Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
12000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Tolga Seçkin Orkestrası Hakkında

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Tolga Seçkin Orkestrası, Ege düğünü hazırlığı yapan çiftler için eşsiz bir fırsat oluyor. Muğla halkının özel gün organizasyonlarında sıkça tercih ettiği düğün orkestrası, farklı müzik konseptler sunuyor. 8 ayrı dilde repertuar hazinesiyle düğün gününüzü eğlenceli kılmayı hedefliyor. Organizasyon ekibinin farklı bütçelere yönelik sunduğu paket fiyatları 10.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Tolga Seçkin Orkestra ekibi, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz düğün konsepti ve taleplerinize yönelik hazırlıklar yapıyor. Hayallerinizi süsleyen düğün gününüz geldiğinde her şeyin kusursuz olması için, düğün orkestrası birçok provasını düğün mekanında gerçekleştiriyor.

Düğün organizasyon tarihinizi belirleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Mutlu gününüz için en az sizin kadar özenen orkestra ekibi, hiçbir detayı atlamamak adına uzun soluklu provalar yapıyor.

Tolga Seçkin Orkestrası DJ ve Müzik Grubu Fiyatları

Başta Bodrum olmak üzere Muğla’nın diğer ilçelerinde de talep gören organizasyon firması, avantajlı seçenekleriyle hizmet sunuyor. Organizasyon firmasının başlangıç paketleri 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bir düğün orkestrasından beklentilerinizi belirtmek ve organizasyon firmasının avantajları hakkında bilgi almak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz. Organizasyon firmasının başlangıç paketleri 10.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet veriyor.

Sunulan Hizmetler

Tolga Seçkin Orkestra ekibi, isteklerinizi yerine getirebilmek için en az 4 hafta önceden sizlerden haber almayı bekliyor. Farklı dillerde repertuarda şarkı listesi, Latin konseptinden 90’lar Türkçe pop konseptine kadar geniş yelpazede seçenekler sizleri bekliyor. Oyun havaları, rock, slow her türden müzik zevkine hitap eden içerikleri ile gecenin enerjisini arttırıyorlar.

Diğer organizasyon firmalarından farklı olarak sizlere özel beste, seçtiğiniz konsepte uygun kostüme kadar farklı avantajlar sunuyorlar. Sizlerin memnuniyeti kadar davetlilerinizi de düşünen ekip, karşılama ve kokteyl grubu ile davetlilerinizi ağırlıyor. Seçeceğiniz paketler ve ek avantajlar ile rengarenk bir organizasyona gün saymaya başlayabilirsiniz!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan Tolga Seçkin Orkestrası’nın adresine şehir merkezinden kalkan dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir içi veya şehir dışı organizasyon mekanında, orkestra ekibi sizler eşlik ediyor.

Adres Bilgisi: 2048 Sk. No:5/2 Turgut Reis Mah. Bodrum / Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, nişan, doğum günü, açılışlar, kına gecesi, düğün, mezuniyet töreni gibi özel günlerde hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çiftlere özel beste ve konsepte uygun kostüm verilen ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi ön görüşme toplantısı, zevkinize uygun müzik listesi hazırlanması ve ekipman kurulumu başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışı hizmet, farklı dillerde repertuar her şey dahil pakette yer alıyor.

Tolga Seçkin Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Tolga Seçkin Orkestrası düğün fiyatları Tolga Seçkin Orkestrası düğün fiyatları Tolga Seçkin Orkestrası organizasyon fiyatları ise 10000 - 12000 TL arasında değişmektedir.

Tolga Seçkin Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tolga Seçkin Orkestrası

Yorum yaz