Kocaeli Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Otopark
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Salon Tuana Hakkında

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Salon Tuana, çiftlerin en mutlu günlerinde yanlarında bulunuyor onlara en iyi hizmeti sunmak için çabalıyor. Şehir merkezinde bulunan düğün salonu, şehir manzarası ile davetinizi güzelleştiriyor. Uygun fiyatlara sahip olan mekan kişi başı 10 TL başlangıç fiyatı ile hizmet veriyor. Hizmetlerini özen ve titizlikle yapan mekan aynı zamanda uygun fiyatlı olması sayesinde çokça tercih ediliyor.

Mekanın Özellikleri

Salon Tuana Düğün Salonu'nda düğün davetlerinin yanı sıra farklı davetler de düzenleniyor. Bunlar arasında açılışlar, baby shower, parti, doğum günü, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, nişan gibi etkinlik ve davetler yer alıyor. Mekanın 500 kişiye kadar konuk ağırlanabilen bir kapalı alanı bulunuyor. Bu salon, yüksek tavalı olması sayesinde ferah ve rahat bir ortam sağlıyor. Mekanın ek olarak bahçesi de bulunuyor. Otopark imkanı ile de 75 araca yakın hizmet verebiliyor ve vale hizmeti de sağlıyor. Mekanda alkol servisi yapılmıyor ve havai fişek gösterisi bulunmuyor. Servis hizmeti saat 22.00’de ve müzik hizmeti saat 23.00’de sona eriyor.

Salon Tuana Düğün Salonu Fiyatları

Mekan, uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Yemekli menülerde kişi başı hafta içi 10-30 TL fiyatları sunulurken hafta sonu 30-50 TL aralığında fiyatlar sunuluyor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatı ise hafta sonu için 3.000-5.000 TL, minimum yemekli fiyat kişi başı hafta sonu için 30-50 TL fiyat aralığında oluyor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta içi için 3.000-5.000 TL, minimum yemekli fiyat hafta içi için 10-30 TL tutarında oluyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ''Fiyat Teklifi Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler ve Olanaklar

Salon Tuana Düğün Salonu ekibi, titiz çalışmaları ile beğeni topluyor ve düğününüz için her datayı özenle hazırlıyor. Yemek servisi sağlayan mekan, bu hizmete düğün pastasını da dahil ediyor. Sizler ve konuklarınıza özel menüler hazırlanarak keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor. Düğün mekanında menü tadımı, menü değişikliği ve çocuklara özel menü gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Aynı zamanda dışardan organizasyon firması getirilmesine izin veriliyor. Bu sayede çiftlerin istediği konseptler sağlanmış oluyor. Ayrıca mekanda engelli girişi gibi önemli konular unutulmuyor. Mekan; organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, ışık, ses ve sahne hizmetleri veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Salon Tuana düğün mekanı, Kocaeli Gebze şehir merkezinde bulunuyor. Bu sayede ulaşım kolaylığı sağlıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanarak veya özel araç kullanarak ulaşım sağlama imkanı bulunuyor. Mekana ulaşmak için Marmaray'ı, 130A, 133M, 133P, 133TM, KM13 hatlı otobüsleri veya C-72, C-124 hatlı minibüsleri tercih edebilirsiniz. Mekanın açık adresi şu şekildedir;

İstasyon Caddesi, No: 573/A Gebze/Kocaeli.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, doğum günü, kına, davetler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve parti gibi etkinlikleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde vale, otopark, sahne, ışık sistemleri, müzik, fotoğraf, video imkanları bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra menü tadımı,catering, menüde değişiklik ve organizasyon sorumlusu imkanı veriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video hizmetini sağlıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan müzik hizmetini sağlıyor

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda özel olarak çocuk menüsü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 22.00'ye kadar, müzik 23.00'e kadar hizmet veriyor.

Salon Tuana düğün fiyatları ne kadar?

Salon Tuana düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Salon Tuana düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Salon Tuana Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Tuana kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz