İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin IçI ikram
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti

Transfer Best Hakkında

Düğün salonuna etkileyici bir araçla giriş yapmak istiyorsanız tercihiniz Transfer Best araçlarından yana olmalı. Firmanın ofisi İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde. Siz de Avrupa Yakası'nda en iyi gelin arabası arayışındaysanız bu firmayı tercih etmelisiniz. Firma, 600 TL'den başlayan fiyatları ile tam istediğiniz gibi bir gelin arabasına sahip olmanızı sağlayacak.

Özellikleri

Transfer Best ekibi ile gün ve saat için sözleştikten sonra araç tam vaktinde kapınızda olacak. İstanbul trafiğinin yoğunluğu, düğün heyecanınızı bastırmasın diye firma şoför temin ediyor. Böylece deneyimli şoför, sizleri trafiksiz yollardan ulaştırmaya çalışırken siz yolun ve müziğin akışına kendinizi bırakabilirsiniz.

Firma, gelin arabası olarak en çok tercih edilen beyaz araçlarını lüks modellerden seçiyor ve taleplere olumlu cevap vermeyi amaçlıyor. Ancak beyaz dışında da taleplerin olmasına karşın firma farklı renklerde de araçlar bulunduruluyor. Gelin arabası tercihi tamamen size bağlı olup orta segment ve üst segment araç seçenekleri öneriliyor.

Transfer Best Gelin Arabası Fiyatları

Gelin arabası konusunda en uygun fiyatları veren firma, her geçen gün artan araç kapasitesine sahip. Araçların ortalama, 600 TL'den başlayan kiralama fiyatları bulunuyor. Sizler de bu fiyatlardan yararlanmak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Formlar sonucunda yetkililer size ulaşacak ve anlaşmanız durumunda merkez ofislerinde buluşuyor olacaksınız.

Olanakları

İstanbul trafiğinde geçen dakikalar saat gibi geleceği için Transfer Best ekipleri, şoför dışında bazı konularda da sizlere hizmet veriyor. Araç içinde en iyi şekilde zaman geçirmeniz amaçlanmaktadır. Bunun için eğlenceli müzikler eşliğinde doyasıya eğlenmeniz sağlanacaktır. Araçların geniş olması sayesinde dilerseniz en yakın arkadaşlarınızı da yanınıza alarak hem İstanbul caddelerini turlayabilir hem de içkilerinizi yudumlayarak erken kutlama yapabilirsiniz.

Araçların içerisinde mini buzdolabı ve ikramlar olup; ücretsiz yararlanmanız sağlanmakta. Araçları seçerken heyecanınıza ortak olması için sizin gibi hisseden ekipler ile işbirliği oldukça önemli. Bu yüzden seçtiğiniz araçlar, Transfer Best ekipleri tarafından hayalinizdeki gibi süslenecek.

Nerededir?

Bahçelievler konumunda merkez ofisi bulunan firmaya ulaşım için 98H, 36AY, 79K, 89M gibi otobüs hatları kullanılabilir. Spotçular Çarşısı'nda inerek Tenis Kortu'nun hemen karşısındaki firmaya ulaşabilirsiniz. Detaylı adres ise şu şekilde:

Çobançeşme Mah. Sanayi Caddesi; No:44 Nish İstanbul Residence-D Blok, Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Sadece İstanbul ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü özel veya günlük işiniz için araç temini yapılmaktadır. Toplu taşıma hizmeti de firma tarafından sağlanmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir veya iki hafta önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İkramlar ve içecek servisi ek hizmetlerdendir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firma tarafından temin edilen şoförler başlangıç paketi içerisinde yer alır. Dekorasyon hizmetleri de bu paket ile sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç süsleme ve ikram çeşitliliği, her şey dahil pakettedir. Geniş araç yelpazesi içinden, farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin tercihine bağlı olarak düğün konseptlerine uygun süslemeler yapılmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün sözleşilen zamanlarda teslim edilmektedir.

Transfer Best organizasyon fiyatları ne kadar?

Transfer Best organizasyon fiyatları Transfer Best organizasyon fiyatları Transfer Best organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Transfer Best Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Transfer Best

Yorum yaz