Tuanna Düğün Salonu

Bağcılar’da nişan, düğün, kutlama gibi tüm organizasyonlarınızı başarıyla yapacak bir düğün salonuna ve ekibe mi ihtiyacınız var? Düğününüz yaklaşıyor ancak siz hayallerinizdeki düğün salonunu bulamadınız mı? O halde, Tuanna Düğün Salonu ’yla tanışın! İnce ince düşünüp hayal ettiğiniz düğününüzü elit bir mekân olan Tuanna Düğün Salonu’yla daha da mükemmelleştirmek istemez misiniz? En anlamlı “evet” cevabından sonra bu soruya da cevabınız “evet” ise sizleri profesyonel kadromuz ile tanıştırmayı isteriz. Zengin ve doyurucu ikramlarımız işinin uzmanı ekibimiz tarafından özenle hazırlanır ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulur. Sevinçten gözlerinizin parlaması gibi sevdiklerinizi ağırlayacağınız mekanın da yıldız gibi parlamasını istiyorsanız tam da doğru adres olan Tuanna Düğün Salonu'ndasınız.

Tuanna Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Eşsiz sunumlar yapan Tuanna Düğün Salonu 450 - 500 kişilik misafir kapasitesi ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Otopark ve vale hizmetimiz park konusunda size gece boyu yardımcı olacaktır. Mekânımız da iki katlıdır; ferah ve geniş bir pist alanımız mevcuttur.  Salonumuzu kaplayan mutluluklara tanıklık ettikçe daha da genişleyecek ve koskocaman bir aile olacağız. Uygun fiyatlarımız cüzdanınızı yakmadan bu mutlu geceyi doyasıya yaşamanızı sağlayacaktır. Güler yüzlülüğü ile ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz misafirlerimiz için hazırlanan sunumlar ile bizzat ilgilenecek her misafirimize özel olarak servis yapılacaktır.

Tuanna Düğün Salonu Nerededir? Tuanna Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Bağcılar bölgesinde bulunan Tuanna Düğün Salonu'na özel araç ile navigasyon yardımıyla ulaşım sağlamak isterseniz Çınar Mahallesi, Fatih Caddesi No:89 bilgisi sizin için yeterli olacaktır. İstanbul’un trafiğinden uzakta olan Tuanna Düğün Salonu’na aynı zamanda toplu taşıma araçlarıyla da gelinebilir. Toplu taşımayı kullanacak konuklarınız ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan 249 numaralı otobüsü kullanabilirler. Ayrıca mekânımız Bağcılar'daki Shopping Mall alışveriş merkezine de 1 kilometre uzaklıktadır.

Profesyonel Ekiple Çalışma Kolaylığı!

Ferah iç alana sahip olan mekânımızda düğünlerinizin dışında özel davetlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon kültürüne yeni bir soluk getiren Tuanna Düğün Salonu siz sevginizi evlilik ile taçlandırmaya karar verdiğiniz andan itibaren bu yolda sizin hizmetinizde olacaktır.

Arkanıza yaslanın ve düğün hazırlıkları tek tek yapılırken siz bu rüya günü hayal edin. Sevdiğiniz ile yıllarca sohbetlerinize konu olacak planların yapıldığı ve düşününce tatlı tatlı gülümsemeler oluşturacak bu geceyi yaşarken detaylar ile uğraşmanıza hiç ama hiç gerek yok. Çünkü Tuanna Düğün Salonu kadrosu bunun için var!

Düğün için isterseniz davul ve zurna ekibi ile anlaşabilir bu günü yöresel ezgiler ile daha da muhteşem kılabilirsiniz. Gelin yolunda volkan ve ışık gösterileri görsel şölen oluşurken yolun kenarlarında da çiçekler size eşlik ediyor olacak. Ayrıca nişan, kına, söz gibi mutlu organizasyonlarda da sizi asla bırakmayacağız ve bizi tercih etmenizin karşılığını sizlere yaşatıyoruz! Tuanna Düğün Salonu’na ulaşmak bu kadar kolay iken daha ne düşünüyorsunuz mutluluk hazırlıklarını gelin hep beraber yapalım!

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Biz unutulmaz bir gece yaşadık ve buradan yorum yazmak istedik. Harika bir düğün oldu ve kısıtlı bütçemizi de aşmadık. Hem biz hem aile büyüklerimiz ve misafirlerimiz çok memnun kaldı…

Yorum yaz