İzmir Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
Min
450
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
450
Max

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi Hakkında

İzmir Bayraklı ilçesinde adından sıkça söz edilen Toy Oba Kır Düğün Bahçesi, en muhteşem davetler için sizleri bekliyor. Her türlü davet ve etkinlik için hizmet veren mekanda, unutulmaz dakikalar geçiriliyor. 50 TL'den başlayan fiyatları, sunduğu hizmet kalitesi ve fiyat performans oranıyla oldukça beğeniliyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Toy Oba Kır Bahçesi, çim zemin özelliğiyle en güzel kır davetlerine ev sahipliği yapıyor. Tamamen doğa ile iç içe bulunan ferah mekanda temiz hava ciğerlerinize doluyor. Şehre uzak olmayan ancak yeşil bulunan ortamı ile büyülüyor.

100 kişi ile 450 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Tüm sevdiklerinizi ağırlamak için kapasite fazlasıyla yetiyor. Büyük bir dans pisti bulunuyor. Dans pisti de tüm konuklarla birlikte eğlenmek için yeterli. Nikah için ayrı alan bulunuyor. Çiftler en mutlu günlerinde evet derlerken, gelin yolundan çiçekler eşliğinde yürüyor. Çiftlerin hazırlanabilmeleri için gelin ve damat odası da bulunuyor.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Toy Oba Kır Bahçesi bünyesinde akla gelebilecek tüm organizasyonlar düzenlenebiliyor. Nişan, kına, kır düğünü, baby shower, bayi toplantıları, açılışlar organize edilebiliyor. Canlı sahne ve DJ hizmeti bulunuyor. İstediğiniz şarkılar çalınıyor ve doyasıya eğlence hizmeti sizi bekliyor. Full HD video ve fotoğraf çekimi hizmeti bulunuyor.

Verdiğiniz davetler böylece unutulmaz oluyor. İstediğiniz tema ve konseptte dekorasyon yapılabiliyor. Otantik, rüstik ve doğal temalar dekore edilebiliyor. Menü tadımı yapılabiliyor. İsteğe göre ekleme ve çıkarmalar gerçekleştirilebiliyor. Et, tavuk, balık içerikli çeşitli menüler bulunuyor.

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi Davet Fiyatları

Yemekli davet ve kokteyl davet düzenlenebiliyor. Yemekli davet fiyatları 50 - 80 TL arasında değişiyor. Aynı şekilde kokteyl fiyatları da bu civarda seyrediyor. 50 - 80 TL arasında başlangıç fiyatları bulunuyor. Menü seçeneklerine göre bu fiyatlar değişebiliyor.

Daha fazla bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilir, dilerseniz ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Toy Oba Kır Bahçesi, şehir merkezinde bulunduğu için ulaşım sağlamak hiç zor olmuyor. Her türlü araç ve şehir içi ulaşım vasıtaları ile gidilebiliyor. Mekanın açık adresi:

Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, No: 68, Bayraklı / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Full hd video ve resim hizmeti sağlanıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Birden fazla davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı sahne ve dj hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Başlangıçlar, ara sıcaklar, ana yemek ve garnitürler, salata ve meyve tabağı, meşrubat ve su, tavuk, balık ve kırmızı et seçeneğiyle hizmet veriyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Otantik, doğal, rustik temalar gerçekleştirilebiliyor.

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Toy Oba Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Toy Oba Kır Düğün Bahçesi açık alan kapasitesi 100 - 450 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Açık alanda 150 kişilik bir düğün planladık sürpriz misafirlerimiz oldu organizasyon sorumlumuz profesyonel şekilde çözüm buldu. İlgileri için çok teşekkür ederim

 2. Puan

  Her davet için hazırlık yapabiliyorlar, kendi orkestrası bulunuyor. Çok eğlenceli bir davetti tüm personele teşekkürler ilgileri için.

Yorum yaz