İzmir Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
350
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Topkapı Garden Düğün Salonu Hakkında

Bornova Pınarbaşı mahallesinde konumlanan Topkapı Garden Düğün Salonu, sizi büyük sürprizler ve en güzel düğün konseptleri ile bekliyor. 14 yılı aşkın süredir tüm etkinlik ve organizasyonlarda sizlerin yanında olan düğün salonunun, 9 farklı salonu bulunuyor. Her biri eşsiz bir güzelliğe sahip olan bu düğün salonu, İzmir genelinde ismini duyurmayı başarıyor. Çiftleri her zaman büyük bir özenle karşılayan mekan, düğün fiyatları ile de harikalar yaratıyor.

Olanakları

Düğün mekanı seçimi yaparken belki de en önemli konulardan birisi organizasyon ekibidir. Konuklarınızın mekana gelişinden çıkışına kadar olan tüm süreci planlayan ve yöneten organizasyon ekibinin profesyonel olması çok önemlidir. Aksi halde, düğünde sürekli pürüzler ve karışıklıklar yaşanabilir ve en mutlu gününüze gölge düşebilir.

Topkapı Garden Bornova düğün salonunda düğün yapmak ise diğer konularda olduğu gibi bu konuda da size büyük avantaj sağlayacaktır. 14 yılı aşkın bir süredir tüm konuklarını ve çiftleri en iyi şekilde ağırlayan salon, profesyonellerle çalışmanın hazzını yaşamanızı istiyor.

Topkapı Garden Düğün Salonu Fiyatları

İzmir şehrinin sevilen ilçelerinden biri olan Bornova içerisinde yer alan Topkapı Garden Bornova, avantajlı düğün paketi fiyatları ile de çiftlerin dikkatini çekiyor. Yemekli konseptlerde 30 TL ile 50  TL arasında seyreden fiyatları, kokteylli düzende 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor.

''Fiyat Teklifi Al'' formunu doldurarak, kendi organizasyonunuz için daha net fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kapasite Bilgisi

Topkapı Garden Düğün Salonu, 9 adet salonu ile karşınıza çıkıyor ve bu salonlarda dilediğiniz etkinliği gerçekleştirme özgürlüğü tanıyor. Farklı fiyat skalaları ile evlenecek çiftlere alternatifler sunan salon, bütçe aşımı sıkıntınızı ortadan kaldırıyor.
Düğün menüsünden pastaya ikramdan sunulacak her türlü gıda, kendi mutfağında özel olarak hazırlanıyor.

Kapalı alan kapasitesi 350 ile 500 davetli arasında değişen salon; Garden 1 – 2, Garden Teras, Garden Elit, Ottoman Garden 1 – 2 – 3, Ottoman Sarayı salonlarına bünyesinde yer açıyor. 750 ile 1.000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiği bu salonlarda ise dilerseniz kokteyl etkinliklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Cumhuriyet Meydanı'nda konumlandırılan Topkapı Garden Düğün Salonu İzmir Pınarbaşı ilçesinde yer alıyor.  Düğün salonları bölgesinde yer alan mekana ulaşım ise bu nedenle çok kolaydır. Pınarbaşı yönüne giden tüm toplu taşıma araçlarına binerek salonun önünde inilebilir.

Kendi araçlarıyla gelecekler ise otobandan ortalama 15 dakika içerisinde İzmir’in her ilçesinden ulaşabilirler. Açık adres de şu şekildedir: Kemalpaşa Mahallesi, Topkapı Garden Düğün Salonları, Bornova/İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Karşılama için hostes ve etkinlik sorumlusu.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1000 kişilik açık alanı ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları bulunuyor.

Topkapı Garden Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Topkapı Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Topkapı Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Topkapı Garden Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Topkapı Garden Düğün Salonu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 350 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Biz düğün salonu seçerken birçok alternatife bakmıştık. O yorulmaya değmeyeceğini Topkapı Garden Düğün Salonuna geldiğimizde anladık. Birbirinden güzel salonlarından hangisini seçeceğimize ise bir türlü karar veremedik. Sonunda ise muhteşem bir düğün oldu.

 2. Puan

  Sünnet düğünümüzü Teras Salon da gerçekleştirdik.Yaklaşık 350 kişilik davetlimiz vardı. Mekan yeri olarak ulaşımı kolay yerdeydi. Bu önemli bir detay bence çünkü herkesin ulaşabileceği bir yer olmalı. Mekanın görselliğinden önce ulaşıma önem verin derim çünkü zaten süslemelerde çok güzel bir hal alıyor mekan 🙂 Hizmetlerinden de çok memnun kaldık . Kesinlikle öneririm.

 3. Puan

  Düğünümüzü burada 5.03.2017 de yaptık ve o gün benim masal günümdü diybilirim. Mekanın iç dekorasyonu ve süslemesi beni benden aldı diyebilitim. Konuklarım günlerce bu düğünü konustu ve cogu rezervasyon yaptı kendi düğünleri için. Gidip görmeniz gereken bir yer .

 4. Puan

  Gerçekten harikasınız mükemmel fırsatlar sunuyorsunuz her türlü çeşit mevcut bu çeşitliliğinizden dolayı insanlar içlerine sindikleri yeri tercih edebiliyorlar. Benim düğünüm Topkapı Garden sayesinde kusursuzdu. Sizde kusursuz bir düğün istiyorsanız burayı tercih etmelisiniz.

Yorum yaz