Troya Sosyal Tesisleri Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir sosyal tesis olarak Troya Sosyal Tesisleri, Ankara’da özel organizasyonlar için uygun ve cazip teklifler sunuyor. 12.000 metrekarelik alana sahip olan Troya, birçok organizasyonu gerçekleştirerek misafirlerine geniş ve şık bir alan sunuyor. Özenli dekorasyon dokunuşlarıyla Troya, sizin düğün mekanınız olabilir.

Troya’nın mekan ve organizasyon detayları hususunda alternatif sunması ve profesyonel yaklaşımıyla kusursuz bir organizasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu nedenle Troya Sosyal Tesisleri 'ni incelemeden ve fiyatları için teklif almadan düğün mekanınıza karar vermeyin.

Troya Sosyal Tesisleri Kaç Kişilik Davetli Kapasitesine Sahip?

Troya, kapalı ve açık alana sahip bir mekan olarak bu alanlarda farklı kapasitelerde davetli ağırlayabiliyor. Troya Sosyal Tesisleri, 200 – 300 kişilik bir kapalı alana sahiptir.  Kır düğünü organizasyonlarının gerçekleştirilebileceği bahçede 500 ila 750 davetli ağırlanabilir. Toplam olarak bakıldığında ise yemekli ve kokteyl tipi organizasyonlarda 750 ila 1.000 kişi arasında davetliye hizmet verilebiliyor.

En Özel Gününüzü Troya’da Unutulmaz Kılın

Troya, Ankara’da bulunan sosyal tesisler içerisinde özel bir yere sahip.  Troya Sosyal Tesisleri, hayatının en özel gününü kusursuz biçimde yaşamak isteyen çiftlere birçok alternatif sunuyor. Troya’da organize edilecek düğünler için mekan planlaması kapalı ya da açık havada yapılabiliyor. Şık ve ferah bir mimariye sahip olan salonda hiçbir hava koşulundan etkilenmeden düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Yaz mevsimlerinin tercihi açık hava düğün konseptlerinden kır düğünü için de Troya hizmetinizde. Doğayla iç içe konumu sayesinde doğal ve hoş bir atmosfere sahip olan mekanda kır düğünü hayalinizi gerçek kılabilirsiniz. Troya ,menülerini sizlere yemekli ve kokteyl seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Birbirinden lezzetli yemek ve kokteyl ikram seçenekleri ile Troya’da düğününüzün tadı hem sizin hem de davetlilerinizin damaklarınızda kalacak… Troya Sosyal Tesisleri menülerinde genel lezzetler yer alabildiği gibi özel istekler doğrultusunda da menüler hazırlanmakta ve sunum yapılabilmektedir.

Firmanın sunduğu menü alternatiflerini değerlendirebileceğiniz gibi dışarıdan bir catering firması ile anlaşarak da düğün menünüzün hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Troya’nın son teknoloji ses, ışık ve sahne teçhizatıyla düğününüzün coşkusu bir an bile dinmeyecek. Ayrıca Troya’nın müzisyen, orkestra hizmetleriyle ister açık havada ister kapalı mekanda olsun düğününüz renkli ve eğlenceli geçecek. Firmanın sahip olduğu otopark ile siz ve davetlileriniz düğün alanında park sorunu yaşamazken alacağınız vale hizmetiyle de Troya Sosyal Tesisleri, sorunsuz bir gün yaşamanıza yardımcı oluyor.

Geleneksel değerler bugünle buluşuyor… Troya Sosyal Tesisleri alanında bulunan atlar, düğününüzde sizinle. İsteğinize bağlı olarak, dilerseniz, “gelinin ata binerek gelmesi” geleneğini yaşatabilirsiniz. Gelinler, kapalı salonun önüne veya kır düğün alanına ata binerek gelebilir. Böylece hem gelenekten bir parçayı yaşatabilir hem de unutulmaz bir anıya sahip olabilirsiniz.

Troya’da Kusursuz Organizasyonlar Uygun Fiyatlarla

Troya, kalitesi ve hizmetinin yanı sıra cazip fiyatları ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Troya’da farklı organizasyonlar için farklı paket başlangıç fiyatları uygulanabilir. Kına paketi, düğün paketi; özel indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilere erişmek için hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Troya Sosyal Tesisleri, Ankara Çankaya’da yer alan salonun “Adres / Nasıl gidilir?” bilgileri aşağıdaki gibidir:

Avşar mevkii, Eymir Gölü yolu No.: 320 Çankaya / Ankara

Troya’ya nasıl gidilir? TRT’ye 3 kilometre uzaklıkta bulunan Troya Sosyal Tesisleri için, TRT’nin yanından geçilerek Eymir Gölü’ne doğru gidilir. Yokuş olan yolun bitişinde önce sola dönülür. 50 m sonrasında tekrar sola dönülür. 800 m sonra Troya’yı sağda görebilirsiniz.

Hangi Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Troya Sosyal Tesisleri, düğün organizasyonlarının yanı sıra özel ve kurumsal birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.  Nişan, kına gecesi, sünnet, kokteyl, mezuniyet, iş yemeği, bayi toplantısı, açılış, parti, balo gibi etkinliklerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. En ince ayrıntısına varıncaya kadar her detayının kusursuz şekilde hazırlanacağı bir düğünle rüya gibi bir gün sizi bekliyor…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Yaklaşık 300 kişilk bir yemekli düğünümüzü Troya Sosyal tesislerinde yaptık.mekanın bahçesinde kır düğünü tarzı bir davet oldu.bizim için özel hizmetlerde bulundular.personele ve yöneticilere tesekkur ederiz.

Yorum yaz