Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
75 ₺
Hafta İçi
90 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
5000 ₺
Hafta İçi
7500 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
20 ₺
Hafta İçi
25 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Anı defteri ve kalemi
 • Hediyelikler

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Asansör
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan

İmkanlar

Animatör
Bando tedariğI
Barkovizyon
Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yöresel dans ekibi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Trend Düğün Salonu Hakkında

Ankara Etimesgut ilçesinde yer alan Trend Düğün Salonu, geniş kapasiteli alan imkanıyla düğün organizasyonu için elinden geleni yapmaya hazır bulunuyor. Organizasyon isteklerinize bağlı olarak da düğün fiyatları belirliyor. Mekanın başlangıç paketteki fiyatları ise kişi başı 20 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Etimesgut ilçesinde yer alan mekan, şehrin merkezinde konumlanıyor. Geniş kapasiteli alan kullanımıyla tercih edilmeye layık mekan; minimum 400 kişi, maksimum ise 1000 kişiyi ağırlıyor. Kapalı davet alanını kullanarak 1000 kişilik organizasyonlar için rahat bir ortam yaratılıyor. Mekanın ferah ortamına yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleri de eşlik ediyor. Düğünün olmazsa olmaz süslemeleri ve gelin yolu da organizasyon planına uygun olarak tasarlanıyor.

Etkinlik planınızı organize edecek yetkin bir ekiple birlikte tasarlamak da mümkün oluyor. Kişiye özel konsept planlanıyor. Şehrin merkezinde yer alan mekan, 250 araçlık otopark ve vale hizmetini de araçlarıyla gelen konuklara açıyor.

Trend Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Geniş kapasiteli davet alanı sunan mekan, organizasyon isteklerinize uygun hizmetleriyle öne çıkıyor. Düğünün gerekli ihtiyaçlarını ve kişiye özel konseptini karşılayan mekan, kokteyli ve yemekli paket fiyatları belirliyor.

Hafta içi ve hafta sonu hizmete açık mekanın; kokteyli düğün fiyatları 20 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi ve hafta sonu geçerli olmak üzere 70 TL’den başlıyor. Mekanın başlangıç fiyatları dışındaki güncel fiyatları öğrenmek için ücretsiz “Fiyat Teklifi Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mekan, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, davet, mezuniyet balosu ve resepsiyon hizmetlerini de veriyor. Etkinlik planlamasına uygun olarak mekan süsleme ve ışıklandırma hizmetleri sunuluyor. Masa süsleme hizmetinde beyaz rengi tercih eden mekan; şamdan, supla ve çiçekler ile süslemeyi tamamlıyor. Ayrıca tüm organizasyon fikrini kendiniz tasarlamak istiyorsanız da dışarıdan organizasyon firması getirmenize olanak tanılıyor.

Davet gününün ikramları ve yemek servisi için de önceden menü tadımına izin veriliyor. Eğlenceli bir atmosferi de yaratmaya hazır olan mekan, canlı müzik ve after part alanı ile doyasına eğlenceye imkan tanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Trend Düğün Salonu, Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Etimesgut’ta yer alıyor. Mekana kişisel araç dışında otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. 532-5, 512 ve 566 numaralı Ego otobüslerini tercih edebilirsiniz

Ayyıldız, 1624. Sk. Trend Life Aile Yaşam Merkezi D:3A/98, 06796 Etimesgut/Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1.000 kişilik tek davet alanı ile siz değerli misafirlerimizin tam kapasite ile hizmet almanızı, memnuniyet ve hizmet açısından bu düzende verimli olmasını hedefliyoruz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'e kadar müzik yayını ve servis devam ediyor. Arzu ederseniz farklı bir saati kararlaştırma imkanınız bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı dekorasyon olanaklarını değerlendirebilir, mekanın organizasyon yetkilisinin fikirlerine başvurabilirsiniz.

Trend Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Trend Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 20 TL, hafta içi yemekli kişi başı 75 TL, Trend Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 7500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 25 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 90 TL,

Trend Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Trend Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 100 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Organizasyon süper. Kalite üst seviyede. Hizmetleri kusursuz icra ettiler. Çalışanlara teşekkür ederim.

 2. Puan

  Salona şehir dışından geldik gayet güzel mekan geniş temiz ses kalitesi ikramı ve sunumu güzel memnun kaldım. Fiyat konusunda da oldukça avantajlı. Burada düğün yapacaklara hayırlı olsun.

 3. Puan

  Trend ailesine teşekkür ediyoruz. Bizim organizasyonumuz yemekliydi ve misafir sayımız neredeyse bin kişiydi ve harika bir organizasyon oldu. Gerek vale hizmetleri gerek yemekleri her şeyiyle muazzamdı. Burayı en içten şekilde herkese tavsiye ediyoruz.

 4. Puan

  Bu muhteşem gecemize renk katan Trend Düğün Salonu ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır emeklerinize sağlık çok eğlendik sizi herkese tavsiye ediyoruz 🙂

Yorum yaz