İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç bakımı
Takma kirpik uygulaması

Toprak Şeker Kuaför

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Toprak Şeker Kuaför biriktirdiği tecrübelerle büyük başarılar elde ediyor. Gelin saçı ve gelin makyajı kategorisinde ön plana çıkan firma fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Kuaför ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Modelleri

Nostaljik dokunuşları ve günümüz trendlerini harmanlayarak sunan Toprak Şeker ekibi nahif bir görüntü yakalamayı başarıyor. Topuz model saç şeklinden tutunda örgülü, dağınık, gelin taçlı modellere kadar yelpazesi geniş olan gelin saçı modellerini ustaca uyguluyor.

Gelin makyajı kulvarında ise her şeyi bir orkestra şefinin yönetimindeki ustalıkla çözümleyen ekip en ufak detayı es geçmiyor. Porselen makyaj ile gün boyu harika görünüyor, fotoğraf çekimlerinde mimiklerinizde kısıtlama yaşamıyorsunuz. Sade gelin makyajı tercihinizle beyazlar içinde bir kuğuyu andırıyor, ela göz makyajı ile bakışlarınıza bir keskinlik katabiliyorsunuz.

Toprak Şeker Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Tercih edilen saç modeli ve tercih edilen makyaj türüne göre değişkenlik gösteren fiyatlar sonucuyla mutlu ediyor. Başlangıç fiyatı 1000 TL olan fiyatlar her şey dahil fiyatta 2000 TL olabiliyor. Birbiriyle yarışır şekilde ön plana çıkan modeller ve stilleri bünyesinde barındıran Toprak Şeker kuaförü yol gösterici olmaya devam ediyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir, düşlerinizde ki parçaları birleştirmeye başlayabilirsiniz.

Hizmetleri

Kusursuz müşteri hizmetiyle yola çıkan Toprak Şeker ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Ekip bireyin hayal ettiği görüntüyü en olur seviyeye ulaştırmak adına yüz yapısı, saç rengi gibi detayları incelemekle başlıyor. Var olan alternatiflerin sunulmasıyla birlikte usta eller mükemmel sonuca ulaşmak için ücretsiz prova imkanı sunuyor.

Tesettür gelin başı ve tesettür gelin makyajı tercihinde bulunan müşteriler için evde veya mekanda hizmet sunan firma gönülleri kazanmayı başarıyor. En güzel gelin makyajı modellerini hem size hem yakın arkadaşlarınıza sunan firma herkesi memnun etme konusunda oldukça kararlı davranıyor.

Manikür, pedikür hizmetiyle ferahlayabilir, takma kirpik hizmetiyle makyajınıza dolgunluk katabilirsiniz.

Toprak Şeker Kuaför Nerededir?

Toprak Şeker İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Otobüs, Tren, Metro, Minibüs veya özel araçla ulaşım sağlanan firmaya dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Otobüs hatları için 14B, 14ŞB, 16D, 2, 34AS, 4 numaralı hatları tercih edebilirsiniz. Tren için MARMARAY, Metro için M4, Dolmuş için D- 36, Minibüs için C-50 hatlarını kullanabilirsiniz. Özel araçla ulaşmak isteyenler için firmanın açık adresi şöyle;

Fener Yolu Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 50 34724 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da faaliyet gösteren firma aynı zamanda İzmir'de de hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Cilt bakımı, manikür, pedikür, takma kirpik, kına ve nişan için saç ve makyaj gibi hizmetler mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde / mekanda hizmet seçeneği mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür, pedikür, saç ve cilt bakımı, takma kirpik gibi hizmetler mevcuttur.

Toprak Şeker Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Toprak Şeker Kuaför organizasyon fiyatları Toprak Şeker Kuaför organizasyon fiyatları Toprak Şeker Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Toprak Şeker Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Toprak Şeker Kuaför

Yorum yaz