İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Başlangıç Paketi
8 ₺
Her Şey Dahil Paket
10 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Çikolata
Deniz kabuğu
Grafik tasarım
Kitap ayracı
Kokulu taş
Lavanta keseleri
Magnet
Mumluk
Sabun

Torax Design Hakkında

İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan Torax Design, siz ve sevdikleriniz için nikah şekeri ve hediyelikler yapıyor. Hayatınızın en anlamlı gününden, küçük ancak anlamları büyük olan hediyelik eşyalarla o günü tekrar hatırlamanız için çalışıyor. Firmanın sunduğu imkanlara karşılık paket başı fiyatları 8 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Torax Design, İzmir’in en gözde düğün hediyeleri ve nikah şekerlerini tasarlayan firmalardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Önceliği müşteri memnuniyeti oluşturuyor. Siz ne istediğinizi anlattıktan sonra gerisi maharetli ellere kalıyor.

Hem şehir içine hem şehir dışına ürün gönderen firmaya ülkenin her yerinden ulaşmanız mümkün. Kargo imkanıyla hayal ettiğiniz tasarımlar sizlere ulaşıyor. Kalabalık düğünler için de seçenekleri bulunan firmadan siz isteyin onlar gerçekleştiriyor.

Torax Design Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Firmanın güncel fiyatları, minimum 8 TL’den başlıyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyat değişikliği hakkında bilgi alınız.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Yüksek kaliteyi yaratıcılıkla buluşturan Torax Design, yılların deneyimi ve tecrübesiyle sizlere ve sevdiklerinize son derece anlamlı olan nikah şekerlerini ve düğün hediyelerini hazırlayıp yaşadığınız yere kargoluyor.

En az üç hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor ve en az elli sipariş kabul ediliyor. Kalabalık davetlileriniz var diye endişelenmeyin çünkü kalabalık davetler için de hizmetleri bulunuyor. Hazırlanan küçük ama anlamlı hediyeler ve nikah şekerleri, tasarımlarıyla göz dolduruyor.

İzmir’in alanında en iddialı işletmelerinden biri olan firma, nikah şekeri ve düğün hediyesi denilince akla gelen ilk isimlerden biri oluyor. Düğün töreninizden en az üç hafta önce iletişime geçerek istediğiniz tasarımı oluşturup düğün gününe kadar titizlikle çalışılıyor. Uzun yıllardır bu işi yapan firma bu konudaki tecrübesini yaptığı işlere de yansıtıyor.

Nasıl Gidilir?

Konak ilçesindeki Torax Design firması ile görüşmek isterseniz dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 555, 560 ve 564 numaralı otobüsleri kullanarak ya da İzmir metrosuyla ulaşabilirsiniz.

Adres: Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir merkezli olan bu şirket ürünleri ülkenin her yerine kargolama yapıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, kutlama ve daha pek çok organizasyon için hediyelik hizmeti sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışına ürün kargolama imkanı sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firmanın başlangıç paketinde nikah şekeri ve düğün hediyelikleri hazırlama yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz.

Torax Design organizasyon fiyatları ne kadar?

Torax Design organizasyon fiyatları Torax Design organizasyon fiyatları Torax Design organizasyon fiyatları ise 8 - 10 TL arasında değişmektedir.

Torax Design Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Torax Design

Yorum yaz