İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Triole Ses Hakkında

Triole Ses, İstanbul Eyüpsultan mevkiinde yer alıyor. İstanbullu çiftlere düğün öncesi gelin alımından düğün sonrası eğlenceye kadar her anlarında yanlarında olarak eğlence dolu anlar geçirmelerini sağlıyor. Sizlere en özel gününüzde memnuniyet garantili bir performans sunuyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi ile tüm konuklarınıza hitap eden müzikler ve şovlarıyla unutamayacakları saatler yaşatıyor. Üstelik düğününüzün tamamlayıcısı olan müzik ve gösterileri sadece 1000TL’den başlayan fiyatları ile gerçekleştiriyor.

Orkestranın Özellikleri

Düğün orkestrası ve Dj ekibi en sık tercih edilen hizmetlerinden oluyor. Bunun yanında Bando ekibi ile de gelin alma merasimini alışılmışın dışına taşıyıp eğlence dolu gerçekleştirilebiliyor. Orkestra sadece düğünlerle kalmayarak sünnet düğünü, nişan ve söz merasimi, gelin alımı, partiler, mezuniyetler ve aklınıza gelebilecek her organizasyonda sizlerin yanında oluyor.

Düğününüz açık veya kapalı alanda veya da tekne düğünü olmuş olsa da Triole Ses profesyonel sahne ve ses sistemleri ile mükemmele imza atıyor. Her alanda yanınızda olarak şehir dışına hizmetleri de sürdürüyor. Düğününüz öncesinde provalı şekilde gidişatın nasıl olacağı belirleniyor ve dilediğiniz şarkı listesi oluşturulabiliyor.

Triole Ses Düğün Orkestrası Fiyatları

Triole Ses ekibi olarak verdikleri hizmetin süresi ve türüne göre fiyatları değişebiliyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi seçmiş olduğunuz hizmetler dahilinde başlangıç paketi olarak fiyatı 1000 TL belirliyorken seçmiş olduğunuz hizmet türüne göre 2000 TL fiyatları da bulabiliyor.

Sizlere özel sunulan kampanyalı fiyatlardan haberdar olabilmek için Düğün Buketi destek ekibi ile iletişime geçebilmeniz yeterli oluyor. Hizmet fiyatlarını ayrıntılı şekilde öğrenmek isterseniz ise hemen “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Triole Ses tecrübeli ekibi ile düğününüzü planlı ve organize şekilde ilerleterek sıfır hataya yer veriyor. Keyifle yaptıkları bu işte sizlerle birlikte eğlence dolu anları kendileri de yaşayarak kendi organizasyonlarıymışçasına kusursuz geçmesini sağlıyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi davul şov, fasıl grubu, enstrüman solo performansı gibi çeşitler de sunuyor.

Pop, arabesk, oyun havası, klasik, sanat, Elektronik müzik ve aklınıza gelecek her şarkıyı geniş repertuarlarıyla İngilizce ve Türkçe olarak iki seçenekle sizlere sergiliyor. Düğününüzde yakınlarınızın dolduracak olduğu anı defteri, animasyon ekibi, nikah şekerleriniz, fotoğraf ve video çekimlerinize kadar her ayrıntı düşünülüyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Triole Ses İstanbul Eyüpsultan konumunda bulunmasıyla İstanbullu çiftlerin sıkça tercihleri arasında yer alıyor. Güler yüzlü ve enerjik ekip ile tanışıp düğün orkestrası ve Dj ile organizasyonunuzu renklendirmek isterseniz Düğün Buketi ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul dışında da farklı şehirlerde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünlerinde, kına geceleri ve nikahlarda, gelin alımları, partiler ve doğum günlerinde, mezuniyet törenlerinde pek çok hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firma ile en az altı hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davetiyeler, nikah şekerleri, düğününüz için anı defteri, animasyon grubu, fotoğraf çekimi hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası ve Dj hizmetleri kapsamında eğlence dolu saatler sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davul şov, bando ekibi, canlı sahne performansı, sahne gösterileri, kostümlü tema yaratımı gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 saat süren bir performansı barındırıyor. Seçeceğiniz hizmet türüne göre değişiyor.

Triole Ses düğün fiyatları ne kadar?

Triole Ses düğün fiyatları Triole Ses düğün fiyatları Triole Ses organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Triole Ses Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Triole Ses

Yorum yaz