Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Tolga Yalçın Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Tolga Yalçın, usta fotoğrafçı, fotoğraf çekme tutkunu bir sanat sever. Burak Bulut Yıldırım fotoğraf atölyesinde eğitim almış usta fotoğrafçı İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan fotoğraf ajansı ve ekibi ile nice çiftlerin düğün fotoğrafı çekimini gerçekleştiriyor. Alanında oldukça kaliteli fotoğraf çıkartan biri olan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, 1.000 TL ile başlayan fiyatları ile siz çiftlerin düğün mutluluğunu karelere döküyor.

Çekim Türleri

Düğün fotoğrafçılığı alanında uzman olan bu fotoğrafçı sizlerin muazzam düğün klibinizi, düğün belgeselini, düğün hikayesini çekerek her ayrıntıyı gözler önüne seriyor. Profesyonel ekibi ile düğün boyunca hem fotoğraf hem video çekimlerinizi yapıyor. Sanal davetiye diyebileceğimiz save the date ile sevdiklerinize sosyal medya aracılığı ile kolayca bu güzel haberi duyurmanızı sağlıyor.

Trashday çekimi ile sizin için eşsiz bir gün olan düğün gününüzün baştan sona nasıl olduğunu tekrar arkanıza dönüp baktığınızda izleme avantajını sizlerle buluşturuyor. Düğün belgeseli, konsept çekim ile her şeyin tam ve eksiksiz olacağını bir de düğünün dışından görüyorsunuz.

Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçılığında evlenecek olanlara yaratıcı konsept çekimleri ile yardımcı oluyor ve çiftlerin mutluluğunu ikiye katlıyor diyebiliriz. Sizin de bu en özel gününüzde Tolga Yalçın Fotoğrafçılık sizlerin yanınızda oluyor. Rüyalarınızı gerçekleştirmek üzere mutluluğunuzu çekiyor. Müşterileriyle eğlenerek çekim yapan Tolga Yalçın, çiftlerden düğün çekimi konusunda tam not almayı başarıyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçılığı Fiyatları

Tolga Yalçın Fotoğrafçılık ile düğün fiyatları çekim türüne göre değişiyor. Ancak minimum fiyat aralığı 1.000 - 1.500 TL’den başlıyor. Dış mekân düğün fotoğrafçılığı ile sizleri İstanbul’un tarihi yerlerinde fotoğraf çektirme imkanı tanıyor. Siz de, dış mekan çekimlerinizde İstanbul’un o tarihi atmosferini hissediyorsunuz.

Sizin de mutluluğunuzun düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza yansımasını istiyorsanız formumuzu doldurarak DüğünBuketi Ücretsiz Danışma Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Usta fotoğrafçı Tolga Yalçın, siz çiftlerin arzularına göre şehir dışı ve yurt dışı çekimleri de yapabiliyor. Orijinal kopya fotoğraflarınızı sizlere teslim ediyor. Arzunuza göre konsept yaratarak çiftlerin hem gergin hem de mutlu olduğu bu günde gerginliğinizi ortadan kaldırıyor. Siz de bu eşsiz olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Tolga Yalçın Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Eyüp'te bulunan ajansa metro ve metrobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adresi ise şöyledir:
Göktürk Merkez Mah. Cumhuriyet Cad. Rumeli Sk. No:8/10, Göktürk - Eyüp - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, doğum çekimi, sünnet düğünü çekimi ve aklınıza gelebilecek her türlü özel gün çekimi burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çekimlerin orijinal teslimi ve görselin renklendirilmemiş halinin teslimi, firmanın sunduğu ilave özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış mekan, stüdyo çekimi, ekip temini gibi olanaklar başlangıç paketinde mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Save the date, trashday, şehir dışı çekimi, yurt dışı çekimi,düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekim, konsept çekimi, çekimlerin orijinal kopya teslimi gibi geniş çaplı olanaklar, her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı tema içeriklerini değerlendirebilir, fotoğrafınıza canlılık katmak için aksesuar talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 1 ay içinde albüm sizlere teslim edilecektir.

Tolga Yalçın düğün fiyatları ne kadar?

Tolga Yalçın düğün fiyatları Tolga Yalçın düğün fiyatları Tolga Yalçın organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Tolga Yalçın Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tolga Yalçın

Yorum yaz