Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1150 ₺
Her Şey Dahil Paket
1750 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Tulca Ajans Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Ankara - Yenimahalle konumunda hizmet veren Tulca Ajans, oldukça profesyonel bir kadro ve son model teknik ekipmanlara sahip bir ajans. Gün takibi ve düğün hikayesi hizmetleri ile öne çıkan bir düğün ve dış mekan fotoğrafçısı olan ekip, en güzel günlerinizde önemli bir boşluğu dolduruyor. Ajans Tulca, birden çok paket seçeneği ve 1150 TL'den başlayan fiyatları ile sizler için en iyi dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Özellikleri

Ajans Tulca stüdyo çekimi, dış mekan çekimi, şehir dışı ve yurt dışı çekimi olanakları sunan bir düğün ve dış mekan fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Ajans, gün takibi özelliği ile de çiftler ve ailelerinin ilgisini çekiyor. Gün takibinde gelin, kuaförden başlayarak evden çıkısına kadar her an fotoğraflanıyor.

Gelin alma gibi etkinliklerin de fotoğraflandığı gün takibinde, yalnızca gelin ve damat adayları değil, aileleri de fotoğraflarda kendilerine yer buluyor. Bu özel günlerinde bu özel ekip ile çalışmak isteyen çiftler, ajans ile altı hafta önceden iletişime geçmeli. Çekim sonrasında merakla beklenen fotoğraflara kavuşmak içinse çiftlerimizin dört hafta beklemeleri yeterli oluyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ajans Tulca, üç paket ve buna bağlı değişen fiyatları olan bir düğün ve dış mekan fotoğrafçısı. Ajansın başlangıç paketi olarak da nitelendirebileceğimiz Panoramik Paket fiyatı 1150 TL. Daha gelişmiş paketler olarak nitelendirebileceğimiz Kristal ve Süper paketlerin fiyatları ise 1450 ve 1750 TL arasında değişiyor.

Kendilerine özel kampanyalar ve son fiyatlardan haberdar olmak isteyen çiftlerimiz “ Fiyat Teklifi Al ” butonu yardımıyla bize her zaman ulaşarak, bu özel günlerini en iyi şekilde değerlendirme imkanına sahip.

Olanakları

Tulca Ajans, bir düğün fotoğrafçısı olarak çiftlere çeşitli fotoğraf ve albüm seçeneği sunuyor. Ajansın başlangıç paketinde çiftlere panoramik albüm, dijital ortamda fotoğraf teslimi, iki aile albümü ve bir poster fotoğraf seçeneği sunuluyor. Çiftler dilerlerse bir de tual tablo sahibi olabiliyorlar. Her şey dahil pakette ise gelin ve damat adaylarına gün takibi seçeneği de sunuluyor.

Tulca Ajans Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde bulunan ajansa bir çok toplu taşıma aracıyla ulaşmak son derece mümkün. M1-M2-M3 metro hatları ile 237 ve 240 numaralı otobüslere ulaşım mümkün olan ajansa özel araç ve taksi ile de gidebilirsiniz. Tulca Ajans’a özel aracıyla ulaşmak isterseniz “ Serhat Mah. 1307. Sk. No:7” adresini kullanabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept ve nişan çekimi yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimi yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Panoramik albüm, dijital ortamda fotoğraf teslimi, iki aile albümü ve bir poster fotoğraf mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Panoramik albüm, dijital ortamda fotoğraf teslimi, iki aile albümü ve bir poster fotoğraf, tual tablo mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzunuza göre farklı konsept seçenekleri mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi dört haftadır.

Tulca Ajans düğün fiyatları ne kadar?

Tulca Ajans düğün fiyatları Tulca Ajans düğün fiyatları Tulca Ajans organizasyon fiyatları ise 1150 - 1750 TL arasında değişmektedir.

Tulca Ajans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tulca Ajans

Yorum yaz