Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Tuğba Özer Photography Hakkında

Hayatınızın önemli anlarının en bol olduğu düğün gününüzde, profesyonel bir elden fotoğrafçılık hizmeti almayı düşünüyorsanız sizin için bir önerimiz var. Ankara'nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren Tuğba Özer Photography, dış çekimden konsept çekime kadar her alanda çalışıyor. Profesyonelliğiyle çeşitli alanlarda da ilerleme kaydeden fotoğrafçı, 1.500 TL'den başlayan dış çekim hizmet fiyatları ile çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Çekim Türleri

Tuğba Özer ve ekibi, profesyonel fotoğraf ve video çekimi konusunda deneyimleriyle büyük başarılar yakalıyor. Heyecanın ve duygusallığın fotoğraf karelerine yansıdığı çekimlerle harika anılar biriktiriyorsunuz. Başta gelin ve damat olmak üzere tüm misafirlerin heyecanlarını fotoğraf karelerine sığdıran düğün fotoğrafçısı, video kayıtlarla da düğünün en güzel dakikalarını ölümsüzleştiriyor.

Sadece Ankara ve Yozgat illerine hizmet veren ekip, bu bölgelere uygun konseptleri siz değerli çiftlerle belirliyor. Gerekli konsept ve ekipman temininin ardından sürece nişan töreninden başlanıyor. Nişan çekimleri tamamlandıktan sonra, son dönemin modası olan save the date çekimleri yapılıyor.

Düğün günü çekilen fotoğraflardan ve videolardan hazırlanan düğün belgeseli ile düğün hikayesi de yıllar boyunca açıp izleyeceğiniz en özel anları kapsıyor. Çekimlerin son aşamasında trashday çekimleri için gün belirleniyor. Bol kahkaha ve mutluluğun birleştiği çekimlerde samimi kareler yakalanıyor.

Tuğba Özer Photography Dış Çekim Fiyatları

Ankara ve Yozgat ilçesinde konsept seçeneklerine göre fiyatlarda değişiklikler görülebiliyor. Ancak bu fiyatlar her bütçeye uygun olacak şekilde belirleniyor. 1.500 TL ile 2.000 TL aralığında seyreden başlangıç ve her şey dahil fiyatları ile çiftlerin yüzünü güldüren firma, kaliteli içerikleriyle mutluluğunuzu daimi kılıyor.

Ücretsiz teklif formu sayesinde firma tarafından size özel teklifleri öğrenebiliyor ve DüğünBuketi avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

Olanakları

Tuğba Özer Photography ekibi her zaman yanınızda olmak için elinden geleni yapıyor. Dolayısıyla dilediğiniz mevsimde ve mekanda hayalinizdeki konsepte uygun olarak çekimler yapılıyor. Ana stüdyo, Ankara ilinde bulunuyor, ancak ekip Yozgat'ta da çekim hizmeti veriyor.

Ekipman ve teknik alandaki donanımı sayesinde de geniş bir hizmet yelpazesine sahip oluyor. Ekip temini, şehir dışı hizmet olanağı gibi detaylarla çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Nerededir?

Ankara Etimesgut ilçesinde stüdyosu bulunan Tuğba Özer Photography, Yozgat ilindeki çiftlere de hizmet veriyor. Her iki ilde de aktif olarak çalışmalarına devam eden ekip, her daim sizi misafir etmek için bekliyor. Şehir içi ulaşım araçlarıyla ilgili adrese kolayca ulaşım sağlanıyor.

Adres: Etiler Mahallesi Etiler Caddesi 29/13 Etimesgut / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve Yozgat'ta hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, doğum çekimi, yeni doğan fotoğrafçılığı, bebek fotoğrafçılığı yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4-5 hafta önceden.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim, trashday ve save the date çekimleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim düğün hikayesi ve düğün belgeseli yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, save the date ve stüdyo fotoğraf çekim hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerle anlaşmalı konsept çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içerisinde.

Tuğba Özer Photography düğün fiyatları ne kadar?

Tuğba Özer Photography düğün fiyatları Tuğba Özer Photography düğün fiyatları Tuğba Özer Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Tuğba Özer Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuğba Özer Photography

Yorum yaz