Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Porselen makyaj
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Tuğçe Yıldız Make Up

Çankaya ilçesi başta olmak üzere tüm Ankara ve çevresindeki illerden gelinlerin ilgisini Tuğçe Yıldız Make Up, profesyonel gelin makyajı hizmetiyle biliniyor. Sunduğu çalışmalar ve gerçekleştirdiği başarılı işler ile Türkiye’nin geneline ismini duyuran make up stüdyosu, gelinlerin özel günleri için uğrak adresi oluyor. Sadece gelinlere özel değil, birçok farklı hizmet türüyle de portföyünü geniş tutan işletme, deneyimli bir ekip ile sizleri karşılıyor. Ayrıca uygun gelin saçı ve makyaj fiyatları ile de takdir ve ilgi gören stüdyo, sizin için en iyisini hesaba katıyor.

Gelin Makyajı Hizmeti

Düğününüzden en az 2 hafta önce iletişime geçtiğiniz Tuğçe Yıldız Kuaför, bu süreyi sizler adına verimli bir şekilde değerlendiriyor. İşini son dakikaya bırakmamak adına ücretsiz prova olanağı ile deneyerek doğru makyajı beraber bulmanızı sağlıyor. Yüz hattınıza, ten renginize, saç renginize, gelinliğinize, kullanacağınız aksesuarlara ve hatta düğün konseptinizi de dikkate alarak bir ön hazırlık ve deneme yapıyor.

Gelin makyajı konusunda başarısını kanıtlamış olan Tuğçe Yıldız ve ekibi, yeni ve trend makyajlar ile yüzünüzü güldürüyor.

Tuğçe Yıldız Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin yakınlarına hizmet sunma olanağı ile düğün günü tüm arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir şekilde hazırlanma şansı yakalayabiliyorsunuz. 800 TL ile 1000 TL arası değişen gelin makyajı fiyatları ile bütçe dostu olmasıyla da beğeni topluyor. Düğününüze şık bir şekilde hazırlanmak istiyorsanız tercih edeceğiniz Tuğçe Yıldız Make Up stüdyosundan kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Sunulan Ek Hizmetler

Mekanda ve evde hizmet verme olanağı ile en rahat edeceğiniz ortamda keyifli bir şekilde hazırlanmanıza olanak tanınıyor. Tuğçe Yıldız Kuaför, şehir dışına hizmet vermesiyle de nerede olursanız olun gelin makyajı işini üstlenmeye hazır bir şekilde bekliyor. İsteğe göre takma kirpik uygulaması yapmasıyla da gözlerinizi ön plana çıkaracak bir dokunuş yapılabiliyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinin merkezinde konumlanan Tuğçe Yıldız Make Up, cumartesi günleri de işletmesini açan nadir yerlerden biri oluyor. Hizmette sınır tanımadan profesyonel ve dostane bir hizmet için uğrayacağınız ve gelin makyajı yaptıracağınız stüdyonun adresi: İlkbahar, 596. Sk. No:44, 06550 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sahne makyajı, fantastik makyaj, efekt makyajı, moda-defile-katalog makyajı.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına hizmet ve evde/mekanda hizmet.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Makyaj provası, gelin makyajı, porselen makyaj hizmeti yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Takma kirpik uygulaması ve gelinin yakınlarına hizmet bulunuyor.

Tuğçe Yıldız Make Up organizasyon fiyatları ne kadar?

Tuğçe Yıldız Make Up organizasyon fiyatları Tuğçe Yıldız Make Up organizasyon fiyatları Tuğçe Yıldız Make Up organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Tuğçe Yıldız Make Up Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tuğçe Yıldız Make Up

Yorum yaz