yemek + 2 alkolsüz içecek + 1 adet tatlı bulunuyor. Buna ek olarak, masa süsleme ve mekan giydirme hizmetleri de mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemeklerin yanında canlı müzik, içkili/içkisiz düğünler ve tercih edebileceğiniz üç farklı konsept bulunmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dekorasyonu organizasyon sorumlusu ile görüşüp ayarlayabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Üç farklı davet alanı mevcut. Tuzla Logos Balık'ta 500 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip terası, ayrıca 250 kişilik balo salonu, 90 kişi kapasiteli Barbarossa Barı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik için müzisyen getirme imkanları mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, Kosher, vegan, vejetaryen yemek çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 02:00'ye kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyonu organizasyon sorumlusu ile görüşüp ayarlayabilirsiniz.

Tuzla Lagos Balık organizasyon fiyatları ne kadar?

Tuzla Lagos Balık organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Tuzla Lagos Balık organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Tuzla Lagos Balık Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tuzla Lagos Balık açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz