İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Tolga Çam Hakkında

En özel gününüz için kendinizi Seda Sayan, Demet Akalın, Özge Ulusoy gibi ünlü isimleri giydiren deneyimli bir modacıya emanet etmek istiyorsanız Tolga Çam tam size göre. İstanbul Fatih ilçesindeki özel atölyesinde sizleri bekliyor. Diktiği elbiselerle ününe ün katan meşhur modacı Tolga Çam’ın ellerinden çıkmış bir gelinlik giymenin fiyatı 3.000 TL’den başlıyor.

Özellikleri

İstanbul Kültür Üniversitesinde Moda Tasarım bölümünden mezun olarak Seda Sayan, Demet Akalın, Petek Dinçöz, Merve Özbey gibi sayısız ünlü isme sahne kıyafeti ve kostümler diken modacı, kariyerine sağlam adımlarla devam ediyor.

Yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren Tolga Çam, diktiği sultan gelinlik tarzı ve transparan elbiseleri ile tanınıyor. Ünlü isimlerle olan çalışmalarının yanı sıra hazır giyim seçenekleri, defileleri ve birbirinden görkemli kreasyonları da bulunuyor.

Tolga Çam Gelinlik Fiyatları

Tescilli başarısıyla adından sıkça söz ettiren ünlü modacının tasarladığı özel gelinliklerin fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

Tescilli kaliteyi daha yakından tanımak istiyorsanız ''DüğünBuketi.com'' danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Birbirinden ünlü isimlere rüya gibi elbiseler diken tanınmış modacı Tolga Çam, size en yakışan gelinliği tasarlamadan önce isteklerinizi ve ihtiyaçlarını detaylıca dinliyor ve oldukça dikkate alıyor.

Süreç, Tolga Çam’ın sizin için muhteşem gelinliği tasarlamasının yanı sıra sizin fikirleriniz ve isteklerinizle de şekilleniyor. Tolga Çam’ın uzmanlık alanları arasında özellikle sultan gelinlik tarzı ve transparan elbiseler bulunuyor.

Tolga Çam’ın özel tasarım gelinliklerinin yanı sıra hazır modelleri de seçenek olarak müşterilere sunuluyor. Gelinliğin dışında duvak ve düğün buketi de sağlanan diğer hizmetler arasında bulunuyor.

Gelinlik maksimum 3 prova sonunda hazır oluyor. Gelinliklerin takribi teslim süresi 3 haftayı buluyor. Tolga Çam imzalı gelinliklerin dışında; abiye, kaftan, nişan elbiseleri, mezuniyet elbiseleri ve kına gecesi elbiseleri de bulunuyor. Ayrıca tüm bu elbiselerin aksesuarları da istendiği takdirde müşteriye sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tolga Çam imzalı çarpıcı gelinlik tasarımlarıyla düğünlerinde tüm gözleri üzerinize çekmek isteyenler soluğu İstanbul Fatih ilçesinde alıyor.

Bu özel tasarımların bulunduğu atölyeye 28, 30D, 31E, 336E, 38B, 38E, 86V, 87 numaralı otobüs hatları, D13 numaralı minibüs hattı, Marmaray ve M1B, M2 Metro hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın açık adresi ise şöyle:

İskenderpaşa, Macar Kardeşler Cd. No:61, 34080 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, kaftan, nişan elbiseleri, mezuniyet elbiseleri ve kına gecesi elbiseleri de bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel tasarım ve dikim yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için "Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik tasarımı ve satış hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Müşterinin isteğine göre konsept şekillendirilebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta.

Tolga Çam organizasyon fiyatları ne kadar?

Tolga Çam organizasyon fiyatları Tolga Çam organizasyon fiyatları Tolga Çam organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Tolga Çam Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Tolga Çam

Yorum yaz