Titanic Business Golden Horn Hotel Toplantı ve Etkinlik Salonu

Her biri özel olarak dizayn edilmiş 11 toplantı ve 1 balo salonuyla Titanic Business Golden Horn, küçük bir iş toplantısından, eğitim seminerlerine, bayii toplantılardan, düğün organizasyonlarına kadar her türlü seçkin buluşmayı unutulmaz kılacak özel mekan seçenekleri sunuyor.

Ferah fuaye alanları, gün ışığı alan farklı büyüklükteki salonları, teknolojik donanımı, birbirinden lezzetli ikramları ve fark yaratan hizmet anlayışı ile organizasyonlarınızı keyifli toplantılara ya da unutulmayacak davetlere çevirebilirsiniz.

Teknik Ekipman ve Hizmetler:

 • Ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet
 • Flipchart
 • Dijital Projektör ve perde
 • LCD TV
 • Mikrofon ve ses sistemi
 • Not kağıdı, kalem, şişe su ve şeker
 • PC, yazıcı, tarayıcı, faks ve fotokopi makinesinden oluşan iş merkezi

Titanic Business Golden Horn, misafirlerine 17 katlı özgün mimarisi ile beklentilerin ötesinde bir konaklama deneyimi vaad ediyor!

Yedi tepeli şehir İstanbul’un, yüksek tepelerinden birinde konumlanan otel; Marmara Denizi ve Adalardan, Tarihi Yarımada; Ayasofya, Sultanahmet, Haliç ve iş merkezi Maslak’a kadar uzanan, panoramik manzarası ile konuklarına şehri bir bakışta keşfetme fırsatı sunuyor.

İstanbul’un hızla gelişmekte olan semti Bayrampaşa’daki 5 yıldızlı otel; havaalanları, iş merkezleri, dünya markalarının yer aldığı alışveriş merkezleri ile eğlence mekanlarına alternatifli yollar ve toplu taşıma araçlarıyla kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Misafirler, yoğun İstanbul trafiğine çözüm olarak, otelin hemen yakınındaki duraklara gün boyu ücretsiz shuttle servisiyle konforlu bir şekilde ulaşacakları metro ve tramvaydan faydalanabiliyor. Otel, Avrupa ile Anadolu yakalarını birbirine bağlayan 3. köprünün de bağlantı yolları üzerinde bulunuyor.

Titanic Business Golden Horn, sunduğu konaklama keyfinin yanı sıra, Executive Lounge hizmeti, lezzet durakları, BeFine Sports&Spa, seçkin davet ve toplantılar için farklı büyüklükteki tam donanımlı 11 toplantı ve 1 balo salonu ile şehrin en özel adresleri arasında yer alıyor.

Sırala

 1. Avatar
  Yalın
  Puan

  İş yemekleri, konaklama, seminer ve toplantılar için biçilmiş bir kaftan, hizmet ve klas olarak tam not veriyoruz ama en önemlisi iyi bir iletişim yakalamamız. İnsan faktöründen kaynaklı bir sorunda yaşamıyorsunuz.

Yorum yaz