İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Davul şov

İmkanlar

Sahne sistemleri, ses ve ışık
Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Müzik seçimi

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone düğününüzü festival havasında bir organizasyona çeviriyor. Dinamik ve profesyonel ekibi ile düğün eğlencesinin başrolünde yer alıyor. Düğün hazırlıkları planınızda kafanızdaki soru işaretlerini gideren firma İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet veriyor. Düğün orkestrası fiyatları 3000 TL'den başlayarak sizlere sunuluyor.

Özellikleri

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone, 10 yılı aşkın bir süredir özel günlerinizi unutulmaz anlara çeviriyor. İzmir ve çevresindeki düğün organizasyonları başta olmak üzere farklı illerde de hizmet veriyor. Düğünün organizasyonunda eğlencenin her detayı titizlikle tasarlanıyor. Profesyonel duruşu ve müzikalitesi ile düğün eğlencesinde görebildiğiniz bütün güzellikleri üretmenin peşinde yoluna devam ediyor.

Etkinliklerinizden yaklaşık 2 ay önce iletişime geçmeniz isteniyor. Düğün eğlencesi tasarımında son teknoloji ekipmanlar ve sistemlerle yeni trend eğlenceleri harmanlayan firma sayesinde bu güzel günün sonunda “işte budur” diyebilirsiniz.

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Düğün Orkestrası Fiyatları

Orkestra ekibi kaliteli hizmetlerini sizlere uygun paket içerikleriyle sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 3000 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 5000 TL olarak belirleniyor. Güncel fiyat bilgisi için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilir, randevu oluşturmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Tufan Aksoy, düğününüz için; orkestra, fasıl, ses ve ışık sistemleri gibi farklı ihtiyaçları karşılayabilecek kapasiteye sahip. Kusursuz bir düğün eğlencesi için düğün öncesi planlama toplantısı yapıyor. Siz sadece nasıl bir organizasyon yapmak istediğinizi ve organizasyonda neleri görmek istediğinizi belirtiyorsunuz. Firmanın profesyonel ekibi sizin için düşünüyor, tasarlıyor ve uyguluyor. Size ve davetlilerinize bu mutlu gününüzde doyasıya eğlenmek kalıyor.

Müzik gruplarından animasyonlara; kanto hizmetlerinden fasıllara kadar eğlence adına ne düşünüyorsanız burada bulabiliyorsunuz. En özel gününüze eğlenceli renkler katan firma, farklı illerde de hizmet verebiliyor. Repertuarında ki onlarca şarkı ve müzikle düğününüzü ister müzikal havasında bir festivale, ister  oyun havası ile cümbüşe çevirebiliyorsunuz. Müzik yelpazesindeki yerli ve yabancı şarkılarla her kesimin eğlence talebini karşılıyor.

Nerededir? nasıl Gidilir?

Tufan Aksoy Organizasyon, İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde sizleri bekliyor. İster toplu taşıma kullanarak isterseniz de kendi araçlarınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ekip ile tanışmaya gitmek isterseniz açık adres şöyle:

Aksoy Mahallesi, 1735.Sokak, No 45-A / Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve şehir dışına hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan gibi çeşitli etkinliklerde hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten yaklaşık 2 ay önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul şov, fasıl ekipleri ve DJ imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman, ses, sahne ve ışı sistemleri, müzik seçimi hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans ekibi, düğün öncesi planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi bulunuyor.

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone düğün fiyatları ne kadar?

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone düğün fiyatları Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone düğün fiyatları Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tufan Aksoy Organizasyon & Omnitone

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Müzik işi düğünüzün en önemli parçası ve iyi bir ekip olmazsa düğününüzün tadı olmaz… Biz çalıştık çok memnun kaldık ve sizlere de öneririz…

Yorum yaz