İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Toni & Guy Kuaför

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunan Toni & Guy Kuaför uygun gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ile gelinlere hizmet sunuyor. Profesyonel saç ve makyaj ekibi bulunuyor. İşlemlerinde kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyor. Toni & Guy gelin saçı ve makyaj fiyatları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Gelin Makyajı Hakkında

Ataşehir ilçesinde bulunan kuaför porselen, sade, yok gibi, doğal makyaj işlemleri gerçekleştiriyor. Gelinin yüz tipine, ten rengine ve isteklerine göre makyaj şekilleniyor. Renkli göz makyajı, derin göz makyajı gibi işlemlerle gözler daha belirgin hale getiriliyor. Gelinin ten rengi ile uyumlu şekilde esmer makyaj, şeftali tonlarında, toprak tonlarında, pembe makyaj yapabiliyor. Tesettür gelin makyajı işlemi de uygulayabilen kuaför kapalı gelinleri unutmuyor.

Gelin Saçı Modelleri

İstanbul ilinin sevilen kuaförü Toni & Guy Kuaför gelinleriyle hayalleri, gelinlik modeli, düğün konsepti ve saç yapısı hakkında bilgi alıyor. Gelinine en uygun saç modelini bulunuyor. Dağınık gelin saçı, tesettür gelin başı, örgülü gelin başı, duvaklı gelin başı, gelin topuzu modelleri kullanıyor. Ayrıca saç aksesuarları kullanarak gelin saç modellerini daha hareketli ve gösterişli bir hale getirebiliyor. Deneyimli ekiple hayallerinizdeki modele çok kısa bir sürede sahip olabiliyorsunuz.

Toni & Guy Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

800 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile Toni & Guy İstanbul ili Ataşehir ilçesinde gelinlerini bekliyor. Kaliteli makyaj malzemeleri ve profesyonel saç ve makyaj ekibi ile özel gününüzde sürprize yer vermiyor. Aynı anda gelin yakınlarına hizmet verebiliyor. Toni & Guy gelin başı ve makyajı fiyatları için tiremizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilir, Düğün Buketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçerek fiyatlardan ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

Nerededir?

Toni & Guy Kuaför İstanbul ili Ataşehir ilçesinde bulunuyor. İsteyen gelinlerin evlerine ya da bulundukları konuma giderek hizmet verebiliyor. Birçok defile ve özel davette hizmet vermiş kuaför yurt içi ve yurt dışında gelinleri ile buluşabiliyor.

Adresi: Küçükbakkalköy, No:, Elmalı Sk. No:10, 34750 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Manikür, pedikür hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinde iletişime geçilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı işlemi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı ve takmak kirpik işlemi her şey dahil pakette yer alıyor.

Toni & Guy Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Toni & Guy Kuaför organizasyon fiyatları Toni & Guy Kuaför organizasyon fiyatları Toni & Guy Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Toni & Guy Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Toni & Guy Kuaför

Yorum yaz