Kocaeli Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çocuk eğlence alanı
  • Gelin - damat odası
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Animatör
Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı

Türköz Düğün Salonu Hakkında

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan Türköz Düğün Salonu, 2009’dan beri çiftlerin en önemli günü olan düğün davetlerinde onları yalnız bırakmıyor. Düğün salonu denilince akla gelen pek çok hizmeti mekan özenle sizler için sunuyor. Bunların yanı sıra uygun fiyat seçenekleri bulunuyor. Mekanın başlangıç fiyatları kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor. Mekan, farklı organizasyon davetlerine de yer veriyor ve çeşitli imkanlarda hizmetlerini titizlikle sunuyor.

Mekanın Özellikleri

Türköz Düğün Salonu çeşitli davetler ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Doğum günü, kına gecesi, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, parti ve nişan davetlerinde hizmet veriyor. Mekanın maksimum 500 kişiyi misafir edebilme kapasitesi bulunuyor. Ayrıca otopark imkanı bulunan mekanın 100 araç kapasitesi bulunuyor. Mekanın alkol servisi bulunmuyor. Servis ve müzik hizmeti saat 23.00’e kadar sürüyor. Mekan, yüksek tavan özelliğiyle ferah bir ortam sunuyor. Ek olarak doğa ve bahçe manzarası bulunuyor.

Türköz Düğün Salonu Fiyatları

Mekan, minimum yemekli fiyatları dahilinde kişi başı 30-50 TL fiyat sunuyor. Yemeksiz davet tercih etmek isterseniz de paket seçenekleri sunuluyor. Hafta sonu fiyatlarına baktığımızda, yemeksiz paket başlangıç fiyatı 7500-10000 TL olarak sunuluyor. Hafta içi fiyatlarına baktığımızda, yemeksiz paket başlangıç fiyatı 5000-7500 TL olarak sunuluyor.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak mekan hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonu ile de mekanın size özel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mekan, uzun yıllardır sektörde hizmet veriyor ve işinde titizlikle çalışıyor. Tecrübe ve özenli çalışmalarıyla öne çıkıyor.

Mekan, çiftlerin menüde değişiklik yapmasına olanak sağlıyor. Organizasyon sorumlusu, yemek servisi, sahne hizmetleri, ışık ve ses hizmetleri gibi pek çok hizmet olanağı bulunuyor. Ayrıca iki farklı düğün salonu ve nikah salonunu bulunuyor. Çocuk oyun alanları ve animasyon ekipleri çocuklar için hizmet veriyor. Çiftler için ise hazırlık odaları bulunuyor.

Türköz Düğün Salonu Nerededir?

Kocaeli Derince’de bulunan mekan şehir merkezinde bulunması sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Toplu taşıma kullanarak veya özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekana ulaşmak için 121 ve 126 hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Yenikent Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, Sönmez Sokak, No:16 Derince - Yenikent/Kocaeli.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet töreni gibi hizmetler sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde; düğün pastası, sahne sistemleri, ses ve ışık, servis elemanı, menüde değişiklik seçeneği, organizasyon danışmanlığı, otopark hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetlerinin yanı sıra; animatör, catering, dj ve müzik grubu temini, fotograf ve video çekimi gibi hizmetler de bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video hizmeti veriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın 2 düğün salonu, 1 nikah salonu bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan orkestra ve müzik hizmeti veriyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Mekanın müzik yayını ve servis saati 23.00'de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın kırmızı ve mavi salon olamak üzere iki tane farklı temalı salonu bulunuyor.

Türköz Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Türköz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Türköz Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Türköz Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Türköz Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz