Töre 2 Düğün Sarayı

Töre 2 Düğün Sarayı kına, nişan, düğün, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınız için bulunduğu konumda en iyi düğün salonları arasında gösterilmektedir. İstanbul Bağcılar noktasında yer alan Töre 2 Düğün Sarayı mezuniyet törenleri ve doğum günü partileri gibi organizasyonlarınız için de hizmet verebilmektedir. Geniş ve ferah bir salona sahip olan mekanda misafirlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yemekli davetlerinizde salonun genişliğinin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Töre 2 Düğün Sarayı çeşitli organizasyon ve davetlere ev sahipliği yapabilecek şekilde dekore edilmiş bir salona, masa ve sandalyelere sahiptir. Bu avantajından yararlanarak özel davetlerinizi, kurumsal toplantılarınızı da burada gerçekleştirebilirsiniz.

Kapasitesi

Kına, nişan, düğün gibi organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek bir mekan arıyorsanız Töre 2 Düğün Sarayı ideal bir tercih olacaktır.

Töre 2 Düğün Sarayı yemekli ya da yemeksiz tüm davetleriniz için sizlere yeterli kapasite ile cevap verebilecek genişliktedir. Mezuniyet baloları, doğum günleri, kurumsal toplantılar gibi tüm davetleriniz için Töre 2 Düğün Sarayı’nı seçebilirsiniz.

Geniş ve kolonsuz bir salona sahip olan salonda tüm konuklarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. İkram ve sunumun kolay yapılacağı bu düğün salonunda misafirlerinize yemekli davetleri de gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.  Profesyonel ekipler ile dekore edilmiş olan Töre 2 Düğün Sarayında görkemli ve yıllarca konuşulacak organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Töre 2 Düğün Sarayı kapasitesi hakkında daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız dugunbuketi.com üzerinden formu doldurabilirsiniz; yetkililer ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Töre 2 Düğün Sarayı İstanbul’un Bağcılar semti merkezinde yer almaktadır. Metro, otobüs gibi tüm ulaşım araçlarına yakınlığı ile avantajlı bir konuma sahiptir. Çevre ilçelerden de trafiğe takılmadan gelebileceğiniz bir nokta da yer almaktadır.

Misafirleriniz ve davetlilerinizin sizin en mutlu olduğunuz günlerinizde yanınızda olmasını elbette istersiniz. Davetleriniz ve organizasyonlarınız için bir mekan arayışı içinde olurken de konum avantajına da bu nedenle bakarsınız. Bir mekana kolay ulaşılabilirlik o mekanın en büyük avantajıdır. Bu nedenle kuaförlere, otellere, ulaşım araçlarına olan yakınlık bir düğün solonunu diğerlerinden ayıran önemli bir kriter olmaktadır. Töre 2 Düğün Sarayı tüm bu kriterlere uygunluk sağlayan bir düğün salonu olarak konumlanmaktadır.

Fiyat Avantajı

Töre 2 Düğün Sarayı Kına Organizasyonu Açılış Paket Fiyatı Ne Kadar? Töre 2 Düğün Sarayı kına organizasyonlarınız için de sizlere hizmet vermektedir.  Bir kına için gerekli olan her detayın titizlikle karşılanabileceği Töre 2 Düğün Sarayında unutulmaz bir kına gecesine imza atabilirsiniz.

Kına tahtınız geniş ve kolonsuz salonda her açıdan görünecek bir yerde olsun istersiniz. Misafirlerinizin her açıdan sizi rahatlıkla görebileceği bir yerde bulunsun istersiniz. Töre 2 Düğün Sarayı geniş ve kolonsuz bir salona sahiptir. Siz salonun ortasında oturabilir ve size ağıt yakacak konukların sizin etrafınızda rahatlıkla hareket edebileceği bir alana sahip olabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu Açılış Paket Fiyatı Ne Kadar?

Töre 2 Düğün Sarayı düğün organizasyonu açılış paket fiyatlarıyla ilgili bilgiye dugunbuketi.com üzerinden düğün salonu yetkilileri ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Evlilik hayali kuran her çift düğün salonunun kusursuz olmasını ister. Konuklarını rahat ettirebilmek ve  konuklarına yemekli sunum yapabilmek ister. Geniş salonunda düğün danslarını yapmak ister. Konukları ile dilediğince eğlenmek ister.

Düğün salonu lüks ve konforlu olsun ister. Profesyonel ve kıdemli personellere sahip bir yer olsun ister. Konum avantajı olsun ister. Organizatörlerler ile anlaşabilen bir yer olsun ister. İsteklerine anlayışla cevap verebilecek yetkilileri olsun ister.

Töre 2 Düğün Sarayı tüm bu isteklere cevap verebilecek nitelikler barındıran bir düğün salonudur. Düğün paketi açılış fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız dugunbuketi.com üzerinden formu doldurup, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Organizasyonları

Töre 2 Düğün Sarayının ev sahipliği yapabileceği organizasyonlar arasında kına, nişan, düğün, sünnet düğünü, doğum günü partileri yer almaktadır. Ayrıca mezuniyet baloları, kurumsal toplantılar ve yemekli davetler için de Töre 2 Düğün Sarayını tercih edebilirsiniz. Organizasyonlarınız için yeterli donanım ve alt yapıya sahip Töre 2 Düğün Sarayında unutulmaz anlara siz ve sevdikleriniz birlikte imza atabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nezih, temiz ve kaliteli bir düğün salonu, bize çok güzel anlar yaşattılar, hayatım boyunca unutmayacağım, içten teşekkürler…

Yorum yaz