İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası
Takma kirpik uygulaması

Tolga Yıldırım Kuaför

Etiler ilçesinin gözde kuaförü Tolga Yıldırım 800 TL’den başlayan gelin başı ve makyajı işlemi ile gelinlerini en mutlu günlerine hazırlıyor. Aklınıza gelebilecek tüm gelin makyajı ve saç uygulamaları ile hizmet veriyor. Sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak İstanbul ilindeki Tolga Yıldırım Kuaför gelin saçı ve makyaj fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Tolga Yıldırım farkını karşılaştığınız ilk anda görebiliyorsunuz. Gelinlerle ilgilenmesi, tarzlarını kavrayarak fikirler vermesi diğer gelinlerden farklı olmanızı sağlıyor. Cildinizi sizin kadar önemsiyor ve kaliteli makyaj malzemeli kullanıyor. Modern tarzı benimsemeniz, klasik modellerden şaşmamanız ya da retro görünüm tercih etmeniz kuaförü etkilemiyor. Her tarzda mükemmel işler başaracak saç ve makyaj ekibi bulunduruyor.

Gelin Başı ve Gelin Saçı Uygulamaları

Kullanılan saç ve makyaj ekipmanlarının kalitesi özellikle dış çekim gibi açık hava koşullarında ortaya çıkıyor. Porselen makyaj, yok gibi makyaj, sade, doğal, tesettür, esmer gelin makyajı modelleri ile her geline kaliteli hizmet veriyor. Cilt tipine göre değişen şeftali tonlarında, pembe ya da toprak tonlarında gelin makyajı uyguluyor.

90’lar gelini ya da 2000’ler gelini olmak isteyen, 2021 gelin saçı modelleri kullanılmalı ya da retro tarz isteyen gelinlere hizmet verebiliyor. Salık gelin saçı, tesettür gelin başı, dağınık saç, klasik gelin topuzu modelleri gerçekleştirebiliyor. Kullanacağınız saç  aksesuarları dikkate alınıyor. Kısa ve uzun gelin başı modelleri ve duvaklı gelin başı modelleri gerçekleştirilebiliyor.

Tolga Yıldırım Kuaför Etiler Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul Etiler bölgesindeki Tolga Yıldırım 800 TL’den başlayan fiyatları ile beğeni topluyor. Ayrıca 1000 TL’ye kadar değişen her şey dahil paketi bulunuyor. Ağda, manikür, pedikür, el ve ayak masajı gibi ek hizmetleri ile düğün öncesi hazırlıklarınızla ilgilenebiliyor. Sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak Tolga Yıldırım gelin başı ve makyajı fiyatları ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerededir?

İstanbul ili Etiler ilçesinde bulunan kuaför gelinlerini ağırlayabiliyor. İsteyen gelinlere ise evlerinde ya da istedikleri mekanda hizmet verebiliyor.

Tolga Yıldırım Adresi: Nispetiye Cd. Melodi Pasajı No:30/31 Etiler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmeli

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı ve makyajı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı ve yakma kirpik uygulaması bulunuyor.

Tolga Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Tolga Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Tolga Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları Tolga Yıldırım Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Tolga Yıldırım Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tolga Yıldırım Kuaför

Yorum yaz