Titanic Business Kartal Konferans ve Toplantı Salonu

Titanic Business Kartal, ikisi lobi katında, olmak üzere toplam 23 toplantı salonuna sahip. Pastel tonlarda döşenen toplantı salonları sıcak bir karşılama sağlıyor. Karina Balo Salonu ikramda sınırsız imkanları ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor. Modern ve teknolojik altyapısıyla 1100 kişiye kadar büyük organizasyonlar için hizmet veriyor.

Titanic Business Kartal, Sabiha Gökçen Havalimanı, Kartal (Soğanlık) metro durağı, şirket ofisleri ve alışveriş merkezlerine rahat ulaşılabilir konumuyla, İstanbul Anadolu yakasında konforlu bir konaklama sunuyor.

Misafirleri karşılayan ferah bir lobi ile toplam 192 oda, zarif ve işlevsel ayrıntılarla süslü dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Lüks banyo malzemeleri ile donatılmış odalarda kablosuz internet misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor. Otelin birçok odası şehir manzarası yanında Marmara Denizi ve Adalar panoramasını da görüyor.

Titanic Business Kartal'da, iyi bir yeme-içme deneyimi için, Türk ve uluslararası tatları sunan Alesta Restaurant'ın yanında Marmara Denizi ile Adalar manzaralı Compass Restaurant&Bar'da bulunuyor.

Tüm fitness ve spa aktivitelerinden faydalanabileceğiniz BeFine Sports & Spa'da, yıl boyunca açık ve kapalı havuz da mevcuttur.

İstanbul’un Anadolu yakasında, iş toplantısı, yemek ve düğün gibi etkinlikler için 23 farklı salonu bulunan Titanic Business Kartal, en ideal toplantı ve davet imkanlarınına sahiptir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kurumsal etkinlikleriniz için çok iyi bir alternatif, biz uzun zamandır çalışıyoruz, her hangi bir problemle karşılaşmadık ve son derece memnunuz.

Yorum yaz