Tiribi Restaurant Hakkında

Tiribi Restaurant, İstanbul ili Kartal ilçesinde nişan ve söz organizasyonları için kapılarını aralıyor. Mekanda her mevsim davet verebiliyorsunuz. Açık ve kapalı davet alanları 200 kişiye kadar konuk kapasitesi sunuyor. Usta mutfak şefleri konuklarınız için birbirinden lezzetli menü seçenekleri sunuyor. Mekanda nişan ve söz fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Tiribi Restaurant düğün, sünnet düğünü, parti, mezuniyet töreni, motivasyon eğlencesi, nikah sonrası yemek, kına gecesi gibi özel geceleriniz için hizmet veriyor.

Restoranın yüksek tavanı ve kolonsuz salonu konuklarınıza konforlu bir alan sunuyor. Bahçe alanı davet oyunca konuklarınız tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Mekan geniş davet alanına ek olarak büyüleyici bir manzara sunuyor. Şık supla ve şamdanlarla nişan töreninize özel süslemeler yapılıyor.

Açık ve kapalı alan seçenekleri ile 100 - 200 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Organizasyon sorumlunuz ile detaylı bir planlama yapabiliyorsunuz. Nişan töreniniz için hayal ettiğiniz tüm detaylara davetinizde yer veriliyor.

Sunulan Hizmetler

Tiribi Restaurant nişan ve söz etkinliğine özel süslemeler yapılıyor. Nişan masanız belirlediğiniz temaya uygun hazırlanıyor. Arka fon, yapay çiçek detayları, kişiye özel konsept tasarımı ile oldukça şık bir ortam sunuluyor. Masalarda zarif şamdanlar, supa, servis takımları kullanılıyor. Nişan hediyelikleriniz ve nişan pastası masanızda yerini alıyor.

Video ve fotoğraf çekimleri söz töreni boyunca devam ediyor. Dj ve orkestra temini ile nişan geceniz daha eğlenceli bir hal alıyor. Dilediğiniz müziklere repertuvara ekleniyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik yaparak özel bir liste hazırlayabiliyorsunuz. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, kokteyl menüleri, kosher ve diyabet seçenekleri sunuluyor. Özenli servis ile her damak tadına uygun seçenekler bulunuyor.

Tiribi Restaurant Nişan ve Söz Fiyatları

Nişan ve söz paketleri konuk sayınız ve taleplerinize göre değişiyor. Yemekli söz fiyatları 100 – 150 TL bandına değişiyor. Kokteyl menülerde fiyatlar 50 TL bandında değişiyor.

Mekandan organizasyonlarınız için fiyat teklifi almak isterseniz danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tiribi Restaurant, İstanbul Kartal konumunda sizi bekliyor. Mekana özel araçla, otobüs ve dolmuşla ulaşım sağlanıyor. Cevizli Mahallesi’ndeki mekan konuklarınız açık adres yardımıyla ulaşabilir.

Mekanın açık adresi; Cevizli Mahallesi Eskibahçe Sokak No:31/A Kartal İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Servis çok iyi nezih ve güzel bir mekan

  2. Puan

    nişanımız için tribiyi tercih ettik ve hiç pişman olmadık çok güzel hizmetleri ve fırsatları var mutlaka bu tecrübeyi edinin derim

Yorum yaz